Skocz do zawartości


Zdjęcie

Andrew "Powerfule Pole" Gołota....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
123 odpowiedzi w tym temacie

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
ale to nie znaczy że ktos ma ryzokować kalectwem majac żone i dzieci Jak podpisujesz kontrakt i cos Ci nie pasi to masz prawo go zerwać Różnica jest taka że dla Ciebie grozi to konsekwencjami prawnymi a Andrew cały świat nazywał tchórzem
Nie brakuje dzis w Polsce wielkich znawców boksu (Warhead nie mówie tu o Tobie) zasrańców którzy nigdy nie mieli rekawic na rekach ktorzy wypisują swoje mądrości n forum WP (dlatego przestlałem tam zaglądać) Jesli to czytacie to wielkie FUCK YOU w Waszą strone bo gówno wiecie o boksie i nie macie pojecia czym jest przegrywac gdy rywal walczy nieczysto a nam ziemia zapierdla przed oczami
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
dokladnie.

Warhead: napisales ze dostal kontrakt .i td.
Ale tam mial napewno napisane wszelkie scenariusze.
Zdawal sobie sprawe co podpisal i poniosl konsekwencje.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
Warhead przeczytaj to :
"Czułbym się oszukany, gdyby ktoś oszczędzał mnie na ringu. Partner ma pomóc mi przezwyciężać własną słabość - jeżeli nie wytrzymam moge przecież poddać się w każdej chwili" - Marek Piotrowski.

Jeśli takie słowa padają z ust człowieka który moim zdaniem nie poddal by sie w w sytuacji Andrew to jest to dobra lekcja zrozumienia normalnej ludzkiej reakcji bo kazdy wychodzi do ringu na własną odpowiedzialność i ważą tam sie losy jego głowy wiec to jego jebany intertes czy walczy dalej czy nie

Wygladało to jak "zabieram zabawki i ide do domu" ale ring to nie plac egzekucji a bokserzy to nie skazańcy tylko w miare normalni ludzie :)
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....

"Czułbym się oszukany, gdyby ktoś oszczędzał mnie na ringu. Partner ma pomóc mi przezwyciężać własną słabość - jeżeli nie wytrzymam moge przecież poddać się w każdej chwili" - Marek Piotrowski.

Jeśli takie słowa padają z ust człowieka który moim zdaniem nie poddal by sie w w sytuacji Andrew


No i sam sobie odpowiedziales. Andrew sie nie poddal, on po prostu uciekl.
:D
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
nie czepiaj sie slowek, wszyscy wiedza o co chodzi
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
nie widziałem by wyskoczył przez lini ani by Tyson go gonił Andrew poprostu odmówił wyjścia do trzeciej rundy ja to rozumiem jako poddanie sie i uznanie wyższości rywala Zreszta nazywajmy to jak chcemy a to i tak jego biznes bo to nie my obrywaliśmy tego wieczora tylko on :D
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
To nie do konca jest tak ze to tylko jego biznes. Wystepowal publicznie za niemale pieniadze, ludzie pokupowali bilety rowniez za niemale pieniadze.
Moga czuc sie oszukani i zawiedzeni postawa typu "ide do domu, w koncu to moje zdrowie i moj problem". Oczywiscie mial do tego prawo, ale cena za to jest wstyd i swiecenie oczami przed publicznoscia. Choc akurat tym sie chyba Andrew nie przejmuje.
Walczac z Bowe, wygrywal az nagle wpakowal mu z premedytacja kilka strzalow w jaja 8O Dlaczego ? po co ? Tlumaczenia byly rozne... jedno znich zakladalo ze chwile wczesniej odnosl kontuzje uniemozliwiajaca dalsza walke, a nie chca sie poddac sfaulowal. A przeciez "mogl sie poddac w kazdej chwili" :D
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
Łaska kibiców na pstrym koniu jedzie, dzisiaj mnie kochasz jutro nienawidzisz To jasne ze ci ktorzy zaplacili za bilety moga czuc sie oszukani bo gdyby nie oni Andrew nie byłby gwiazdą ale wcale nie jest powiedziane ze miał dać sie dla nich zatłuc bo oni potem znależli by sobie innego idola i żaden z nich nie podawał by mu kaczki w szpitalu Co do walki z Bowe to wszystko co o niej napisano to tylko spekulacje bo tak naprawde chyba tylko Andrew wie dlaczego faulował Myśle że nie można tego w żaden sposób wytłumaczyć bo nic nie tłumaczy zadawania niedozwolonych ciosów O ile poddanie sie moge zrozumieć to walki nie fair juz nie :roll:
  • 0

budo_sandokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
Powiem tak - czy wielu zawodnikow MMA walczy az do momentu, gdy przeciwnik zlamie im reke dzwignia? Czy moze klepia wczesniej?

