Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Silniejszy niz strach. Moje zycie"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Silniejszy niz strach. Moje zycie"
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zauwazyłeś, ze Roy to już nie ten sam "Roy"...zgadzam sie, ale Tiger nigdy, przez całą swoją kariere nie zbliżył sie do poziomu "Roya", poza tym obecny Tygrys już straciał zęby...to nie ten Michalczewski. Podobnie można rzec o np. Tysonie, ale popatrz w przeszłosć, popatrz na fakty. Roy był/jest lepszy od Darka i to on był/jest mistrzem.

Melkomian? Diablo z nim wygrał... . Karaniewicz? Tak, to powinna byc jedyna porażka Krzyśka, i bynajmniej Karaniewicz to nie II liga...wielekrotny mistrz swojego kraju(Rosjii)..poza tym z Diablo boksował naprawde ładnie. Nieuwazam też ze Krzysiek jest "drewniany" to co zrobiał w przed ostatniej walce z Simonem było piekne :twisted: Szybkie kombinajce góra-dół, kontrataki...echch... 8) Wiem, Hamedem on jeszcze nie jest, ale jest młody i bardzo dobrze sie zapowiada. Cenie go znacznie wyzej niż Ty.

Jak chcesz załoze temat na temat prawdziwych "drewniaków", "łapaczów" i innych takich.... na pierwszej pozycji bedzie Tomasz "el Matador" Bonin, drugie miejsce przypadnie Sosnowskiemu a trzecie....komus z dwójki Binkowski bądź Wach (niby już zawowodowiec). To są dopiero śmieszni bokserzy... :D
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: "Silniejszy niz strach. Moje zycie"

ale popatrz w przeszłosć, popatrz na fakty. Roy był/jest lepszy od Darka i to on był/jest mistrzem.


Nigdy ze soba nie zawalczyli, takie sa fakty. Wszelkie oceny kto byl lepszy pozostana nierozstrzygniete. Kibice beda mieli swoje zdanie, ale to tylko spekulacje i kierowanie sie sympatia badz nie do ktoregos z nich.
Moze Darek sie bal takiego starcia, moze Roy bal sie ze go oszukaja w Niemczech. Jednak to zawodowcy (przynajmniej Michalczewski :D ) i jesli byloby odpowiednio duzo pieniedzy na stole to zawalczyliby ze soba z przywiazana lewa reka i opaska na oczach.
Roy byl na szczycie, mial wystarczajaca ilosc pieniedzy by doprowadzic do walki - jednak nie zdecydowal sie na to, nie zaryzykowal tez przyjazdu do Niemiec ( a przeciez jesli Darek byl tak kiepski to chyba Roy nie planowal walczyc z nim 12 rund i zdac sie na sedziego niemieckiego, prawda ? :D )
Tak wiec przechwalki pozostana przechwalkami, a fakty faktami.
Obecnie to juz nie ci sami piesciarze, Roy jest w kiepskiej formie, Darek nie walczyl od roku, co tu porownywac... bylo minelo, najlepsze lata maja juz obaj za soba.
  • 0

budo_marcinz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: "Silniejszy niz strach. Moje zycie"

...blablablablabla.....


odpowiesz juz czemu cenisz "fightera" Salete a psy wieszasz na Michalczewskim ktory ma wieksze sukcesy?
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Silniejszy niz strach. Moje zycie"

...blablablablabla.....


odpowiesz juz czemu cenisz "fightera" Salete a psy wieszasz na Michalczewskim ktory ma wieksze sukcesy?

Uwierz mi, ze Saleta łącznie w kicku (kilkaktornty mistrz swiata, wielokrotny mistrz Polski) i boksie(mistrz Europy) miał owiele większe osiagniecia niż Darek...ale co Ty mozesz o tym wiedziec.

Cenie Salete, lecz kto powiedział, ze nie cenie Michalczewskiego? 8O Ja tyko opisuje fakty, ze ten Niemiec prawdziwym mistrzem nie był i już nie bedzie.
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: "Silniejszy niz strach. Moje zycie"
Taaa.... i stracił tego mistrza Europy tak samo niespodziewanie jak go zdobył, bo zamiast się przygotować do obrony tytułu to wolał się pokazywać w TV :roll: .
Pozatym Saleta jeszcze startuje w K1 a Michalczewski nie!(pewnie ten argument też przemawia za tym ze jest lepszym sportowcem niż Darek co nie wonst) :rofl:
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Silniejszy niz strach. Moje zycie"

Taaa.... i stracił tego mistrza Europy tak samo niespodziewanie jak go zdobył, bo zamiast się przygotować do obrony tytułu to wolał się pokazywać w TV :roll: .
Pozatym Saleta jeszcze startuje w K1 a Michalczewski nie!(pewnie ten argument też przemawia za tym ze jest lepszym sportowcem niż Darek co nie wonst) :rofl:

