Skocz do zawartości


Zdjęcie

kłopoty z rodzinką ;( potrzebuję pokrzepienia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

kłopoty z rodzinką ;( potrzebuję pokrzepienia
o rany, przepraszam za dwa tematy tak jeden po drugim, ale musze...

mam problem... Może to głupie, ale to co robię od jakiegoś czasu jest dla mnie bardzo wazne - mówie o kk of kors
i wszystko byłoby super, gdyby nie to, ze za cholere nie moge sie teraz z rodzicami, a własciwie mama dogadać. Jasny szlag, jeśli mnie nie interesuje cos, co ona robi, to nie czynie z tego powodu problemu! :evil: A ona zawsze musi powiedzieć coś takiego.. nie wiem, jak to ujac.. pogardliwego. Nie rozumie mojej pasji, wolałaby zebym ćwiczyła balet, a najlepiej to czytała klasyke literatury polskiej z wypiekami na twarzy i od czasu do czasu biegała na radnki... Ale ja taka NIE JESTEM, jestem zupełnie inna niz ona w moim wieku :( a boli mnie to, ze nie potrafi docenic mojego zaangazowania, tylko robi jakies glupie uwagi
a przeciez w innych sprawach zawsze mogłysmy sie dogadać, normalnie traktuja ją jak przyjaciółke, a w tym jednym temacie wielka pupa i tyle....

heh.. w zasadzie to nie wiem, czego od Was oczekuje... pocieszenia, wsparcia :wink: moze ktoś tez miał podobne przejscia ze starszymi? potrzebuje pokrzepiajacych opowieści, bo mi źle :cry:

z góry THX
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: kłopoty z rodzinką ;( potrzebuję pokrzepienia
z tymi randkami,to sie z mama zgodze.ale i na to jest wyjscie-znajdz kogos z forum,kto tez cwiczy kyoka i razem chodzcie na treningi.mamie bedziesz mowic,ze idziesz nie na trening ale na randke. i w zasadzie nawet nie bedziesz az trak sie zprawda mijac :wink:
Pozdro dla ciebie i mamy
  • 0

budo_mijar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: kłopoty z rodzinką ;( potrzebuję pokrzepienia
Pwinieneś zacząć

"Droga redakcjo BRAVO mam problem" :wink:

A co by nie robić OT: olej. U moich starych to działa falami: od ciekawości i aprobaty tego co robie po krytyke i texty typu: czy to przypadkiem nie sekta 8O ....