Z zeznan Goloty wynika, ze Tyson uderzeniem "z banki" zlamal mu kosc policzkowa, czego sedzia nie widzial, co spowodowalo, ze wycofal sie z walki. No chyba, ze Andrew koloryzuje...
  • 0

budo_zecior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
Pozatym ta walka i tak zostala uniewazniona..... Ja tez bym spierdolil, niz pozniej by mnie mieli dobudzac pol godziny na intensywnej....
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
O ja, piernicze Mate, Ty sie takim adowkatem nie rób. :)

Ja sie uważm, za jakiegoś znawce boksu, znam to gówno od srodka, miałem "rękawice na rękach", pobite oczy, krawiacy nos...setki razy...ogladnołem tysiace walk...style niektórych bokserów znam na pamiec...Gołota stchórzył. Ty nie rozumiesz, to jest zawodowy bokser. Uwierz mi wiem co to byc oszołomiony, wiem jak to jest jak pajac, który ci nie pozwala walczyc macha tymi swoimi łapami i odlicza, wiem, jak to jest jak trener karze wstawać, a Ty nie mozesz podniesć głowy...wiem co to strach, niemoc, wsciekłosć...Gołota stchórzył.

Gołota to bokser zawodowy, wiedział z kim walczy, wiedział na co sie gotuje to nie byała jego pierwsza walka...był doswiadczony..walczył z bokserami lepszymi niz Mike...styl Tyson jest tak przewidywalny...że aż zabójczy...dostał olbrzymie pieniadze za to zeby sie bić...dostał zlecenie, jest mężczynza...nie miał prawa uciec. Za każdym razem powinnien (kiedy był w stanie) wstawać i sie bić, bo to jego zawód, za to mu płacą..sam wybrał tą droge. Trzeba mieć jaja. Zabolało? Oszołomiło? Wiec uciekam... . Popatrz sie na innych bokserów, którzy dostwali owiele większe lanie a nie uciekali (np. Holy-Bowe I). Oraganizm Gołoty wytrzymał, psychika nie. Aha co do tych tekstów, ze zostawi żone i dzieci 8O :D , chłopie, Mariola Gołota ma bardzo dużą firme adwokacka, a jej roczne przychody sa wieksze niz meża.

Słuchaj, dzis jest piatek, w pon najprawopodobniej zaczne bardzo ciezkie sparingi, byc moze będe na dechach, być moze złamią mi nos, byc moze bede oszołomiony... ale na pewno nie uciekne, zawsze wstane, zawsze sie postwie, tak zrobiony...tak nauczony...WORNS-4LIFE :twisted:

Mi nikt nie płaci... :P
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....

Worns Ruiz ma coś czego ty nigdy nie będziesz miał. Opanowanie . Dzięki temu jest niemal w stanie w stu procentach wypełnić swoje założenia taktyczne. Nie masz pojęcia czemu Ruiz jest MŚ bo widocznie nie masz o taktyce pojęcia. Ruiz nie jest błyskotliwym bokserem co nie zmienia faktu że jest strasznym spryciarzem umiejącym świetnie niwelować swoje braki i w pełni wykorzystywać swoje zalety. Walki Ruiza są nudne tak bardzo że aż jego przeciwnicy usypiają. Tak było do tej pory. Teraz albo Gołota okaże się silniejszy i będzie w stanie go odepchnąć albo się wścieknie i będą jaja... miejmy nadzieje że nie bite ; )

Właśnie tak. Nie podoba mi się styl Ruiza ale trzeba przyznać, że Ruiz pofrafi wykorzystać swoje możliwości w 100%.
W końcu te walki z Holyfieldem nie były ustawiane.
I jeszcze jedno : po tej obsuwie z Tuą nie kwękał jak Gołota, że ma dość boksu itp. tylko zaciął zęby i mocno trenował i DOSZEDŁ DO CZEGOŚ.
Dlatego szacunek dla Ruiza!
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....

