Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obóz Tricksterski 3-5 grudnia 2004


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Obóz Tricksterski 3-5 grudnia 2004
Ogłaszam oficjalnie, że w dniach 3-5 grudnia (2004) organizowany jest w Chojnicach obóz "tricksterski". Cała impreze hostuje grupa No Fear Team - Osoby, które mają zamiar przyjechać muszą skontaktować sie ze mna [czyt, Phantomem] przez majla, gdyż istnieje ograniczona liczba miejsc noclegowych.
Podam teraz kilka szczegułów odnośnie całej imprezy.

03.12 (piątek) - jak już zbierzemy się do kupy (czyt. jak już wszyscy przyjadą) planowany jest wypad na naszą nowo wybudowaną kręgielnie, bądź też do pubu na jakiegoś browarka. Bedzie wiec trochę czasu by się poznać....

04.12 (sobota) - wstajemy wszyscy wczesnie rano, gdyż trening zaczyna się o godzinie 9:30 rano :) Planowany koniec treningu o godz 13:30 o ile ktoś tak długo wytrzyma :) Nastepnie wypadało by coś zjeść... proponuję wiec wypad na pizze czy cos w tym stylu:) Bedzie tez troche czasu wolnego na odpoczynek i zwiedzanie naszego pieknęgo miasta :)

05.12 (niedziela) - kolejny trening... godz. 9:30 - 13:30, prawdopodobnie polączony z pokazem. Potem, ostatni wspolny posilek i do domu.... :)

Imprezą zainteresowały sie już lokalne media, wiec prawdopodobnie wszystko odbędzie się pod patronatem lokalnej gazety i radia. Raczej wątpie czy uda mi się sciagnąć lokalna telewizje (Tvp Gdańsk). Postaram się coś zalatwić ale dopiero gdy już będę wiedział kto się zjawi w 100%. Trening odbędzie sie na sporych rozmiarów sali (fotki niedługo) Wyposożonej w dużo mat jak również grubszych materacy.

Koszty:
Calkowity koszt treningów (wynajem sali) to 5 zl na osobe.

Nocleg: 1 noc 25 zl, 2 noce 35 zl. Nocleg będzie w miejscowym internacie. Poinformowano mnie, iż pościel bedzie udostępniona, jeśli jednak chcecie to weźcie spiwór.

Jak wyżej widzicie istnieje możliwość zostania na jedna noc np: z piatku na sobote badź tez z soboty na niedziele.

Jeżeli jesteś zainteresowany(a) proszę o natychmiastowy kontakt na majla [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] w celu ustalenia szczegółów. Należy podać swoję imię, nazwisko i inne istotne szczegóły:P (ile nocy planujesz zostać)
Jakieś pytania??Niejasności???Rownież zapraszam do pisania na powyższego majla...

phantom

ps.postanowiłem umieścic to za mojego kolege gdyż jest on obecnie w Szkocji i ciężko mu jest wysztko zorganizować ,,na zasięg,,

Zapraszam w imieniu No Fear Team'u
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024