Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

budo_kruk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...
panie administratorze to forum a dokładniej ten temat jakoś dziwnie dziłała!!
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...
Teraz wychodze, ale potem cos napisze, bo sporo bajek tu widze np.:
1. polscy ns sa anty-nazi :lol:
2. **** to prawda bo przeczytalem w newsweeku
3. oi to ci co lubia punkow

Napisze wam potem troche ...
  • 0

budo_dżujon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...
co do tych oji to ja bym byl sceptyczny z tego co wiem z nich tez nie sa zbyt pokojowi ludzie :) kolega kumpla slucha tej muzyki i byl na koncercie oiowym wodzil wzrokiem po tlumie i przypadkiem spojzal na kolesia z kanapka "co sie kurwa gapisz?!?!" i dostal wpierdol i to podobno pozadny za ogladanie czyjejs kanapki :)

ja osobiscie w zyciu skina nie widzialem moze dlatgeo ze u nas na osiedlu wszyscy dres nosza (a jak sie ludzie dziwili jak sie wbilem w moim kochanym szelescie na koncert kultu :D )
  • 0

budo_miszczu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...

p.s.czy wiecie że roman giertych (przewodniczący lpr-u) jest nazistą. w wieku 18 reaktywował ugrupowanie o nazwie"młodzież wszechpolska". ugrupownie to powstało w czsach miedzywojennych(chyba) i charakteryzował sie wielką agresja do obcokrajowców przebywających w polsce. dziś do młodziezy wszechpolskeij nalezą główni skini-naziści!! to jest prawda!!
przeczytałem o tym w jakieś gazecie chyba NEWSWEEK z lipca 2004

Że Giertych, Młodzież Wszechpolska i ta cała LPR to naziści nie trzeba Newsweeka czytać, wystarczy zapoznać się z ich poglądami i zachowaniem...
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...
stary czego ty szukasz?
recepty?
a co jak 20 z nas powie. nie spierdalaj walcz jak mezczyzna jezeli jest ich TYLKO 3 a nie AZ 4.

bedziesz stal i walczyl bo Ci tak POWIEDZIELI?

nie rozumiem czego szukasz tak jak wiele osob tutaj..recepty na co?
na pozbycie sie strachu czy upewnienie sie ze dobrze robisz spierdalajac?

skoro masz morde cala to znaczy ze dobrze robisz.

pozdrawiam.
nie rozumiejacy shaft
  • 0

budo_mijar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...

Ja - Chłopaczek, długie włosy, glany w lecie sandały, głoszący idee pacyfizmu, okularki, dzwony,szal ...

no moze paru na kuźnikach jeszcze ze starych czasów) raczej szczególnych problemów z nimi tez nie ma :-) łatwiej tera od drecha dostać albo pseudo-hoolsa niz od rasowego skina :-)


Te Puent gdzie ty tych skinów na kuźnikach widujesz??!! :) Para latek już tu mieszkam i daaaawno już żadnego nie trafiłem.. no był taki okres... ale to i w całym wrocku w cholere ich było... Ty byś lepiej wreszcie na jakiś trening sie doczołgał a nie brednie wypisujesz :wink:

A na temat... Jeśli zagrożenie jest realne.. spierdalaj.. jeśli po prostu sobie chłopaki idą to jak zaczniesz im spierdalać to tylko sprowokujesz pościg.
  • 0

budo_kruk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...
jesli post shafta był do mine na temat ustawek skinów to wyjasniem ze raczej predzej dostaniesz wpier.... od grubki dresów niż skinów, bo skini raczej walacz 1-1 a reszta "kibicuje" i juz nieraz to o tym słuszałem od Oi! , NAZI , nazi metali(którzy w pewnym sensie też są skinami) itp!!
  • 0

budo_kruk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...
szlak zaś coś poknociłem tak to jest jak najpierw sie pisze a potem wnikliwej czyta posty sorrki shaft :*
  • 0

budo_kamlot
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...
Witam wszystkich. Według mnie duża liczba ludzi która pisze o skinach nie ma żadnego pojęcia o tym ruchu. Większośc opiera swe wypowiedzi na wizerunku skina który przedstawiają media jako mordercy, gwałcicielu itp. Wiem, że jest pełno debili pseudoskinów ale na nich nie można opierać poglądów na temat 35 letniej subkultury. A Skinhead'ów nazioli jest chyba najmniej.
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...
dobra, dobra ...
nie chiałem tutaj nikogo zdenerwować ...
chiałem przez to co dziś mnie spotkało założyć temat żeby sobie pogadać ...
o tym i pobieżnych sprawach w końcu to forum ...
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...

