Skocz do zawartości


Zdjęcie

Naciągnięty mięsień


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_darck
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:N,E

Napisano Ponad rok temu

Naciągnięty mięsień
W wakacje, prawdopodobnie podnoszocz cos cieszkiego naciagnolem miesien znajdujacy sie po wewnetrznej stronie prawej lopatki. Na poczatku, gdy go naprezalem, mocno bolal, po kilku tygodniach mniej. Problem w tym ze od wakacji juz minelo kilka miesiecy, a mnie nadal boli podczas robienia pompek lub podobnych cwiczen mniejwiecej tak samo jak miesiac po naciagnieciu. Jak to wyleczyc. Moze powinienem calkowicie zrezygnowac z cwiczen ktore go obciazaja. Do tej pory oszczedzalem go, ale tylko przez robienie cwiczen w mniejszych ilosciach.
  • 0

budo_dusza
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BYTOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Naciągnięty mięsień

Do tej pory oszczedzalem go, ale tylko przez robienie cwiczen w mniejszych ilosciach.

To napewno nie jest rozwiazanie ... ja bym sobie dal spokoj z cwiczeniami az przestanie bolec ... kiedys naderwalem bark wyciskajac zanadto sztange zza karku ...terz myslalem ze po 2 tygodniach bede mogl malym ciezarem wykonywac rozne cwiczenia i juz po dwuch treningach bol powrocil jak na poczatku kontuzji minely 3 miesiace bol calkowice zanikl i dopiero powoli zaczolem wracac do formy ... bylem terz w miedzyczasie u lekarza ... powiedzial mi tylko ze nie da sie za duzo zrobic trzeba czekac ... polecil mi jedynie krioterapie... to tyle odemnie Słoniak napisze cos madrzejszego :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024