Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

budo_beren
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dwa a po dwóch w

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...

2. byli to heavyhamy ktorzy pobili cie za to ze nie znales dyskografii iron maiden, blind guardian i manowara


No nie dziwne jak ktos nie zna blindów to sam go pobije !! :D

Guardian , guardian, guardian of the blind :)
  • 0

budo_beren
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dwa a po dwóch w

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...

2. byli to heavyhamy ktorzy pobili cie za to ze nie znales dyskografii iron maiden, blind guardian i manowara


No nie dziwne jak ktos nie zna blindów to sam go pobije !! :D

Guardian , guardian, guardian of the blind :)
  • 0

budo_beren
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dwa a po dwóch w

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...

2. byli to heavyhamy ktorzy pobili cie za to ze nie znales dyskografii iron maiden, blind guardian i manowara


No nie dziwne jak ktos nie zna blindów to sam go pobije !! :D

Guardian , guardian, guardian of the blind :)
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...

Sa jeszcze panoczku NS - czyli narodowi socjalisci

i Giertych !!!! Nie zapominać o Giertychu !!!
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...
jak nie masz wyjscia to zasalutuj im seig heil albo heil hitler i powiedz ze tam widziales grupę pankow albo kogos a sam spierdalaj w drugą strone :P
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...

Ja - Chłopaczek, długie włosy, glany w lecie sandały, głoszący idee pacyfizmu, okularki, dzwony,szal ...

Ja- Chłopaczek dłuzsze włosy , glany z białymi sznórówkami , w lecie trampy , negujacy idee pacyfizmu, cieńkie szelki,podwiniete jeansy i arafatka ;) Nie raz mialem jazdy ze skinami ale tylko dla tego ze sam sie o to prosiłem (długie włosy, szelki i białe sznurówki itp.) Zeby dostać od tak wpierdol od skinsów trzeba naprawde sie napracować... a zeby ich jeszcze spotkać poza koncertami albo zjazdami to trzeba naprawde charować jak wół... :-) przynajmniej tak jest we wrocku ;) mimo grupki załosnych nazi metali z robSSonem i pyra na czele to nie ma za wielu nazioli z prawdziwego zdazenia (no moze paru na kuźnikach jeszcze ze starych czasów) raczej szczególnych problemów z nimi tez nie ma :-) łatwiej tera od drecha dostać albo pseudo-hoolsa niz od rasowego skina :-)
  • 0

budo_eslt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...

Osobiscie to ze skinami mialem do czynienia tylko raz (o jeden za duzo) ale za to kilkudziesiecioma, w dodatku pilismy sobie przy jednym (organizowanym przez nich ognisku przestraszony ) i powiem tak z calej tej bandy z 1 kolesiem dalo sie pogadac bez hail Hiltlerow itp. bzdetow, poza tym byl calkiem sympatyczny - w sumie nie pamietam za co ale pozniej dostal od swoich ( ktos go klepnal czy cos on pijany, od razu garde podniosl i sie zaczelo), w sumie 2 mnie chcialo bic :wink: bo im miedzy innymi powiedzialem ze slucham hip-hopu, palilem trawke, mam zydowskie imie, kumpel mnie pod stolem kopal zebym sie zamknal bo mi wpierdola, ale jako ze bylem pijany to mi to czesciowo zwisalo, nie wiem czy nie dostalem dlatego ze na ognisku byla spora grupa dlugowlosych pogan-nazioli czy tez dlatego ze wygladam (i tylko to) na skina, czy tez byli takimi glupcami ze nie zrozumieli co chcialem im przekazac :wink: Podsumowujac radze nie zastanawiac sie czy z da sie z nimi pogadac tylko spierdalac :)


i znowu wkurwiam się czytając te posty o skinach... nazywajmy wszystko po imieniu ; nazista to nazista, narodowiec to narodowiec, a skinhead Oi to skinhead Oi ! nie każdy skin jest nazistą ,rasistą, bije metali, i interesuje się Polską i polityką : ) Oi ! pozdro
  • 0

budo_shamad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...

i znowu wkurwiam się czytając te posty o skinach... nazywajmy wszystko po imieniu ; nazista to nazista, narodowiec to narodowiec, a skinhead Oi to skinhead Oi ! nie każdy skin jest nazistą ,rasistą, bije metali, i interesuje się Polską i polityką : ) Oi ! pozdro


Ale kazdy bandyta to bandyta :roll:
  • 0

budo_eslt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...