puent nazi to inaczej nacjonalista czyli taki fanatyk krajowy
któremu nie podoba sie to ze np. żydzi bawia sie na jego podwórku w tym wypadku tym podwórkiem jest polska!!


a pozatym ktróy naziol ni ejest rasitą?? ja takiego nie znam
a prwaie kazy ma naszyke "WHITE POWER"


mały quizik:
a pozatym wieci jak zaczęło sie to wszystko
tzn. skad sie wziął SKIN??


Nie bede sie rozpisywal na temat tego kto sie na czyim podworku bawi.
Kazda grupa ktora bawi sie nie u siebie, a dotego nie asymiluje sie tylko tworzy zamkniete spoleczenstwa jest generatorem napiec i zlego nastawiania. Sprawdz co dzieje sie w Angli, Usa, Holandii... takie tolerancyjne kraje... a teraz maja coraz bardziej przejebane.

No jak ty oceniasz ludzi po naszywkach to ja gratuluje...
Naziole [naziole - ns,] to pojeby i nie ma nad czym gadac. Znam takich ktorzy ogolem sa spoko, ale poglady maja na tyle posrane ze nie moge z nimi gadac bo mnie nosi....

Wszystko sie zaczelo od klasy robotniczej, ludzi bez kasy, grupek kumpli spotykajacych sie po dniu ciezkiej fabrycznej pracy w knajpie na browarze.

Nazi to nacjonalista ?? hmmm
Mozna by sie sprzeczac.
Slowtwor i cale polonistyczne gadki doprowadza do tego ze: narodowiec, nacjonalista, nazista to ta sama osoba.

Znam mase skinow i zapewniam was, ze nie bija wszystkiego co sie rusza. Lubia wypic piwo, pojsc na koncert. Bronia swoich kobiet, swojego honoru. Bardzo czesto sa to ludzie ktorzy pojda za wami w ogien.
Pewnie, ze jest duzo kolesi ktorzy sa pojebani, ale opisywanie calego "zjawiska" po spotkaniu 2 kolesi to chyba przesada..

Ehh w sumie nie wiem poco to pisze...
  • 0

budo_charlie novak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna strona księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...
uciekaj........bójka ze skinami jest takim samym niebezpieczeństwem jak każda inna.mozesz trafić na zawodowca i wtedy nie ma zlituj,dostaje porządnie........
co do grupowania byłbym ostrożny,gdyz wszytko to jest płynniejsze i bardziej skomplikowane niz sie wam wydaje..........
ja sobie chodze krótko obcięty(wczesniej łysinka:),flek lub skorópa stara,podwinięte spodniaki czsaem,glany z biała drabina,dzińsy i jakoś nie mam problemów ani z skinami(znjaomi w końcu),a ni z drechami,a pijaczki tez jakos mnie nie chca zaczepiac.......akurat u mnie skini są zwiazani mocno z punkami(kiedys jedna załoga,w sumie do tej pory takie zjednocznei)więc jest spokojnie.czasme jak są jacys festyniarze to sie robi gorąco........


p.s.Gab3d:miałes kiedys w podpisie takie hasełko fajne,moze zadedykuje je koledze:)

pozdr.
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...
To o hipisach :) ?
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...
W Warszawie już skinów raczej nie ma. Bo 4 lat żadnego nie widziałem.
Kiedyś całe grupy chodziły. Ale pamiętam, że jacyś pokrzywdzeni i zakompleksieni ci skini byli. Chyba ogólnie ta grupa ma duże problemy psychiczne. :roll:
  • 0

budo_crazyboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hanysowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...