Dopóki poprawnie nie nauczysz sie pisać mojego nicku, dopóty nie bede z Toba rozmawiać.
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: "Silniejszy niz strach. Moje zycie"
:? My bad :oops: miało być Worns. Nie miałem zamiaru przekrecać
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Silniejszy niz strach. Moje zycie"

:? My bad :oops: miało być Worns. Nie miałem zamiaru przekrecać

o.k

No to tak, Saleta był, jest lepszym sportowcem niz Tiger ( 8) ). Choćby dlatego, ze jest bardziej wszechstronny...nieograniczył sie do jednej dyscypliny, ale do trzech. A to jaki poziom we wspólnej osiagnęli (tzn. w boksie) to inna sprawa. Tak, Saleta jest gorszym bokserem niz Mchalczewski, nie, nie jest gorszym sportowcem.


P.S
Niezapomnij, ze Saleta w swojej karierze bokserskiej miał jedengo rywala wówczas z najwyższej, swiatowej półki...przegrał z nim w I rudzie przez KO (czy musze wymieniać jego nazwisko?), ale nie o to chodzi...chodzi o to,ze przynajmniej próbował "dosiegnąc rajskiego owocu"a, ze "owoc" był za wysoko... .
  • 0

budo_marcinz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: "Silniejszy niz strach. Moje zycie"

Uwierz mi, ze Saleta łącznie w kicku (kilkaktornty mistrz swiata, wielokrotny mistrz Polski) i boksie(mistrz Europy) miał owiele większe osiagniecia niż Darek...ale co Ty mozesz o tym wiedziec.


wlasnie przez takie aroganckie odpowiedzi ludzie sie z Ciebie smieja.ile Ty masz lat ze piszesz takie BZDURY?tu piszemy o osiagnieciach Salety i Michalczewskiego jako BOKSEROW.a co Ty o tym mozesz wiedziec?
jestes jakims super znawca boksu?a moze super bokserem?
szczerze-watpie.

Cenie Salete, lecz kto powiedział, ze nie cenie Michalczewskiego? 8O Ja tyko opisuje fakty, ze ten Niemiec prawdziwym mistrzem nie był i już nie bedzie.


ja zawsze myslalem ze byl mistrzem swiata.ale moze media klamia.za to Wlodarczyk to jest fighter :lol:
bardzo znany na zachodzie :lol:
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Silniejszy niz strach. Moje zycie"

Niezapomnij, ze Saleta w swojej karierze bokserskiej miał jedengo rywala wówczas z najwyższej, swiatowej półki...przegrał z nim w I rudzie przez KO (czy musze wymieniać jego nazwisko?), ale nie o to chodzi...chodzi o to,ze przynajmniej próbował "dosiegnąc rajskiego owocu"a, ze "owoc" był za wysoko... .


8O Od kiedy to o klasie boksera świadczą jego przegrane walki i to w takim stylu ?

Wprawdzie Gołota przegrywając z Bowem wyrobił sobie nazwisko,ale obie walki, a szczególnie ta druga stały na bardzo wysokim poziomie.
Nokaut w 30 sekundzie mówi dużo o bokserze(tyle tylko,że niewiele dobrego).
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Silniejszy niz strach. Moje zycie"


Uwierz mi, ze Saleta łącznie w kicku (kilkaktornty mistrz swiata, wielokrotny mistrz Polski) i boksie(mistrz Europy) miał owiele większe osiagniecia niż Darek...ale co Ty mozesz o tym wiedziec.


wlasnie przez takie aroganckie odpowiedzi ludzie sie z Ciebie smieja.ile Ty masz lat ze piszesz takie BZDURY?tu piszemy o osiagnieciach Salety i Michalczewskiego jako BOKSEROW.a co Ty o tym mozesz wiedziec?
jestes jakims super znawca boksu?a moze super bokserem?
szczerze-watpie.

Cenie Salete, lecz kto powiedział, ze nie cenie Michalczewskiego? 8O Ja tyko opisuje fakty, ze ten Niemiec prawdziwym mistrzem nie był i już nie bedzie.


ja zawsze myslalem ze byl mistrzem swiata.ale moze media klamia.za to Wlodarczyk to jest fighter :lol:
bardzo znany na zachodzie :lol:


:lol: :lol: :lol:

Bożżżżżę, pisałem o nim NIE jako o bokserze, tylko jako o SPORTOWCU, naucz sie czytać. Bynajmniej ta walka nie siadczy o klasie, Salety, ale o jego chrakterze....przynajmniej spróbował, coś wiecej, niz prymitywne nabijanie rekordu.
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Silniejszy niz strach. Moje zycie"

Bożżżżżę, pisałem o nim NIE jako o bokserze, tylko jako o SPORTOWCU, naucz sie czytać. Bynajmniej ta walka nie siadczy o klasie, Salety, ale o jego chrakterze....przynajmniej spróbował, coś wiecej, niz prymitywne nabijanie rekordu.


