Skocz do zawartości


Zdjęcie

No ale po co ci to...??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

budo_kobra
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: No ale po co ci to...??
kiedyś na widok Peace Keepera padło pytanie: Na co ci ten noż?
Odpowiedź: To nóż do kopert - prowadzę korespondencję seryjną :)
  • 0

budo_lothian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1047 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:schoinki :)

Napisano Ponad rok temu

Re: No ale po co ci to...??

Wydaje mi się, że w naszym przypadku (POLACY) pozostała w każdym z nas cząstka szalonej husarii i ułańskich tradycji. Miłość do koni i białej broni. Konie zastąpiliśmy samochodami (patrz polskie drogi) a miłość do białej broni, nożomanią. Dlatego jeśli pada pytanie, do czego ci ten nóż odpowiadaj: Jest mi potrzebny. To takie samo dziecinne pytanie jak, (po co ci samochód). Nóż daje wolność, niezależność, poczucie bezpieczeństwa, zaspakaja odwieczne pragnienia posiadania rzeczy nietuzinkowych i wywołuje dreszczyk emocji u obserwatora (kobiety to lubią) :)

Posiadacz dobrego noża nie musi pokazywać otoczeniu ze jest kimś lepszym, bo ma dobry nóż, jest po prostu sobą, bo wie, że jest przy nim przyjaciel, który go nigdy nie zawiedzie.
:)
Pozdrawiam


Sokół! Ja pie...ę! Mówisz tak jak Harleyowiec, tzn. poczucie wolności i te rzeczy... :)
  • 0

budo_kubek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 895 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: No ale po co ci to...??
A co gorsza, ma trochę racji.
  • 0

budo_sokół
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów k/Otwocka

Napisano Ponad rok temu

Re: No ale po co ci to...??

Sokół! Ja pie...ę! Mówisz tak jak Harleyowiec, tzn. poczucie wolności i te rzeczy... :)


no, motorki tez mnie rajcują :)
  • 0

budo_desmo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 396 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mikołów

Napisano Ponad rok temu

Re: No ale po co ci to...??
po co nosze noż?

wiesz stary... mam uraz do nozyczek... taka trauma z dziecinstwa...
  • 0

budo_saa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: No ale po co ci to...??

tzn qkiel jakbys mogl to bys tez sobie jajca lizal? :)

no proste !
wszystko jest dla ludzi :)

Widocznie niekoniecznie wszystko, skoro nie liżesz (bo nie możesz a może jednak 8O :) )
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: No ale po co ci to...??
eee to ty w cyrku chyba nigdy nie byles... sa tacy co by to zrobili przy okazji czeszac sie wlasna noga !
azeby rozwiac watpliwosci... chyba bym nie mogl sam wykonac takiej sztuczki, nie probowalem, ale tez gimnasta w zadnym wypadku nie jestem :wink: (nie, nie bede probowal 8) )
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: No ale po co ci to...??
Dobra, nie robcie offtopicu, ten watek jest mi potrzebny w celu popelnienia manifestu tudziez dysertacyjki niemalej na MS 8)
  • 0

budo_saa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: No ale po co ci to...??
- No ale po co ci to...??
- Po kolana (dot. posiadacza oręża rozmiarów znacznych (kakiś maczet np.)) :lol:
  • 0

budo_sokół
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów k/Otwocka

Napisano Ponad rok temu

Re: No ale po co ci to...??

Dobra, nie robcie offtopicu, ten watek jest mi potrzebny w celu popelnienia manifestu tudziez dysertacyjki niemalej na MS 8)



No dobra.
Ale wracając do mojej poprzedniej wypowiedzi. Nóż ogólnie zawsze się do czegoś przyda, (bo jest narzędziem). A używają go ludzie o specyficznym i dość ciekawym podejściu do życia. WSZYSTKO SIĘ DA ZROBIĆ. Takie jest moje zdanie. Możesz być sportowcem, budowlańcem, biznesmenem, maklerem, elektromonterem, jeśli masz to coś w sobie, to wiesz, że on jest ci potrzebny. A argumentowanie komuś, do czego konkretnie jest mi on potrzebny, wydaje mi się bezsensowne. NOŻE SĄ DO CIĘCIA i PRZEBIJANIA. Wiertarki do wiercenia a młotki do wbijania gwoździ. A jak ktoś znajdzie szersze zastosowanie to chwała mu za to.
:)
  • 0

budo_lepermessiah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: No ale po co ci to...??
Mi noż pomógł pozbyć sie nałogu. Kiedy łaziłem po domu na nikotynowym głodzie i nie miałem co z soba zrobić bawiłem sie ruskim balisongiem i zułem gume. Nie pale od ponad 1,5 roku a za zaoszczędzoną kasę ...kupiłem noż :)
  • 0

budo_heimdall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 635 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: No ale po co ci to...??