Ja - Chłopaczek, długie włosy, glany w lecie sandały, głoszący idee pacyfizmu, okularki, dzwony,szal ...

Ja- Chłopaczek dłuzsze włosy , glany z białymi sznórówkami , w lecie trampy , negujacy idee pacyfizmu, cieńkie szelki,podwiniete jeansy i arafatka ;) Nie raz mialem jazdy ze skinami ale tylko dla tego ze sam sie o to prosiłem (długie włosy, szelki i białe sznurówki itp.) Zeby dostać od tak wpierdol od skinsów trzeba naprawde sie napracować... a zeby ich jeszcze spotkać poza koncertami albo zjazdami to trzeba naprawde charować jak wół... :-) przynajmniej tak jest we wrocku ;) mimo grupki załosnych nazi metali z robSSonem i pyra na czele to nie ma za wielu nazioli z prawdziwego zdazenia (no moze paru na kuźnikach jeszcze ze starych czasów) raczej szczególnych problemów z nimi tez nie ma :-) łatwiej tera od drecha dostać albo pseudo-hoolsa niz od rasowego skina :-)


Ja chłopaczek, krótsze włosy, glany z sznurówkami w drabinke.cieńkie szelki, podwinięte spodnie, najchętniej koszulka polo, lub bluza lonsdale;] negujacy rasizm,nazizm,pacyfizm.komunizm. obojetny do nacjonalizmu, ide se po miescie i co chwile witam sie z jakimś kolegą co ma naszywke Slipknota( ta muzyka to mistrzostwo :) ) albo duże A w kóleczku. ! a co do skinów NS to niech oni się zastanowią czy napewno można krzyczeć 3 razy za polske 3 razy za kraj sieg hajl ... jedno wypiera drugie. :) the end... pozdro
  • 0

budo_kruk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...
ludzie za bardzo szufladkujecie ludzi!!
1)znam paru skniów-nazistów z którymi da sie pogadać choć wcale nie wyglądam jak oni, ba dało sie z nimi gadać nawet jak miłem długiw włosy a otem dredy. nie była to wcale gadka typu:
spir.... jeb.... wszarzu, żydy do pieca itd.
tylko całkiem normalna dyskujsaj na przerózne tematy od polityki do panienek i nikt z nich nie chcił mnie bić
2)mój kumpel PUNK mieszka w dzielnicy kostuchan (dla tych co nie z katowic=jest tam skinów jak mrówków:)) przez wakacje chodził z irokezem na głowie i skini nic mu nie zrobil, a dorwały go jakies dresy!!
3)to co teraz napisze donosi sie do wiekszości skinów(jedank nie do wszystkich)
skini mają swój honor (nie chodzi mi o ich kapele o ty tytule:)) i owiele żadziej sie zdazą ze grupka skinów(obojetnie jakich) butuje kogoś kto jest sam, częściej spotkacz kibola, lub dreasa w stadzie wyżywającego sie na słabszych!!

chcaiłbym jednak zaznaczyć ze nie pochwal nazistów i innych odmian rasistowskich skinów jednak i wcale nie mów ze to co robią jest dobre, jednak nie którzy skini tez ludzie:)

p.s.czy wiecie że roman giertych (przewodniczący lpr-u) jest nazistą. w wieku 18 reaktywował ugrupowanie o nazwie"młodzież wszechpolska". ugrupownie to powstało w czsach miedzywojennych(chyba) i charakteryzował sie wielką agresja do obcokrajowców przebywających w polsce. dziś do młodziezy wszechpolskeij nalezą główni skini-naziści!! to jest prawda!!
przeczytałem o tym w jakieś gazecie chyba NEWSWEEK z lipca 2004
  • 0

budo_eslt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...
Shamad, a co ma bandytyzm do subkultury skinheads ? w żadnej piosence honoru (zespól NS, nie mozna sie dosluchac aby oni nazywali siebie skinheadami...)
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...