To do mnie :?:
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Silniejszy niz strach. Moje zycie"



Bożżżżżę, pisałem o nim NIE jako o bokserze, tylko jako o SPORTOWCU, naucz sie czytać. Bynajmniej ta walka nie siadczy o klasie, Salety, ale o jego chrakterze....przynajmniej spróbował, coś wiecej, niz prymitywne nabijanie rekordu.


To do mnie :?:

Po częsci...
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Silniejszy niz strach. Moje zycie"
Aha, no to po części odpowiem :lol:

Na argument dotyczący umiejętności czytania(merytoryczny,że hej :roll: ) odpowiem tak:


Niezapomnij, ze Saleta w swojej karierze bokserskiej miał jedengo rywala wówczas z najwyższej, swiatowej półki...przegrał z nim w I rudzie przez KO


Sam widzisz,że pisałeś o nim jako o bokserze.Jeżeli miałeś co innego na myśli to proponuję,abyś następnym razem jaśniej formułował swoje poglądy,bo nikt tu wróżką nie jest.

Prymitywne nabijanie rekordu polega na tym,że bokser o uznanej klasie walczy z ''kelnerem''.
Zagadka miesiąca: w walce ,o krórej mowa kto był faworytem:Saleta czy jego przeciwnik ? :wink:

Pozdrawiam
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Silniejszy niz strach. Moje zycie"

Zagadka miesiąca: w walce ,o krórej mowa kto był faworytem:Saleta czy jego przeciwnik ? :wink:


Zastanawiam się czemu nie wymieniasz nazwiska przeciwnika...czyżbyś go nie znał? :twisted: :?:

Zdecydowanym faworytem był Jugol. Ale tu chodzi o próbe, czegoś więcej...próbe zmierzenia się ze swiatową czołówką, Michalczewski nigdy tej próby nie podjął. :!:
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Silniejszy niz strach. Moje zycie"

Zastanawiam się czemu nie wymieniasz nazwiska przeciwnika...czyżbyś go nie znał?


No tak dla przypomnienia:

przegrał z nim w I rudzie przez KO (czy musze wymieniać jego nazwisko?),



Zagadka roku(jak tak dalej pójdzie niedługo będzie zagadka stulecia :lol: ) kto jest autorem w/w cytatu? :lol: :lol: :lol: :twisted:
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Silniejszy niz strach. Moje zycie"

Zastanawiam się czemu nie wymieniasz nazwiska przeciwnika...czyżbyś go nie znał?


No tak dla przypomnienia:

przegrał z nim w I rudzie przez KO (czy musze wymieniać jego nazwisko?),



Zagadka roku(jak tak dalej pójdzie niedługo będzie zagadka stulecia :lol: ) kto jest autorem w/w cytatu? :lol: :lol: :lol: :twisted:

Nazwisko.
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Silniejszy niz strach. Moje zycie"
Nie zgadłeś. :lol:
To Ty jesteś autorem cytatu,a nie jakiś ktoś o nicku ''nazwisko''. :lol:
  • 0

budo_dusza
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BYTOM

Napisano Ponad rok temu

Re: "Silniejszy niz strach. Moje zycie"
3.Włodarczyk w chwilii obecnej by go zabił ... a skąd to wiesz ... i co to wogole ma do rzeczy... w kazdej chwili moze sie pokazac jakis nowy talent X JOHNSON ktory bedzie nokautowal przeciwnika za przeciwnikiem i co terz powiesz ze RJJ to zaden mistrz bo X JOHNSON w chwili obecnej by go zabil? ten argument chyba ci nie wyszedł a Muhammad Ali to pewnie jakis lamus no bo w chwili obecnej Lenox by go zabil 8)
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Silniejszy niz strach. Moje zycie"

3.Włodarczyk w chwilii obecnej by go zabił ... a skąd to wiesz ... i co to wogole ma do rzeczy... w kazdej chwili moze sie pokazac jakis nowy talent X JOHNSON ktory bedzie nokautowal przeciwnika za przeciwnikiem i co terz powiesz ze RJJ to zaden mistrz bo X JOHNSON w chwili obecnej by go zabil? ten argument chyba ci nie wyszedł a Muhammad Ali to pewnie jakis lamus no bo w chwili obecnej Lenox by go zabil 8)

W chwilii obecnej (jak sam napisałeś) ja bym zabił Aliego 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024