Skocz do zawartości


Zdjęcie

Male starcie miedzy kobietami....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_bardt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krainy Tyskiego
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Male starcie miedzy kobietami....
Dwie piekne panie:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_len@
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: Male starcie miedzy kobietami....
Lajcik - pewnie poszło o nową Barbie :lol:
  • 0

budo_crazymiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Male starcie miedzy kobietami....
Nie obyło się bez ciągania za włosy. Ale niektóre "strzały" ładne były 8)
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Male starcie miedzy kobietami....
Super! :)
Ktoś wspominał na innym forum, że kobiety nie nadają się do SW???
To jest dopiero duch walki i waleczność :!:
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Male starcie miedzy kobietami....
ja nie lubie oglądać walk kobiet jak by moje koleżanki zaczeły się bić to próbował bym je rozdzielić
ale najwyraźniej obserwatorów tej walki nie obchodziło że którejś z nich może stać się krzywda
widok dziewczyny z wybitymi zębami złamanym nosem lub rozciętą skórą na twarzy nie jest raczej niczym przyjemnym a może wam się takie podobają bo podniecacie sie bardzo tą walką
  • 0

budo_fireboy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Male starcie miedzy kobietami....
Ale od babek troszku profesionalizmem zaleciało parę razy. Widać że nie z pierwszej łapanki :twisted: Nie z jednego pieca chleb jadły :lol: I nie z jednej kałuży wodę piły 8)
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Male starcie miedzy kobietami....
Racja Scorpio! Tak samo jest z kobietami- nie znam ani jednej dziewczyny, której podobają się kolesie bez zębów i z rozpłaszczonym nosem albo brwiami jak placki... ale takie są minusy SW, jak to mówił mój trener od tkd- "to nie są pieszczoty rodzinne" :-)
  • 0

budo_fireboy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Male starcie miedzy kobietami....

Tak samo jest z kobietami- nie znam ani jednej dziewczyny, której podobają się kolesie bez zębów i z rozpłaszczonym nosem albo brwiami jak placki...


No ale jak np. facet staje w Twojej obronie. A może któraś z tych panienek ratowała jakiegoś faceta 8) :twisted: :P 8)
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Male starcie miedzy kobietami....
A kto to wie??? ktoś wspominał o równouprawnieniu? :wink: to żarcik oczywiście... :) Wiadomo, że łatwo jest komentować takie rzeczy z dystansu, ale czy naprawde nie lubisz oglądać porządnych walk w wykonaniu kobiet, np. boksu? Specem nie jestem aczkolwiek znajomi bokser zachwyca się techniką i silą nie zawsze idącą w parze z gabarytami... :?: Na igrzyskach tez było na co popatrzeć- widzieliście jakieś walki judoczek? Ich zawzietość (oprócz oczywiście umiejętności) robiła konkretne wrażenie... :o
  • 0

budo_fireboy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Male starcie miedzy kobietami....
Oczywiście judo spoko, ale boks. Kura fara, boks jest dla facetów. Co kobietom z tego że naśladują facetów okładając się swoimi pięknymi rączkami, które są stworzone do czegoś innego niż walka.

czy naprawde nie lubisz oglądać porządnych walk w wykonaniu kobiet, np. boksu?


Nie lubię. Jak widziałem walkę kobity którą się wszyscy podziwiają - Guzowskiej, to normalnie płakac mi się chciało. To nie jest piękne.
My nie pozujemy w bikini w "króliczku" wy nie boksujcie. Nie wychodzi to wam najlepiej.
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Male starcie miedzy kobietami....
:oops:
i co na to wszystkie panie trenujące boks??? nic tylko się pociąć... :)
Taki żarcik... każdy może mieć na szczęście swoje zdanie. :wink: Mi się Pani Guzowska podoba, tak samo jak Rylik. Powtórzę za swoim znajomym bokserem, który z pewnością nie jest obiektywny :) , że są kobiety z talentem do walki.
Można by się zastanawiać, czy jakikolwiek spektakl podczas którego krew się leje, może byc piękny... Każdy ma inne poczucie estetyki...
A co powiesz o zapasach w wykonaniu kobiet?
Tak na marginesie- mój brat sparrował kiedyś na tkd z dziewczyną, no i stwierdził, że walczyła jak mężczyzna... 8O i tak to wyglądało :o
Nie pozujecie w "króliczku" bo my mamy inne gazetki, he he :) pozdrawiam
  • 0

budo_fireboy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Male starcie miedzy kobietami....

A co powiesz o zapasach w wykonaniu kobiet?



Są spoko pod warunkiem że kobieta wygląda jak kobieta :roll:
Różnie to bywa.

To tak jak z kulturystyką. Też biorą w niej udział kobiety, a efekt... bez komentarza.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Male starcie miedzy kobietami....
To się nazywa hardcore :)
Dodam tylko, że faceci, którzy wyglądają jak bracia bliźniaki tej pani tez nie mają "brania" wśród większości kobiet.
Grunt to znać umiar :wink: O gustach sie nie dyskutuje, ale mam do Ciebie pytanko- czy Tobie nie odpowiada sam fakt trenowania SW przez kobiety czy to, że niektóre mężnieją pod wpływem uprawiania sportu (patrz:zawodniczki w pchnięciu kulą) ?
  • 0

budo_pak0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Male starcie miedzy kobietami....
Kobiety są tylko do zaspokajania seksualnych potrzeb samców. Do niczego innego.
http://www.forum-kul...showtopic=67616
Odsyłam do podobnego tematu.[/url]
  • 0

budo_fireboy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Male starcie miedzy kobietami....

ale mam do Ciebie pytanko- czy Tobie nie odpowiada sam fakt trenowania SW przez kobiety czy to, że niektóre mężnieją pod wpływem uprawiania sportu (patrz:zawodniczki w pchnięciu kulą) ?