O ja, piernicze Mate, Ty sie takim adowkatem nie rób. :)

Ja sie uważm, za jakiegoś znawce boksu, znam to gówno od srodka, miałem "rękawice na rękach", pobite oczy, krawiacy nos...setki razy...ogladnołem tysiace walk...style niektórych bokserów znam na pamiec...Gołota stchórzył. Ty nie rozumiesz, to jest zawodowy bokser. Uwierz mi wiem co to byc oszołomiony, wiem jak to jest jak pajac, który ci nie pozwala walczyc macha tymi swoimi łapami i odlicza, wiem, jak to jest jak trener karze wstawać, a Ty nie mozesz podniesć głowy...wiem co to strach, niemoc, wsciekłosć...Gołota stchórzył.

Gołota to bokser zawodowy, wiedział z kim walczy, wiedział na co sie gotuje to nie byała jego pierwsza walka...był doswiadczony..walczył z bokserami lepszymi niz Mike...styl Tyson jest tak przewidywalny...że aż zabójczy...dostał olbrzymie pieniadze za to zeby sie bić...dostał zlecenie, jest mężczynza...nie miał prawa uciec. Za każdym razem powinnien (kiedy był w stanie) wstawać i sie bić, bo to jego zawód, za to mu płacą..sam wybrał tą droge. Trzeba mieć jaja. Zabolało? Oszołomiło? Wiec uciekam... . Popatrz sie na innych bokserów, którzy dostwali owiele większe lanie a nie uciekali (np. Holy-Bowe I). Oraganizm Gołoty wytrzymał, psychika nie. Aha co do tych tekstów, ze zostawi żone i dzieci 8O :D , chłopie, Mariola Gołota ma bardzo dużą firme adwokacka, a jej roczne przychody sa wieksze niz meża.

Słuchaj, dzis jest piatek, w pon najprawopodobniej zaczne bardzo ciezkie sparingi, byc moze będe na dechach, być moze złamią mi nos, byc moze bede oszołomiony... ale na pewno nie uciekne, zawsze wstane, zawsze sie postwie, tak zrobiony...tak nauczony...WORNS-4LIFE :twisted:

Mi nikt nie płaci... :P


Trochę nie rozumiem co piszesz. Ale jak piszesz na serio, że stchórzył i to krytykujesz to się nie zgadzam. Po prostu ocenił, że tej walki nie wygra i wyszedł z ringu. Piszesz, że to zawodowy bokser więc powinien jeszcze dalej wtedy walczyć. Otóż nie. Po co dostawać lanie, skoro już nie widział szans?
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
Worns o.k. ale to Twoja podejście i Twoje zdrowie a wiec Twoja sprawa czy bedziesz walczył czy nie Każdy walczy na swoją odpowiedzialność w końcu boks to nie kamastutra co nie? :D Andrew postanowił sie poddać i nazywaj to jak chcesz :wink:
Pisząc o jego żonie i dzieciach nie miałem na myśli wzgledów finansowych bo obroty Pani Marioli to nie wszystko jako ze każde dziecko potrzebuje taty :D
  • 0

budo_badtrip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
No cóż nie na darmo się mówi że boks to takie brutalne połączenie szachów i szermierki ; )
Z jednej strony doceniam spryt Ruiza ale z drugiej walczy w sposób powiedzmy sobie szczerze niegodny wojownika i dlatego ludzie nie mają do niego szacunku. Miejmy nadzieje że Andju wyrwie chwasta ; )
  • 0

budo_karolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....