Taki troche dziwny temat :) ...
Ale mianowice mam pytanko ...
W moim przypadku zaraz wymieniona sytuacja zdarza sie bardzo często ...
Chodzi mi o spodkania ze skinami a raczej skinami w grupie bo oni jak chyba każde zwierze polują w grupie :) ...
Ja - Chłopaczek, długie włosy, glany w lecie sandały, głoszący idee pacyfizmu, okularki, dzwony,szal ...
Powedzielibyscie Hipis ...
Hipisów juz nie ma ale to inna sprawa ...
Jak wiadomo ...
Skini nie zbytnio przepadają za takimi jak ja ...
Dziś na szczęście zrezygnowałem z jazdy autobusem do domu po zauwazeniu 3 osobowej grupki skinów którzy na dowidzenia pokazali mi faki i głośno się śmiali ...
Ale czasem zdarzają mi się z nimi spodkania face to face ...
Zawsze szybko się oddalałem i omijałem ich szerokim łukiem ...
Ale czy w przypadku "zatrzymanie" mnie przez nich ...
Ryzykować dyskusję czy spier**** jak najszybciej w jakis sposób ...
Co radzicie ? ...


Przepraszam za założenie nowego tematu ale nie doszukałem się podobnego :) ...

Smoke

a gdzie ty w Katowicach skinow spotykasz?
  • 0

budo_raedits
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...
Ja, długie włosy, glany, czarne dżinsy, skóra... jescze nie miałem z naziolami przyjemnośći. Ale zdażały się u nas "najazdy" takowych. Raz nawet odważyli się wpaść do knajpy dla brudów, wyziągać ludzi ze środka i butować. Mieli pecha, bo zaraz przyszli koledzy tych butowanych z innego baru. No i mieli potem co zbierać :twisted: :twisted:

p.s.czy wiecie że roman giertych (przewodniczący lpr-u) jest nazistą. w wieku 18 reaktywował ugrupowanie o nazwie"młodzież wszechpolska". ugrupownie to powstało w czsach miedzywojennych(chyba) i charakteryzował sie wielką agresja do obcokrajowców przebywających w polsce. dziś do młodziezy wszechpolskeij nalezą główni skini-naziści!! to jest prawda!!
przeczytałem o tym w jakieś gazecie chyba NEWSWEEK z lipca 2004

Że Giertych, Młodzież Wszechpolska i ta cała LPR to naziści nie trzeba Newsweeka czytać, wystarczy zapoznać się z ich poglądami i zachowaniem...


O ile dobrze czaje, to to ugrupowanie jest na dodatek niezgodne z konstytucją :?
  • 0

budo_charlie novak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna strona księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...
tak Gab3d...o hipisach :) :wink:
pozdr.
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...
Gdzie w katowicach spotykam skinów ? ...
przejść przez centrum i nie spotkać skina to święto ...
drugie miejsce to kostuchna ...
a na brynowie czy tam ligocie jest kilku pojebów nazioli ...

i jeszce raz podkreślam że nie opierdalam wszystkich skinów ...
tylko nazioli ....
a po drugie ...
nie opisuje całej subkultury po jednym spotkaniu bo juz nie raz przed tymi debilami spierdalałem ...
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...
Hieh... czekam az tylko tutaj sie Gab3d wypowie... jestem tylko ciekaw czy to bedzie zjazd pełna para druzgoczacy młode osobowości forum czy spokojny wykład profesora powtarzajacy do znudzenia oczywiste banały uczniaką... :-) no ale póki co

[quote name="budo_KruK"] puent nazi to inaczej nacjonalista czyli taki fanatyk krajowy [/quote]

:lol: :lol: :lol: :lol: i jeszcze raz :lol: Mam kumpla który jest Narodowcem tyle ze niewiele ma wspólnego z nazizmem :-) osobiście jest faszysta ale ma wstręt do hitlera :-) a najlepsze jest to ze stara sie unikac blizszych kontaktów z wiekszością skinhedów bo poraża go po prostu ich konformizm.... a sam chłopak nie jest głupi bo studiuje tera historie na jagiellonce...


[quote name="KruK"] któremu nie podoba sie to ze np. żydzi bawia sie na jego podwórku w tym wypadku tym podwórkiem jest polska!!
Czy kazdy antysemita jest nazista ?? Wiem ze podałeś to jako przykład ale troche nietrafoiny.... mozna byc narodowcem ale nie trzeba być narodowym socjalista...



  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...
w podrecznikach wosu pisza ze patriotyzm i nacjonalizm to to samo swoja droga:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024