Dobra, nie robcie offtopicu, ten watek jest mi potrzebny w celu popelnienia manifestu tudziez dysertacyjki niemalej na MS 8)


Poza tym co już zostało tu wymienione i innymi (raczej przemilczanymi) opcjami z kręgu politycznej niepoprawności&moralnego niepokoju :wink: , mam jeden całkiem sensowy 8) punkcik do kolekcji:
PodręcznaNiszczarkaDokumentów
, czyli np. Spyderco Military zamieniające w ciągu paru sekund luźno wiszącą kartkę A4 w papierowy makaron :twisted:

pzdr
Heimdall
  • 0

budo_lepermessiah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: No ale po co ci to...??
...i kartony po pizzy pociąć można żeby miejsca nie zajmowały w kiblu. Swego czasu miałem taki zwyczaj że łaziłem po domu i wszędzie szukałem czegoś co dało się pociąć, przebić itd. Nawet meble musiałem czasem "wyrównać"...
  • 0

budo_sokół
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów k/Otwocka

Napisano Ponad rok temu

Re: No ale po co ci to...??

Mi noż pomógł pozbyć sie nałogu. Kiedy łaziłem po domu na nikotynowym głodzie i nie miałem co z soba zrobić bawiłem sie ruskim balisongiem i zułem gume. Nie pale od ponad 1,5 roku a za zaoszczędzoną kasę ...kupiłem noż :)


To bije wszystko. :)
  • 0

budo_jziele
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzebnica

Napisano Ponad rok temu

Re: No ale po co ci to...??

Mi noż pomógł pozbyć sie nałogu. Kiedy łaziłem po domu na nikotynowym głodzie i nie miałem co z soba zrobić bawiłem sie ruskim balisongiem i zułem gume. Nie pale od ponad 1,5 roku a za zaoszczędzoną kasę ...kupiłem noż :)


Z nałogu w nałóg :)
  • 0

budo_bayer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: No ale po co ci to...??
Bo laski na to lecą!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
A tak poważnie moi znajomi stwierdzili ostatnio że zawsze znajdę sobie pretekst żeby użyć noża.
Można oderwać karteczkę, ale lepiej jest odciąć, można przerwać jabłko na pół, ale wygodniej jest rozciąć, można odrywać kawałki drożdżówki, ale bardziej kulturalnie jest ją pociąć, można odgryźć odstającą nitkę od spódnicy żony, ale odcięcie jest mniej komentowane.
Jednym słowem noszę nóż dla tych "ALE".
Ochroniaże w mojej pracy (tpsa) najpierw sie troche czepiali, ale się przyzwyczaili. :) :)
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: No ale po co ci to...??

Bo laski na to lecą!!!

No wreszcie ktoś pojął o co chodzi z tymi nożami :) :) :)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: No ale po co ci to...??

Bo laski na to lecą!!!

No wreszcie ktoś pojął o co chodzi z tymi nożami :) :) :)


No wlasnie nie za abrdzo bo jedna taka bardzo sympatyczna i nie glupia znajoma nie moze sie nadziwic tym nozom moim i on awlasnie mnie sprowokowala do zalozenia tego watku ;) Na kazda rzecz praktycznie jaka napisalem,z e robie nozem znajdywala dwa alternatywne sposoby i badz tu madry czlowieku :)
W ogole 95% panien na roku na mnie z tymi nozami patrzy jak na jakiegos nienormalnego typa a jedna to jak zopbaczyla Ampha u mnie przy pasku to po kilku zdaniach wymienionych z serii co to i po co stwierdzila: "ee.. to ty jestes niebezpieczny?" :) :) :)

Wiec ten argument odpada ;)
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: No ale po co ci to...??
Mowia niebezpieczny, a mysla co za gosc 8)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: No ale po co ci to...??

Mowia niebezpieczny, a mysla co za gosc 8)


Ty.... mozliwe :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024