podpisano:
"Droga redakcja" :)
  • 0

budo_gawron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: kłopoty z rodzinką ;( potrzebuję pokrzepienia
moj starszy sie troche nasmiewal ze cwicze bjj (w stylu" brazylijskie jiu-jitsu? o boze, to jak rosyjskie tango"). skonczylo sie na tym ze zrobilem z nim 6 sparringow (same chwyty, moje 67kg vs jego 80) ktore pod rzad wygralem i od tego czasu absolutnie sie nie czepia :twisted: :twisted: ale twoja sytuacja jest troche inna... to oczywiste ze mama ma obawy ze chec lania sie po mordach :wink: jest troche 'niedziewczeca' i nieodpowiednia. powiedz jej wprost ze nie chcesz zeby sie o tym wyrazala pogardliwie i ze takimi textami nie zmieni sytuacji tylko robi Ci przykrosc. wez ja na 'pogadanke' i jednoznacznie wyraz swoje zdanie. jak nie pomoze - olej i rob swoje.
trzymaj sie :wink:
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: kłopoty z rodzinką ;( potrzebuję pokrzepienia
tak tak, BRAVO albo SUPER DZIEWCZYNY :)
a ja tego nie czytam - tylko 'budo karate' na biurku sie ostatnio wala 8)
no i o porade prosze kumpli (facetóew, o mój Bosh :wink: ) a nie psiapsióły... po prostu tragedia, tatus sie cieszy że jakby miał synka, a mamusia rzuca zdegustowane spojrzenia 8)
a te fale - coś w tym jest, swego czasu nawet przyszli na egzamin, a teraz słysze że sie odmóżdżam i 8O takie umieśnione rece u kobiety to nieladnie wygladaja 8O - mnie sie tam podoba :)
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: kłopoty z rodzinką ;( potrzebuję pokrzepienia
mow ze to samoobrona zebys jak bedziesz kiedys na randce mogla obronic faceta... kituj!
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: kłopoty z rodzinką ;( potrzebuję pokrzepienia
gawron --> dzieki, musze odbyc powazna rozmowe wychowawcza, bo jak na razie aluzje nie skutkują... :roll:
ale czasami widze pozytywne reakcje - jak sie stara nie usypiać jak po kolacji opowiadam trening :) albo powstrzymuje sie od komentarzy na widok fioletowych piszczeli - jak jest nastawiona na program 'tolerncja i zrozumienie' niestety rzadko sie jej to ostatnio zdarza...
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kłopoty z rodzinką ;( potrzebuję pokrzepienia
Pewnie wczesniej byla inna gdyz wychodzila z zalozenie "mloda jest i glupia przejdzie jej" a ty upracie idziesz dalej w tym samym kierunku. Albo z nia powaznie porozmawiasz o tym albo stracisz przyjaciolke.
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: kłopoty z rodzinką ;( potrzebuję pokrzepienia
aha - kit z samoobrona starczył na pół roku, potem do niej dotarło ze kk to cuś wiecej, a jak na treningu przez 1'5 h masz totalna masakre i sie potem ruszyć nie możesz to już nie to samo co nauka nawalania niedoszłego gwałciciela parasolka po jajach :)
oczywiscie, sama sie zdradziłam, ale chciałam sie z kims podzielić wrazeniami, a ona uspiła moja czujność :oops: :)
no zreszta widać że gadatliwa jestem.... :roll:
  • 0

budo_dagusia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: kłopoty z rodzinką ;( potrzebuję pokrzepienia
wiesz...ja na poczatku milam ten sam problem...teraz po szesciu latach treningow kobita przywykla...czas robi swoje...a takw ogole to jak nie ide na trening to sie drze ze moze bym sobie tak nie olewala itp.....rodzice sa czasem bardzo dziwni :wink: :)
  • 0

budo_nie_ja1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kłopoty z rodzinką ;( potrzebuję pokrzepienia
.Przeczytaj moją odpowiedź w tym drugim temacie:). U mnie to raczej się nie interesują wcale. Dziwią się,że dziewczyna na karate a do tego jeszcze szkoła Pracowników Ochrony :) .Ale ogólnie to mają "zlewkę" bo NIC nie wiedzą na ten temat, bo po prostu nei rozmawiają o tym ze mną. No cóż,ich strata... Czasami to się nawet pytają, w której klasie jestem:).
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: kłopoty z rodzinką ;( potrzebuję pokrzepienia
wiesz... jakbyś się interesowała teorią krat w topologii niekoniecznie mama by podzielała też Twój zachwyt ;) głowa do góry - ćwiczysz dla siebie w końcu.

Ojca pewnego znanego matematyka zapytano kiedyś co sądzi o jego najnowszej książce:
"jestem dumny z tego, że mój syn napisał książkę z której nie rozumiem ani słowa"
:)

wiem ze rodzicom mojego qmpla pomogło kiedy zobaczyli film w tv o kungfu i się dowiedzieli że sztuki walki to coś więcej niż mordobicie...
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: kłopoty z rodzinką ;( potrzebuję pokrzepienia
uhhh... ja takowych problemow z mamuska nie mam, mimo ze czasami uslysze jakies "oni cie tam polamia" albo w wypadku jazdy konnej "tylko mi tam nie spadnij w tym lesie bo cie kon podepcze" i smiejemy obie... chociaz z siniakow srednio zadowolona jest,nie protestuje,wrecz jest za...moze dlatego,ze odkad skonczylam 5 lat wysylala mnie na wszelakie zajecia zwiazane ze sportem... kolezance Three wspolczuje podejscia mamy :roll: rozumiem,ze mama wie ile dla Ciebie do znaczy, i rozumiem, ze probowalas z nia zwyczajnie szczerze pogadac i nie poskutkowalo... pozostaje Ci wiec chyba tylko robic swoje i tym razem liczyc na wsparcie tatuska...
zycze powodzenia i wybrniecia z sytuacji
pozdrawiam
blackgirl
  • 0

