Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebne Kanji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

budo_wodzik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chełm

Napisano Ponad rok temu

Potrzebne Kanji
Cześć. Mam pytanie. na jakiej ulicy jest sklep w Lublinie gdzie moge dostac naszywki kanji(konkretnie do kyokushin-kan), bo jest mi potrzena. W sumei jak by ktoś wiedizał to moze tu pisac w Każdym miesice gidze jest sklep z takimi rzeczami.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebne Kanji
nie ma problemu z tym zwróc się biura organizacji!!!

W grudniu podczas zawodwó w Toruniu będa do kupienia naszyki i karategi z nowym i starym haftem oraz kaski,rękawice,tarcze, ochraniacze itd. :!:
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebne Kanji
Cześć w linkowni są adresy sklepów. Chociażby ten w Poznaniu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam
  • 0

budo_wodzik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chełm

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebne Kanji
DZieki ale mi konkretnie chodzi o lublin:)
  • 0

budo_wodzik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chełm

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebne Kanji
Zauwazyliscie ze na tej stronce samuraj.canpol.pl sa karategi z MAturo i to o wiele drozsze bo sobie ostatnio kupilem:) dziwne
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebne Kanji
Nie zwróciłem na to uwagi. A ty gdzie kupowałeś karategi MAturo ?
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebne Kanji
Wodzik masz racje samuraj zdziera jak cholera kase na frajerach co nie wiedzą gdzie kupować taniej.( trzeba omijac pośredników).

Ps. Jeżeli chodzi o kanji kan to nigdzie nie kupisz . Tak jak pisałem tylko podczas zawodów w Malanowie i Toruniu możesz to nabyc.Zawsze można popropsić sensei to kupi jak bedzie na tych imprezach.
  • 0

budo_wodzik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chełm

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebne Kanji
acha dziek iza info tylk om i potrzebne jest na egzamin bo kupilem sobie karatege w MATURO tylko zapomnialem o kanji i tak jzu wyszl oale kkan kanji sa inne tak??
  • 0

budo_wodzik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chełm

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebne Kanji
kurde ale ja koslawo pisze i nei moge jakos tego poprawic:(
  • 0

budo_kazama san
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebne Kanji
Faktycznie twa pisownia jest jakowaś zła- powiadam ci!!! :nie:
A pozatym czy na forum musze ci to mówić, nic nie stoi na przeszkodzie abyś stosował stare kanji moim skromnym zdaniem powinniśmy starego używać ze względu na to ,że nowe jest tylko "zastępcze" zaś stare jak ja to powiadam to jest to właściwe i jakby nie ta cała afera w w Japonji to zaprawde powiadam ci w k-kan nowego nie było by potrzeby stważać.
Więc waszmość noś stare z dumą i krocz drogą Oyamy-powiadam ci. 8)
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebne Kanji
Racja kancho Royama mówił,że fundacja juz zdobywa prawa na wyłącznośc starych znaków kk i nazw ale chce tez byc rozpoznawalna jako inna niz iko 1 i dlatego wprowadziła nowe znaki aby były uzywane ze starymi.

Popieram możesz używać starych znaków , gdyż kan ma do nie prawa w Polsce :!:
  • 0

budo_wodzik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chełm

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebne Kanji
Acha.ja wlasnie szukam kanji, bo potrzebne m ijest na egzamin, bo bez tego ani rusz.
  • 0

budo_kazama san
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebne Kanji

Racja kancho Royama mówił,że fundacja juz zdobywa prawa na wyłącznośc starych znaków kk i nazw ale chce tez byc rozpoznawalna jako inna niz iko 1 i dlatego wprowadziła nowe znaki aby były uzywane ze starymi.

Popieram możesz używać starych znaków , gdyż kan ma do nie prawa w Polsce :!:


Jak tak dalej pójdzie to , może w Japonji będzie można stosować stare znaki?
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebne Kanji
Kazama San Ty w ogole sie orientujesz co sie dzieje w Japonii/na swiecie??????????? Bo takie pytania zadajes z,ze rece opadaja ...

Na calym swiecie mozna uzywac starych kanji i nie wazne czy jestes w IKO czy Shin czy Kan.
  • 0

budo_kazama san
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebne Kanji

Kazama San Ty w ogole sie orientujesz co sie dzieje w Japonii/na swiecie??????????? Bo takie pytania zadajes z,ze rece opadaja ...

Na calym swiecie mozna uzywac starych kanji i nie wazne czy jestes w IKO czy Shin czy Kan.


Pfyyyyy!!!!!!!!
Oczywiście ,że wiem żecz w tym ,że chodziło mi o toczący się proces?
Np: na zawodach shin-k ,które odbyły sie ostatnio w japonji zawodnicy se musieli zaszyć kanji.
A z reszta zobacz co napisałem 2 posty wyżej?
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebne Kanji

na zawodach shin-k ,które odbyły sie ostatnio w japonji zawodnicy se musieli zaszyć kanji.


Taaaaaaaaaaa to Ty naprawde wiesz co sie tam dzieje :) :wink:

Od 2003 roku International Karate Organization Midori zmieniła nazwe na ShinKyokushin - nowe logo, kanji , nazwa, wiec nikt nie musial sie zaszywac :wink:

O ktory proces? Bo jest ich teraz troche, wiec ktory masz na mysli Kazama?? :wink:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebne Kanji
Z tego co wiem to podczas egzaqminu w kan możesz mieć stare i nowe kanji jak i równiez możesz mieć karatege bez kanji i z tego nie bedzie żadnego problemu. To nie IKO 1 , gdzie ważne sa naszywki i strona po której są belki czy naszyki na pasie :) ( oraz standart rękawy 3.5 centymetra za łokciem)
  • 0

budo_kazama san
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebne Kanji

na zawodach shin-k ,które odbyły sie ostatnio w japonji zawodnicy se musieli zaszyć kanji.


Taaaaaaaaaaa to Ty naprawde wiesz co sie tam dzieje :) :wink:

Od 2003 roku International Karate Organization Midori zmieniła nazwe na ShinKyokushin - nowe logo, kanji , nazwa, wiec nikt nie musial sie zaszywac :wink:

O ktory proces? Bo jest ich teraz troche, wiec ktory masz na mysli Kazama?? :wink:


No nie :evil:
Zawodnicy z poza Japonji se zaszywali ale już gdzieniegdzie było obecne nowe kanji.
A z resztą nie ma sensu tego ciągnąć bo nie dojdziemy do porozumienia

Pozdrawiam
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebne Kanji

Zawodnicy z poza Japonji se zaszywali ale już gdzieniegdzie było obecne nowe kanji


Co ty gadasz!!! tam nie było zadnych zawodnikow spoza Japonii!!A jezeli by byli to i tak niemusza sie zaszywac...boto w koncu jedna organizacja :wink:
A tu masz wyniki tych zawodow: Lw-Kensaku Yamamoto,Mw-Kazuhito Yamada,Hw-Norichika Tsukamoto.

Od pazdziernika 2003 roku org kierowana przez Midoriego ma nowe logo i nazwe , nie ma to juz nic wspolnego ze starymi kanji. Odstapili do dalszych procesow z Matsuim. Nowe kanji w ShinKyokushn obowiazuje od 2003 roku , wiec co ty opowiadasz.... zweryfikuj najpierw informacje , a potem sie wypowiadaj...

Osu!
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebne Kanji
Plotki mówia,że Midori otrzymał wielka kasę od matsui za to żeby zrezygnował ze starych znaków . :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024