Skocz do zawartości


Zdjęcie

Crash-testy noży kontra sprzedaż na Budo Bazarze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

budo_bagnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 448 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piaseczno k/Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Crash-testy noży kontra sprzedaż na Budo Bazarze
Witam
Taki małe przemyślenie mi przyszło do głowy :idea: a propos wątków opisywanych na tym forum i wątków opisywanych na Budo Bazarze :roll:

Na tym forum wszyscy się znęcją nad ostrzami, opisują jakie to niestworzone (lub stworzone) rzeczy robili ze swoimi kosami. Ile to kijków ostrugali, puszek otworzyli, niedżwiedzi zarżneli i wogóle nie ma lekko. Nóż do użytku jest i basta. A im więcej po nim widać tym lepiej. :!:

A potem idę na forum Budo Bazar i co widzę, same nówki nie śmigane, 3 lata w szufladach przeleżały, no w ogóle to jeszcze smarem z fabryki pachnę :wink: a ostrzenie to nigdy w życiu, nóż jak ostrzałkę zobaczył to sam się ze strachu ostrzył :twisted:

:) :-) :P :lol:

Ot takie przemyślenie na wieczór nad różnorodnością ludzkiej natury.


PS do nikogo nie piję, to znaczy piję, ale sam i mnie takie myśli nachodzą.
  • 0

budo_kaligula
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 889 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Crash-testy noży kontra sprzedaż na Budo Bazarze
hmmm ja raczej pamietam ze wszyscy mowia za ich noze moga byc uzyte do wywazania okien tudziez tanto nadaje sie do niszczenia karoserii, blokada wytrzymuje 200kg w kierunku skladania, szlif chisel sprawia ze mozna przerabac cegle bez uszkodzenia ostrza, ale jakos nie pamietam zeby ktos mowil ze cos takiego robil... moze zle pamietam bo goraczke mam :-)
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Crash-testy noży kontra sprzedaż na Budo Bazarze
He, he, he.

Panowie, jestem z Wami, lejąc z opisu noża, który ponoć wyczyniał cuda, a śladu na klindze nie ma! :wink:
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Crash-testy noży kontra sprzedaż na Budo Bazarze

He, he, he.

Panowie, jestem z Wami, lejąc z opisu noża, który ponoć wyczyniał cuda, a śladu na klindze nie ma! :wink:


Akurat z tymi sladami na klindze to roznie bywa - moj Amphibian uzywany byl chociaz bez abusowania ale kurde stone wash i borone carbide jest nie do ruszenia - sladu nie widac nawet jak sie grzbietem ostrza piwo otwieralo :)
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Crash-testy noży kontra sprzedaż na Budo Bazarze

sladu nie widac nawet jak sie grzbietem ostrza piwo otwieralo :)

Jakto nawet 8O ?! Nawet to by byla winda, a nie piwo :P
Na nativie tez nie mam rys na powloce po otworzeniu jakiejs setki browarow. Kto zgadnie dlaczego :wink: ?
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Crash-testy noży kontra sprzedaż na Budo Bazarze
a ja z bazaru kupiłem kilka noży. Jedne były opisane jako nowe i były nowe inne były opisane jako używane (nie katowane) i od razu wymagały dokręcenia srób i podostrzenia (mają BP, rysy, szczerby) !!! Radze patrzeć na to jak nóż jest opisany !!! bo całkiem sporo osób sprzedaje tu noże, które zamówili w ciemno i im nie podeszły !!!
pozatym na fotkach wielu rzeczy nie widać, a czasem sprzedawca woli liczyć na to , że kupujący "nieskojarzy" faktów... :wink:
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Crash-testy noży kontra sprzedaż na Budo Bazarze
Gabed aa bo ty powloki nei amsz, na Shrapnelu to czernienie zlazilo szybciutko i kapsle wszystkie bolo widac ;)
  • 0

budo_speedy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: Crash-testy noży kontra sprzedaż na Budo Bazarze
Gab bo otwierales puszkowe? :P
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Crash-testy noży kontra sprzedaż na Budo Bazarze

He, he, he.

Panowie, jestem z Wami, lejąc z opisu noża, który ponoć wyczyniał cuda, a śladu na klindze nie ma! :wink:


Akurat z tymi sladami na klindze to roznie bywa - moj Amphibian uzywany byl chociaz bez abusowania ale kurde stone wash i borone carbide jest nie do ruszenia - sladu nie widac nawet jak sie grzbietem ostrza piwo otwieralo :)

No i kurde go kupiłem, bo po tygodniu u mnie nówka wyglądałanby tak samo - nóż jest do pracy, nie do gablotki. No chyba, że ktoś inwestuje....
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Crash-testy noży kontra sprzedaż na Budo Bazarze
a pokazcie mi rpzyklad noza ktory przechodzil ekstremalne testy i byl spredawany jako nowka i wygladal jak nowka...
  • 0

budo_sebenza
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZIELONA GÓRA

Napisano Ponad rok temu

Re: Crash-testy noży kontra sprzedaż na Budo Bazarze
bo to jest tak,wszyscy coś tam chwalą ,jakie to super i wykonane i nie do zajechania,ale jednocześnie wszyscy to samo sprzedają,wręcz wyprzadają za grosze,w porównaniu z tym co zapłacili.