budo_batonn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: kłopoty z rodzinką ;( potrzebuję pokrzepienia
Mnie tam mama sama zapisała na treningi :)
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: kłopoty z rodzinką ;( potrzebuję pokrzepienia
z tymi randkami mozna dojsc do kompromisu :)
  • 0

budo_ola
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: kłopoty z rodzinką ;( potrzebuję pokrzepienia
ja na szczęście nie mam problemów w stylu - co ja takiego strasznego trenuje ale bardziej - że życie marnuję i takimi bzdetami się zajmuję :)

Myślę, że się przyzwyczają - tak jak moi się musieli przyzwyczaić :wink: choc fakt, że czasem coś się mamie wyrwie, że to nieładnie, żeby tak dziewczynką poniewierali po macie :roll:

Zabawnie było jak chodziłam na aikido a dziadek gdzieś usłyszał, że aikido to sekciarze i się zaczęło, ale teraz jest juz loozik :)
  • 0

budo_cooler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Iława

Napisano Ponad rok temu

Re: kłopoty z rodzinką ;( potrzebuję pokrzepienia
Mnie tam rodzice też namawiali na zapisanie sie na zajęcia.
Podobało im sie to że oprócz mordobicia moge sie tam nauczyć dyscypliny i szacunku dla starszych (powiedz mamie że tam uczą szacunku do starszych, może wystarczy)

Teraz sie już mniej tym interesują. No chyba że wracam z egzaminów albo jade na zawody to zawsze mama gada coś w stylu
"Boże, toć oni cie zabiją!!!" ale na tym sie kończy.
Jak sie nie dasz to sie przyzwyczają.

trzymam za ciebie kciuki :) :)
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: kłopoty z rodzinką ;( potrzebuję pokrzepienia
wiedziałam, że moge na Was liczyć :D Dzieki poklon
nawet nie wiecie, jak mi lepiej.... Wczoraj załapałam takiego małego doła, bo niby w zartach usłyszałam, że niedługo zamiast mieć tu 8) , bedę miała tu :paker: ehh...
Ale na co dzień to chyba idzie ku lepszemu, właśnie sie dogadałam ze w sobote jade na mistrzostwa do wawy :D jupi!
Jesli mnie znowu wkurzy, to poważnie z nia pogadam. Ale chyba skończy sie na tym, że jak to przyjaciele, będziemy o drazliwych kwestiach nie dyskutowac...
(bo ona czasami stara sie mnie zrozumiec, widze ze próbuje, le to nie mieści sie w jej światopoglądzie :) , żeby ktoś kogos pasem dopingował albo kazał biegac jak juz nie mozna... ehh.. :roll: )
  • 0

budo_mort2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:skarżysko

Napisano Ponad rok temu

Re: kłopoty z rodzinką ;( potrzebuję pokrzepienia
NO i prawidłowo, ja też w sobote na mistrzxostwach w wawie będę, też z ramienia kk ( i jj). Muszę przyznać że ja swoją obecna panią poznałem na treningach.
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: kłopoty z rodzinką ;( potrzebuję pokrzepienia

z tymi randkami,to sie z mama zgodze.ale i na to jest wyjscie-znajdz kogos z forum,kto tez cwiczy kyoka i razem chodzcie na treningi.mamie bedziesz mowic,ze idziesz nie na trening ale na randke. i w zasadzie nawet nie bedziesz az trak sie zprawda mijac
Pozdro dla ciebie i mamy


Nu ale jakby wracała z kolejnych randek cała wykończona i obita :) to by jej matka mogła się z deka zdziwić i wkońcu poprosić o adres tego chłopaka :lol: .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024