Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mam sóre


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_pkanoj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Janów Lub

Napisano Ponad rok temu

Mam sóre
Mam skóre około 1,2m2 w 2 kawalkach grubości 1mm.
Jak ją pociąć aby nie spaprac , na jakie kawałki długośc i szerokośc.
Z takiego kawałka jaki bacik da się ukręcić ?
Pozdrawiam i czekam na konkretne odpowiedzi.
  • 0

budo_kaligula
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 889 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam sóre
hmmm podaj wymiary kawalkow, bo nie za bardzo wiem jak to wyglada. wez rozplanuj sobie - narysuj na papierze pakowym rzemienie (na okraglo) i zobacz jakie najdluzsze wyjda. potnij i plec :D a potem sie pochwal co masz :) jesli bylby Kooniu to powiedzialby Ci co z tego wyjdzie na oko, ale poza nim nie wiem kto ma doswiadczenie w cieciu i pleceniu skory.
  • 0

budo_guldan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam sóre
pkanoj czekamy na rezultaty! :D

sam bym chetnie sprobowal ale pieniedzy na razie na nic nie mam. na razie ciagle sie bawie moimi syntetykami.
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam sóre
strasznie trudno powiedziec "jak ciac zeby nie zepsuc":((((
generalnie musisz miec jakis wzór -czyli najpierw z ilu rzemieni?? jak juz wiesz z ilu to mierzysz -u nasady rzemienie maja jakies 10 mm jak wiesz z ilu rzemieni to wiesz jaki szeroki pasek musisz zaznaczyc -z 8-miu? ok to 80 mm teraz jaki ma byc dlugi bacior??? licz ze skróci sie co najmniej 1/3 a jak wytniesz za waskie to nawet przez pol-czyli ile?? ?? 8 stup?? czyli musisz uciac na 12-16 dlugie
no reszta juz jest prosta-w p[olowie powinny miec ok 6 mm na koncu jakies 3 mm no i na poczatku maja byc nie porozcinane to ulatwia prace;)))
no to teraz zaczynasz to ukladac na skurze-najlepiej ciac albo po prostych albo po kole-zalezy jak wyglada skura no i unikaj ostrych zakretów -lepiej wywalic kawalek skury a wygladzic zajkrety niz przyoszczedzic i dostac jakies dziwne wykroje;)))
  • 0

budo_pkanoj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Janów Lub

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam sóre
Jak zrozumiałem skóra musi mieć krztałt trapezu aby wyszedł dobry bacik.Przy takim krztałcie nie ma potrzeby uciekać z ilości rzemieni?
Dziękuje pokornie za okazaną cierpliwośc takiemu nieukowi jak Ja.
  • 0

budo_szerszen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:konin
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam sóre

no to teraz zaczynasz to ukladac na skurze-najlepiej ciac albo po prostych albo po kole-zalezy jak wyglada skura no i unikaj ostrych zakretów -lepiej wywalic kawalek skury a wygladzic zajkrety niz przyoszczedzic i dostac jakies dziwne wykroje;)))

Wielkie dzieki ze to opisales... bo dopadlem rysunek z wykrojem, ale nijak nie moglem wymyslec wymiarow. teraz jak dopadne skore, to juz bede wiedzial jak kroic.

Dołączona grafika

mam nadzieje ze sie udalo wkleic obrazek

szerszen
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Mam sóre
dokladnie tak!!!!!!!!!!!
-powinno sie podwiesic ten obrazek bo to gotowy tutorial pod bula lub snejka!!!!!!!!! wykroj jednej warstwy
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024