Skocz do zawartości


Zdjęcie

Andrew "Powerfule Pole" Gołota....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
123 odpowiedzi w tym temacie

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
a czemu jakiś dupek wchodzi na forum bokserskie i napiepsza sie z kogoś kto
sie poswieca dla sprawy?? Tez nie jestem zainteresowany korespondencją z Toba, miałem Ci tylko do zarzucenia to co napisałem
A jako że jest to forum to mam do tego prawo a jak cośmiasz do Wornsa to trzeba było pisałć do niego na priw a nie robić tego publicznie
  • 0

budo_badtrip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
Jak to nie ma już prawdziwych wojowników? A Giertych to kurwa co? Krzyżowiec?

; )
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....

Jak to nie ma już prawdziwych wojowników? A Giertych to kurwa co? Krzyżowiec?

; )

Nie, to jest człowiek chory psychicznie, jak dla mnie to schizofrenik, ma zabuzenia, ciagle mu sie wydaje, ze zyjemy w XIX wiecznej katolickiej europie.

Co do bezpardonowych ataków na moją sobą..to na nie nie odpowiem, bo ich po prostu nierozumiem. Byc moze ich autro ciepri na dolegliwosć Romana Giertycha? W każdym razie, zalecam leczenie... .

Mate-thx :!: Mam u Ciebie dług :twisted:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
no problemo, wkurwił mnie, napisałem dlaczego :wink:
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....

A jako że jest to forum to mam do tego prawo a jak cośmiasz do Wornsa to trzeba było pisałć do niego na priw a nie robić tego publicznie

a jak ty masz coś do karolaka to też trzeba było pisać do niego na na priw

i w ten sposób na forum było by o 50% mniej wypowiedzi
  • 0

budo_karolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....

a czemu jakiś dupek wchodzi na forum bokserskie i napiepsza sie z kogoś kto
sie poswieca dla sprawy?? Tez nie jestem zainteresowany korespondencją z Toba, miałem Ci tylko do zarzucenia to co napisałem
A jako że jest to forum to mam do tego prawo a jak cośmiasz do Wornsa to trzeba było pisałć do niego na priw a nie robić tego publicznie

a jednak społeczniak i obrońca"uciśnionych"qrwa! :D chcialem sie od Wonsa (z którym już sobie pokorespondowaliśmy na forum)dowiedzieć w imię czego regularnie obija innych i sam daje się obijać na ringu ,a taki Mate się tu wpiedziela jakby sprawa jego dotyczyła!......pilnuj Mate swojego złamanego kilona i bądź łaskaw nie odpowiadać za kogoś.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
karolak:
Popieram to co piszesz. Nie ma sensu tak się narażać. Ja odpuściłem sparingi (takie poważne) gdy tylko zobaczyłem jak to niebezpieczne.
Boks jako trening ogólnorozwojowy - ok. Natomiast ciężkie sparingi po których potem łeb boli jak na kacu - nie.
Po prostu wiem jak niebezpieczne jest systematyczne wstrząchanie mózgu (to jak systematyczna paczka fajek dziennie dla serducha). Albo i jeszcze gorzej.
Dlatego WORNS- respect dla Ciebie, że masz te swoje zasady, ale jeszcze większy będzie respect jak zrozumiesz rację karolaka.

pozdr.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....

A jako że jest to forum to mam do tego prawo a jak cośmiasz do Wornsa to trzeba było pisałć do niego na priw a nie robić tego publicznie

a jak ty masz coś do karolaka to też trzeba było pisać do niego na na priw

i w ten sposób na forum było by o 50% mniej wypowiedzi


Jak zaczał dialog na forum w obecności wiekszego audytorium to powinien liczyć się z tym że na forum dialog bedzie kontynuowany i ktoś może dorzucić coś od siebie

Post Karolaka zabrzmiał dla mnie jak beka ze wszytkich bokserów którzy nie odpuszczają a że mam dla nich duży respect nie potrafiłem obok tego przejść obojętnie :roll:
  • 0

budo_yokot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
Egh emocje...
Panie - Panowie - jak mawia Kulej - to boks i wszystko się może wydarzyć mniemniej wydaje mi się że Gołota dla odmiany czysto i szybko wygra aczkolwiek... to boks i wszystko się może wydarzyć