Więc tak. Widzisz babe 8) Odpowiedzią jest fakt, że kobieta ma się czuć bezpiecznie przy facecie, bo jak idzie sobie parka i wyskakuje dresik i facet obroni kobitę to luzik --> wszyscy szceśliwi, ale jak kobita staje do walki to nie wiem jak panowie ale ja nie czuł bym się jak ktoś wyjątkowy, ale jak hmmmmmmmmm... jak by to nazwać... o wiem... GÓWNO. Oczywiście ćwiczcie ale nie dawajcie nam męższczyznom powodu aby czuć się jak to... no.. z pupy :roll:
  • 0

budo_annarojek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Male starcie miedzy kobietami....
Niezła jatka. Ale faktycznie widać że te laseczki potrafią się bić.
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Male starcie miedzy kobietami....
A ja powiem tak:
gdyby w parku wylazłby na nas koleś i chciał cokolwiek to jasne- mój men powinien to załatwić... ale gdyby w tym momencie wyszedłby drugi i zacząłby pomagać tamtemu, to wolałabym wiedzieć jak pomóc swojemu facetowi niż stać i płakać albo krzyczeć "ratunku" przestraszony wiedząc, że pewnie i tak nikt nie przyjdzie z pomocą. no... mogłabym skoczyć któremuś na plecy jak to robią laski na filmach (najczęściej skutkuje- na filmach! :D ) i bic po barkach mini piąstkami albo ściągnąć szpilke i bić po głowie :) albo zemdleć, to takie typowo kobiece :nie: ... Myślę, że jest wiele innych sposobów by sprawić, żeby facet czuł się męsko a nie jak to... jak to ująłeś- z :dupa: ... Oczywiście nie chciałabym być bardziej przypakowana i silniejsza niż mój men (he he :D ). Wole być mniejesza i "słabsza" :wink:
Masz racje- facet powinien byc męski :) :P
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Male starcie miedzy kobietami....

ja nie lubie oglądać walk kobiet jak by moje koleżanki zaczeły się bić to próbował bym je rozdzielić
ale najwyraźniej obserwatorów tej walki nie obchodziło że którejś z nich może stać się krzywda
widok dziewczyny z wybitymi zębami złamanym nosem lub rozciętą skórą na twarzy nie jest raczej niczym przyjemnym a może wam się takie podobają bo podniecacie sie bardzo tą walką


moze bily sie bo chcialy...
to po co im przeszkadzac?
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Male starcie miedzy kobietami....

To się nazywa hardcore :)
Dodam tylko, że faceci, którzy wyglądają jak bracia bliźniaki tej pani tez nie mają "brania" wśród większości kobiet.

nie wiem skąd masz dane że większości kobiet nie podobają się napakowani faceci nie przeprowadzałaś chyba sądy
jakoś nie słyszałem o tym żeby kulturyści mieli wielkie kłopoty z umawianiem się na randki


ja nie lubie oglądać walk kobiet jak by moje koleżanki zaczeły się bić to próbował bym je rozdzielić
ale najwyraźniej obserwatorów tej walki nie obchodziło że którejś z nich może stać się krzywda
widok dziewczyny z wybitymi zębami złamanym nosem lub rozciętą skórą na twarzy nie jest raczej niczym przyjemnym a może wam się takie podobają bo podniecacie sie bardzo tą walką


moze bily sie bo chcialy...
to po co im przeszkadzac?


po pierwsze to może jedna chciała a 2 nie ale nie miała wyjścia bo panowie zamiast odciągnąć tą 1 woleli sobie popatrzeć na walke
po 2 jak by moja kuzynka chciała się z kimś bić to raczej bym jej na to nie pozwolił i specjalnie bym się nie przejmował równouprawnieniem hehe
po 3 jakoś nie wyobrażam sobie sytuacji w której 2 dziewczyny z klasy w moim lo zaczynają się bić a reszta klasy się temu z zainteresowaniem przygląda ale lo skończyłem kilka lat temu i może czasy się zmieniły teraz rzeczywistość jest taka że chłopcą się podoba jak ich koleżanka dostaje po gębie
mówię tu o koleżankach i siostrach bo zdaje sobie sprawe że większość ludzi ma w dupie co się stanie jakiejś obcej dziewczynie czy ogulnie obcemu człowiekowi
po 4 jest takie powiedzenie nie bije się kobiet oczywiście w pijackich melinach i tym podobnych miejscach nie zawsze funkcjonuje
no i niektórzy "porządni" ojcowie uważają że jak biją swoje córki to się nie liczy jako bicie kobiety ale już żony by nie uderzyli tym się różnią od pijaków bo tamci wszystkie obdzielają po równo
jeśli facetowi nie wolno bić kobiet to czemu kobiecie która np jest np dużo silniejsza od swojej przeciwniczki wolno

ps uważam że ogulnie ludzi nie powinno się bić chyba że podczas seansów SM
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Male starcie miedzy kobietami....
To zależy co rozumiesz przez "napakowani"... Dobrze zbudowany facet, z ładnie wyrzeźbionym ciałem podoba się większości kobiet. Ale grunt to znać umiar, prawda? Jeżeli facet nie może sie podrapać po plecach bo ma za dużo ciałka to chyba juz coś nie tak... Ja powiem tak- miałam okazję oglądać kulturystów i kulturystki (bo o nich rozmawiamy, nie chodzi mi o wszystkich ludzi odwiedzających siłownie) poza sezonem, kiedy nie są opaleni na heban, odwodnieni, wyrzeźbieni... I niestety, sezon a reszta roku to zupełnie inna bajka... Pani z tego zdjęcia nie wygląda tak na codzień, prawda??? :?:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024