Skocz do zawartości


Zdjęcie

strzykawka i HIV


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: strzykawka i HIV

No tak. :roll: Nastrój Twoich postów to szczytowe osiągnięcie forum. :wink:


Ostatnio jakiś podziębiony i z lekka przemęczony jestem, i nie chwytam szczególnie szybko... powinienem się cieszyć, czy raczej obrazić?

Chyba bym wolał pacjenta ze strzykawką niż pacjenta z nożem. Ten ze strzykawką nawet gdyby mnie zabił, to i tak dałby mi dużo czasu na bardzo bolesną zemstę, oraz uporządkowanie jeszcze kilku spraw na tym padole.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_lothian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1047 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:schoinki :)

Napisano Ponad rok temu

Re: strzykawka i HIV
Hej Ludziska! Tu w końcu chodziło o obronę przed napadem, a Wy gadacie już o napadaniu :) Pozdrawiam.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: strzykawka i HIV
No wiesz. Jin i Jang, dwa końce kija, dwie strony medalu...

... napadania i bycia napadanym nie da się rozerwać :)
  • 0

budo_waldi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z leju po bombie.

Napisano Ponad rok temu

Re: strzykawka i HIV
Hmm, bardzo ciekawy temat. Adam, ja chyba bym się na coś takiego nie zdobył - gdybym był agresorem, to bym wziął nogi za pas, a gdyby to mnie szantażowali, oddalbym wszystko, a potem wziął coś ciężkiego i kanciastego do ręki:)
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: strzykawka i HIV
jak to jest hivem sie zaraza czy zakaza?
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: strzykawka i HIV

Ostatnio jakiś podziębiony i z lekka przemęczony jestem, i nie chwytam szczególnie szybko... powinienem się cieszyć, czy raczej obrazić?

To miał być komplement. Wrzuciłeś tekst, który mnie rozbawił.
A czy w związku z tym się obrazisz tego już nie wiem. :roll: :wink:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: strzykawka i HIV
A... spoko... powiedział AdamD pokasłując 8)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: strzykawka i HIV
Off topikujecie :P

Metode terroru emocjonalnego czlowiek stosuje od tysiecy lat ... tak samo jak matka natura ... groznie wygladajce ryby .. w zasadzie zupelnie nie szkodliwe ... owady upodabniajace sie do grozniejszych odpowiednikow ... dlaczego wiec nie czlowiek udajacy zarazonego ? Jak krolestwie zwierzat to wychodzi to i na ulicy powinno dzialac ... ja bym sie zastanowil np zanim bym zaatakowal cpunka wymachujacego strzykawka.


POzdrawiam
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: strzykawka i HIV
No, tyle że kwestia (przypominam) dotyczyła całkiem normalnego (?) zdrowego na ciele człowieka, który tej strzykawki chciał używać do samoobrony. I teraz to on może trafić na ćpunka (dawaj kase!), próbować się obronić (mam strzykawkę z HIV!) i zdziwić jak ciężka cholera (strzykawkę? mam całe ciało pełne HIV!).

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: strzykawka i HIV
Wlasnie normalny .. z tym ze nieposiadajacy zadnych walorow czyniacych z niego wojownika oprocz strzykawki. Jak w naturze ... z tym ze kamuflarz musi byc calkowity .. jak ktos nie bedzie wygladal jak cpun , "browniarz" ... to mu ta strzykawka gowno da ... kazdy sie kapnie ze to pic na wode.

POzdrawiam
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: strzykawka i HIV

Wlasnie normalny .. z tym ze nieposiadajacy zadnych walorow czyniacych z niego wojownika oprocz strzykawki.

A mnie sie wydawalo, ze takie rzeczy jak strzykawka to moze byc ewentualnie sprzet wojownika, a "walory" to cos zupelnie innego - i mozna byc wojownikiem i bez strzykawki, a nawet miecza.