Co do telewizorni: niedawno w necie (wczoraj) wyłapałem newsa, że walka będzie pokazana w TVN - niemniej... są jakieś problemy
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
Wiecie po ile w Polsce płacą zakłady?
Chodzi mi po głowie postawić na Ruiza. Bo w Polsce mogą dobrze za niego płacić a jednak obiektywnie jest faworytem.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
to dobrze wydasz kase bo andrew i tak wygra :wink: :twisted:
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....

to dobrze wydasz kase bo andrew i tak wygra :wink: :twisted:

dlatego się waham, bo cała noc będzie w plecy - z jednej strony za Gołotą ale przez kasę za Ruizem
  • 0

budo_czaders
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
Muchol, jaka cała noc! Dopiero nad ranem będzie Andrzej walczył. O godz. 4 nad ranem wystarczy wstać i obejrzysz także wczesniejsze!

Coś z Przegladu Sportowego o przygotowaniach Gołoty:
10-11/11/2004

TRZEBA BYĆ SPOSTRZEGAWCZYM, by znaleźć salę, w której Andrzej Gołota, (na zdjęciu) w obecności kilkunastu dziennikarzy, przeprowadził wczoraj otwarty trening. Kingsway Gym mieści się na drugim piętrze budynku na skrzyżowaniu 5 Alei z 28 ulicą. Wchodząc na klatkę schodową nie ma się wątpliwości, że to właśnie tu. Drogę wskazują wielkie plakaty z pojedynków Lennoksa Lewisa, Muhammada Ali czy Oscara De La Hoi, którymi ściany oklejone są aż do samego wejścia do sali. Kingsway Gym to niewielkie pomieszczenie, które wita wchodzącego ostrym zapachem potu.

Sala zapełnia się dziennikarzami, pojawiają się kamery, fotoreporterzy. Pod budynek podjeżdża czarny samochód - jest pierwszy bohater sobotniego wieczoru. Z auta wysiada Gołota w towarzystwie trenera Sama Colonny i menedżera ZiggyŐego Rozalskiego. Polak wchodzi po schodach, obrzuca salę spojrzeniem i spokojnie maszeruje do szatni. On będzie trenował jako pierwszy.

Staje przed lustrem i zaczyna się rozgrzewać. Kilka podskoków, skłonów. Polaka cały czas bacznie obserwuje trener Colonna. Po rozgrzewce czas na walkę z cieniem w ringu. Ta trwa zdecydowanie dłużej. Po niej kilka ćwiczeń na skakance i na tym koniec. Gołota uśmiechnięty, rozluźniony sprawia wrażenie pewnego siebie. Ma idealną wagę. Mruga porozumiewawczo okiem i wychodzi. Wieczorem odpręży się na meczu NBA New York Knicks - Philapdelphia 76-ers.

SEBA
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....

Muchol, jaka cała noc! Dopiero nad ranem będzie Andrzej walczył. O godz. 4 nad ranem wystarczy wstać i obejrzysz także wczesniejsze!

Pod względem sportowym to akurat mnie interesują bardziej pozostałe walki. Walczą Byrd, Holyfield.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
Czaders z takiej okazji to trzeba całą noc chlać a nie wstawać o 4 rano :wink: Tak poza tym ja słychałem ze Andrew wyjdzie o 6
  • 0

budo_czaders
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....

Czaders z takiej okazji to trzeba całą noc chlać a nie wstawać o 4 rano :wink: Tak poza tym ja słychałem ze Andrew wyjdzie o 6

Około 6 rano. A o 4 wstać żeby obejrzeć wcześniejsze dwa pojedynki! :)
Jak miałbym pić cała noc to do 5 chyba bym nie wytrzymał. Wolę popić w ciągu dnia , na powtórkach! :drinking:
Pozdrawiam!
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
ja jednak sprobuje :drinking: i mam nadzieje ze nie padne zanim nie wyjdzie Andrew :wink:
czuje ze niedziela bedzie ciezka :blus:
  • 0

budo_greg(zg)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Winny Gród

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
Andrew musi wygrac, bo postawilem na niego pol wyplaty w STS"ie :D
JĘDREK LUTUJ!!!
  • 0

budo_badtrip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
A ja z przyjemnością wyśpię się ( nieliczny plus bycia bezrobotnym ; ) i oglądnę także dokumenty o boksie które puszczą wcześniej.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024