O ja, piernicze Mate, Ty sie takim adowkatem nie rób. :)

Ja sie uważm, za jakiegoś znawce boksu, znam to gówno od srodka, miałem "rękawice na rękach", pobite oczy, krawiacy nos...setki razy...ogladnołem tysiace walk...style niektórych bokserów znam na pamiec...Gołota stchórzył. Ty nie rozumiesz, to jest zawodowy bokser. Uwierz mi wiem co to byc oszołomiony, wiem jak to jest jak pajac, który ci nie pozwala walczyc macha tymi swoimi łapami i odlicza, wiem, jak to jest jak trener karze wstawać, a Ty nie mozesz podniesć głowy...wiem co to strach, niemoc, wsciekłosć...Gołota stchórzył.

Gołota to bokser zawodowy, wiedział z kim walczy, wiedział na co sie gotuje to nie byała jego pierwsza walka...był doswiadczony..walczył z bokserami lepszymi niz Mike...styl Tyson jest tak przewidywalny...że aż zabójczy...dostał olbrzymie pieniadze za to zeby sie bić...dostał zlecenie, jest mężczynza...nie miał prawa uciec. Za każdym razem powinnien (kiedy był w stanie) wstawać i sie bić, bo to jego zawód, za to mu płacą..sam wybrał tą droge. Trzeba mieć jaja. Zabolało? Oszołomiło? Wiec uciekam... . Popatrz sie na innych bokserów, którzy dostwali owiele większe lanie a nie uciekali (np. Holy-Bowe I). Oraganizm Gołoty wytrzymał, psychika nie. Aha co do tych tekstów, ze zostawi żone i dzieci 8O :D , chłopie, Mariola Gołota ma bardzo dużą firme adwokacka, a jej roczne przychody sa wieksze niz meża.

Słuchaj, dzis jest piatek, w pon najprawopodobniej zaczne bardzo ciezkie sparingi, byc moze będe na dechach, być moze złamią mi nos, byc moze bede oszołomiony... ale na pewno nie uciekne, zawsze wstane, zawsze sie postwie, tak zrobiony...tak nauczony...WORNS-4LIFE :twisted:

Mi nikt nie płaci... :P

Hej WONS! :D jak zdrówko? :wink: nikt Ci nie płaci ,że Ci rozbijają regularnie kilona?! :lol: .....robisz to dla swojej czy dla przeciwników satysfakcji? :) A jak z głową?boli a może szumi w niej czasem czy może regularnie brzęczy? :) .......bo chyba nie jesteś masochistą?!.......a :lol: może jesteś?:) .........no przyznaj się! :rofl:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
Nie bede sie robił jego adwokatem niech sam sie broni ale może Worns to poprostu prawdziwy wojownik :twisted: Nie rozumiem co Cie tak śmieszy :twisted:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....
Chłopie przegiołęś pałe Niezależnie od tego co napisze główny zainteresowany najpierw dostaniesz ode mnie: jesli w chodzisz na dział poświęcony boksowi po to żeby napierdalać się z kolesia który poważnie traktuje boks to IDŹ KURWA W HUJ bo obrażasz nie tylko jego ale i mnie i wszystkich którzy trenują z poćwięceniem i narażeniem zdrowia :evil:
  • 0

budo_karolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....

Nie bede sie robił jego adwokatem niech sam sie broni ale może Worns to poprostu prawdziwy wojownik :twisted: Nie rozumiem co Cie tak śmieszy :twisted:

za późno!...już się zrobiłeś jego adwokatem! :D ......prawdziwi wojownicy wyginęli w średniowieczu :) ...albo i jeszcze wcześniej!
  • 0

budo_karolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew "Powerfule Pole" Gołota....

Chłopie przegiołęś pałe Niezależnie od tego co napisze główny zainteresowany najpierw dostaniesz ode mnie: jesli w chodzisz na dział poświęcony boksowi po to żeby napierdalać się z kolesia który poważnie traktuje boks to IDŹ KURWA W HUJ bo obrażasz nie tylko jego ale i mnie i wszystkich którzy trenują z poćwięceniem i narażeniem zdrowia :evil:

ależ ty nerwowy jesteś!czemu tak wielu bokserów(a może wszyscy?)tak nieładnie się wyraża?.....i nielogicznie! bo powinno raczej być:"idź huj w kurwe" i proszę mi tu nie mięszać innych do mego posta i samemu też się nie wtranżalać bo nie jestem zainteresowny korespondenją z tobą.... społecznik sie znalazł!:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024