Skocz do zawartości


Zdjęcie

wykucie miecza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_marshall loh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

wykucie miecza
Czy jest ktoś najlepiej w Łodzi kto wykuwa miecze?Chodzi mi o trdycyjny chinski miecz i szablę Dao...Jakia jest cena?
  • 0

budo_mrozik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oborniki Śląskie k. wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: wykucie miecza
Witam. Niestety nie wiem kto kuje miecze nieopodal łodzi. Tym bardziej miecze chińskie. Mogę jednak cie zapewnić, że wykuć miecz to jedno, a wykuc dobry miecz to drugie, dlatego jak już kogoś znajdziesz, wypytaj go o materiały i obróbkę cieplno chemiczną jaką stosuje, najpierw zdobądź wiedzę jak najszerszą na temat tych mieczy( materiały, obróbka, wywyażenie, właściwości) tak aby nikt ci nie mógł wcisnąć kitu, zapytaj go ile to będzie kosztować i dlaczego tak dużo. Niedawno był na master of stell topic w którym byłi linki do mieczników. Jak już coś znajdziesz daj znać co i jak a napewno ci doradzimy, melonmelon jest tu expertem w dziedzinie materiałoznastwa, a i znajdzie się ktoś kto sie na takowych zabawkach zna.

Pozdrawiam Mrozik
  • 0

budo_mrozik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oborniki Śląskie k. wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: wykucie miecza
Dołączona grafika

szabla dao

link do taniego (aczkolwiek trochę tandetnie wyglądajacego) miecza chińskiego [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] też jakis sklep
  • 0

budo_marshall loh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wykucie miecza
Dzięki za info, pozdrawiam :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024