Ja - Chłopaczek, długie włosy, glany w lecie sandały, głoszący idee pacyfizmu, okularki, dzwony,szal ...
Powedzielibyscie Hipis ...
Hipisów juz nie ma ale to inna sprawa ...
Ale czasem zdarzają mi się z nimi spodkania face to face ...
Zawsze szybko się oddalałem i omijałem ich szerokim łukiem ...
Ale czy w przypadku "zatrzymanie" mnie przez nich ...
Ryzykować dyskusję czy spier**** jak najszybciej w jakis sposób ...
Co radzicie ? ...

Hehe człowieku.
Twój opis mi wystarczy w zupełności. Nawet nie myśl o dyskusji z nimi, no chyba że weźmiesz ich na litość.
Ogólnie skini są ok tylko mają głowy napakowane jakimiś socjalistycznymi pierdołami ;)
Sam kiedyś wyglądałem jak skin (flek, bojówki, glany) - teraz zostały mi tylko bojówki i krótkie włosy. :)
  • 0

budo_shamad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...
co mi sie pojebalo z tym tematem, sa go 2 strony, a ja mam jeszcze 3 inna na ktora moge wejsc tylko przez linka z powiadomienia :roll:
  • 0

budo_kruk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...
małe sprostownie
ad1)z tymi którymi gadam tak ja napsisałem jest ich 2:)(az2!!)
ad2)chodzi tu o narodowców
ad3) czesto słyszałem historie o ustawkach skinów np.Oi! na nazi
i jeśli np ze strony Oi! przyszł 10 a ze strony nazi 9 to jeden Oi! nie walczył bo byłto nie feer
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...
tego ze wszyscy skini są fe nie powiedziałem ...
mam pełen szacunek do sharpów choc nie wiem czy oni takowy mają do mnie ...
do oiów też choc z zadnym nie rozmawiałem ...
ale tak jest w naszym kraju że setki niedorozwojów-nazistów uważa siebie za dumnego skinheada a nawet nie zna historii sh ...
nie wiedzą co to Anglia 69 itp ...
do tego większość społeczeństwa polskiego kojarzy nazistów własnie z łysą głową ...
to jest troche dziwne ...
ale nazwałem to "skin....." bo chodziło mi o ten konkretny przypadek :P ...
ale w celu sprostowania "skin-nazioli" miałem na mysli :) ...

btw: Slipknot świetna muzyka :)
i nie śmiejcie się bo nie słucham tylko Led Zeppelin czy The Doors :) ...
  • 0

budo_lothian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1047 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:schoinki :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...
A ja twierdzę, że najbardziej niebezpieczni są i najlepsze zadymy robią Harleyowcy. Ale dopiero jak ich ktoś wk....wi :)
  • 0

budo_master of death
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Vallinor

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...

Ale kazdy bandyta to bandyta :roll:


PROSTE
  • 0

budo_master of death
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Vallinor

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...
a ja - chłopaczek z dłuzszymi włosami, w adidasach/trampach, plecak z naszywkami zespołów, w czarnych spodniach a ze skinami nie miałem naszczęście jeszcze do czynienia :)

pozdrawiam
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...

p.s.czy wiecie że roman giertych (przewodniczący lpr-u) jest nazistą. w wieku 18 reaktywował ugrupowanie o nazwie"młodzież wszechpolska". ugrupownie to powstało w czsach miedzywojennych(chyba) i charakteryzował sie wielką agresja do obcokrajowców przebywających w polsce. dziś do młodziezy wszechpolskeij nalezą główni skini-naziści!! to jest prawda!!
przeczytałem o tym w jakieś gazecie chyba NEWSWEEK z lipca 2004

:lol:
po koleji, uns co ma do nienawidzenia obcokrajowców nazista ?? :-) rasista spoko ale nie trzeba byc od razu nazista :P Nie wiem ile tam nalezy NS napewno dużo NR... a ze w LPR zyja według zasady wróg mojego wroga to mój przyjaciel to łącza sie w takie watahy... :-)
  • 0

budo_kruk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi ...
puent nazi to inaczej nacjonalista czyli taki fanatyk krajowy
któremu nie podoba sie to ze np. żydzi bawia sie na jego podwórku w tym wypadku tym podwórkiem jest polska!!


a pozatym ktróy naziol ni ejest rasitą?? ja takiego nie znam
a prwaie kazy ma naszyke "WHITE POWER"


mały quizik:
a pozatym wieci jak zaczęło sie to wszystko
tzn. skad sie wziął SKIN??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024