(Luk lepszy :) )
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: strzykawka i HIV
zapomnialem dodac slowa "przedmiotu" .... luk jest kiepski ... wole skrecana 3 czesciowa wlocznie :P
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: strzykawka i HIV

btw: ja bym sie bardziej przestraszyl ze mi ktos wstrzyknie powietrze niz hiv :P


Niepotrzebnie, to trzeba wstrzyknąć nie byle gdzie, a wkłóć się w tętnice to nie zawsze pielęgniarce się uda (chyba jej nie wolno zresztą, tylko lekarzowi)

koniecznie w tetnice? a nie czasem w jakakolwiek zyle? poza tym - ktostam mowil ze komus na centralnym strzykawke do szyi przylozyli - jak dla mnie na szyi jest wystarczajaco dostepna tetnica ;)

dobre, sproboj sobie wstrzyknac cos strzykawka w zyle komus kto tego nie chce i jest w ruchu. Lekaze maja czasami problemy z trafieniem w zyle i pobraniem krwi a Ty chcesz napastnikowi powietrze wstrzykiwac? :roll: Powodzenia w szukaniu tentnicy szyjnej :lol:

A na temat, to mysle ze zdecydowana wiekszosc by poprostu wydygala. Ja bym skorzystal z najlepszej mojej techniki uciekan-do :)
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: strzykawka i HIV

zapomnialem dodac slowa "przedmiotu" .... luk jest kiepski ... wole skrecana 3 czesciowa wlocznie :P

I trafisz nia czlowieka z ukrycia ze 120 metrow na przyklad?

No to gratuluje... Dołączona grafika
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: strzykawka i HIV
podobno Zulusi potrafili ;)
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: strzykawka i HIV

Wlasnie normalny .. z tym ze nieposiadajacy zadnych walorow czyniacych z niego wojownika oprocz strzykawki. Jak w naturze ... z tym ze kamuflarz musi byc calkowity .. jak ktos nie bedzie wygladal jak cpun , "browniarz" ... to mu ta strzykawka gowno da ... kazdy sie kapnie ze to pic na wode.

POzdrawiam


To już zaczyna być absurdalne(przynajmniej odnoszę takie wrażenie).
Wyjście z domu ma się wiązać z kamuflażem? Jak miałoby to wyglądać w praktyce? Mam założyć łachmany,śmierdzieć denaturatem,nie myć się przez miesiąc i nosić strzykawkę pełną czerwinej farby i ma to zmniejszyć ryzyko ataku na ulicy? Z czego to wynika ? Menela (w tym przypadku "normalnego" ucharakteryzowanego na menela) nikt nie ruszy?
No coż jak dla mnie to trochę za dużo wyrzeczeń :wink:
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: strzykawka i HIV
Druss czemu zes zacytowal moja wypowiedz ? Ja napisalem tylko co musialby zrobic zeby ten trik zadzialal ... a nie namawialem go do tego zeby tak wygladal ....
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: strzykawka i HIV
Odniosłem się do twojej wypowiedzi,ponieważ potraktowałem ją jako uzupełnienie pomysłu ze strzykawką autora tego topicu.
W pierwszej chwili myślałem,że groźba zakażeniem to jakiś sposób(lepszy czy gorszy) na obronę. Z tego punktu widzenia dalsze kroki takie jak kamuflaż są absurdalne.W "praktyce" są bezużyteczne.

Może jednak,w między czasie zmienił się charakter dyskusji na bardziej "teoretyczny'' czyli "co by było gdyby" ?
Myślę,iż w tej konwencji był napisany twój post.
Ta różnica w podejściu mogła być przyczyną nieporozumienia.

Pozdrawiam
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: strzykawka i HIV
Moja wypowiedz byla w kategorii ... "jezli juz decydujesz sie na taki trick powinienes byc wiarygodny bo inaczej dupa blada" a nie ze radzilem mu zeby tak sie ubieral ....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024