Z używaniem to jest różnie,np. u mnie,chętnie by rezał wszystkimi i wszystko,jednych szkoda bo sie już go potem dobrze nie sprzeda,drugie sie do tego nie nadaje,trzeci sie porysuje i jak to bedzie wyglądało,czwarty ma za słabą powłokę,itd z tymi krucyfiksami.

Powoli zaczynam dojrzewać,jak sie na początku zachoruje na to co Wy kochane ziomki,kupuje się finki znane z harcerstwa,z bakielitowymi okładzinami co jak druchna z wiąksza szynką usiądzie to zostaje same ostrze z prętem,potem victory wielozadaniowe do wszystkiego,następnie cały asortyment do 200zł,co każdemu z nas się cholernie podabał dopóki nie weszliśmy na stronę Piotrka....

I zaczyna sie jazda,odkładanie siana,oszukiwanie żon,kobiet,nieeee,ja sie zamieniłam kochanie,nieee to wygrałem w konkursie foto albo na najużyteczniejszegoego budo-wca:)

Koniec ,basta,przychodzi okres,ja go właśnie doświaczam,na cholere ci tyle i tego takiego złomu,wartego kupe siana,sprzedaja wszystko!!!!!!!!!!!!!
A tu sie odzywa prawdziwy Robert,nieeeeeeeeeeee!!!!!!!!!
Kupuj takie, jakie nie bedziesz kombinował co by ich nie porysować,nie uszczerbić,połamać.

no

ale sie rozgadałem
po żołądkowej tak zawsze

także kupujcie od razy drogie i porządne,zacznijcie od końca a nie jak my...
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Crash-testy noży kontra sprzedaż na Budo Bazarze

ale sie rozgadałem
po żołądkowej tak zawsze


I prawidlowo, ladny post, dotychczas byles znany raczej jako koles od "jaka cena na dzis?" ;)
  • 0

budo_sebenza
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZIELONA GÓRA

Napisano Ponad rok temu

Re: Crash-testy noży kontra sprzedaż na Budo Bazarze
Skoro na budo bazarze ceny lecą codziennie jak nie kilka razy dziennie ,a i że ja i wielu innych lubimy tanio kupować...to stąd pytanie,proste i zwięzłe: jaka.......dziś itd:))
a tak poza tym to sie przyznaj CYNIK ,że lubisz żołądkową
a pro po,pił ktoś z was ze spraitem i sokiem z surowgo ogórka????

miooooodzioooooo
dosyć smieci
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Crash-testy noży kontra sprzedaż na Budo Bazarze
panie Sebenza bez meskich genitaliow mi tutaj, dobrze ?:)
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Crash-testy noży kontra sprzedaż na Budo Bazarze
ostatni post sebenzy byl nieprzecietny :lol:
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Crash-testy noży kontra sprzedaż na Budo Bazarze
No nie da sie ukryc :lol:

Sebenza, fajnie, ze sie rozgadujesz, ale odpusc sobie wstawianie fotek nie na temat :)
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Crash-testy noży kontra sprzedaż na Budo Bazarze

Ot takie przemyślenie na wieczór nad różnorodnością ludzkiej natury.
PS do nikogo nie piję, to znaczy piję, ale sam i mnie takie myśli nachodzą.

....w takim razie sugeruje przy piwku..tudziez przy wodeczce zajac sie czym innym niz "przemysliwaniem"...(w ktorej to dziedzinie nie wroze koledze spaktakularnych sukcesow)....jezeli ktos nie potrafi sobie wyobrazic..ze noz (lub cokolwiek innego) mogl przelezec po zakupie dwa lata w szufladzie swiadczy jedynie o tym..ze ma plytka wyobraznie...o niczym innym.........a swoja droga ja rowniez bardzo chetnie rzucilbym okiem na zestawienie postow opisujacych ekstremalne uzywanie noza...i pozniejsze opisujace go "na bazarze" jako nieuzywanego....
..bez urazy...
spuud
pozdrawia
  • 0

budo_bagnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 448 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piaseczno k/Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Crash-testy noży kontra sprzedaż na Budo Bazarze
spuud .... wyluzuj chłopie ... to, że sprzedajesz 4 letni nóż jako nieużywany nie znaczy ... że tekst był do Ciebie :)

i nie podjeżdżaj osobiście bo się w uwaka zamienisz ....

ps uwak, to nie była prowokacjas do dyskusji na Twój temat...

:)
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Crash-testy noży kontra sprzedaż na Budo Bazarze
Kupowanie nozy do szuflady to na szczescie stadium choroby ktore mnie nie dotyczy :)
  • 0

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Crash-testy noży kontra sprzedaż na Budo Bazarze
Część nozy jest w stanie idealnym, bo:

- w warunkach miejsko-biurowo-kuchennych trudno jest zakatować Shadowa czy Green Bereta.

- stanowią część kolekcji

- nie spodobały sie właścicielowi po zakupie

- zostały kupione na handel

- były traktowane z nabożeństwem należnym dziełu sztuki nożowniczej, pielegnowane, przecierane codzień militekiem i po prostu kochane. fetysz nie narzędzie ;)


PS: Wczoraj opchnąłęm na Bazarze dwie porysowane i mocno używane sztuki - 100% sprawne.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024