Skocz do zawartości


Zdjęcie

ograniczone, głupie....policyjne akcje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: ograniczone, głupie....policyjne akcje
Chodzilo mu pewnie o to czy miales w oczach "urwe Ci glowe i naszczam w szyje" czy "PiS and Love bracie jestem lepszym od Ciebie graplerem" :)
  • 0

budo_baton
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: ograniczone, głupie....policyjne akcje

No, proste... przy różnicy wagi blisko 40kg nie jest wcale oczywiste przeciągnięcie kogoś po podłodze. Szczególnie jak ten ktoś jest silny skubaniec. No to napisałem że nie było łatwo 8)


myślę że prośba o wyjaśnienie nie dotyczyła trudności technicznych ale POWODU przeciągania 8O
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ograniczone, głupie....policyjne akcje
...i dlaczego Cię nie zwolnił :?: :!:
Jeszcze był zadowolony........ :!:
Jakbym tak zrobił mojemu małemu+tłustemu dyrektorkowi to bym podziwiał uroki aresztu.....
  • 0

budo_baton
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: ograniczone, głupie....policyjne akcje
chyba że...

zastanawiałem się KIEDY (tzn. w jakiej sytuacji) należy kogoś "wlec" kto stawia opór mięśniami, ale jest zadowolony...

nie jestem pewien, ale może.. poraził go prąd?
(wtedy zdaje się należy uderzeniem np. kijem ew. kopnięciem odrzucić pacjenta od przewodów a następnie odciągnąć go, chociaż w stanie skurczu może się "bronić", a później nam podziękuje...)

zgadłem?
a jak nie, to może jakaś inna, podobna sytuacja???
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ograniczone, głupie....policyjne akcje
:)

Trenowaliśmy razem 8)
  • 0

budo_baton
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: ograniczone, głupie....policyjne akcje

:)

Trenowaliśmy razem 8)


:lol: nie wziąłem tego pod uwagę :lol:

pozdrowienia dla szefa :wink:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ograniczone, głupie....policyjne akcje

:)

Trenowaliśmy razem 8)

tak myslalem ;)
  • 0

budo_borsuk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: ograniczone, głupie....policyjne akcje
cougar cos sie tak przyczepil do tego borsuka?
Od pewnego momentu co post to borsuk albo nawet dwa, na pamiec sie uczysz czy jak? :)
  • 0

budo_piotr87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków / Nowa Huta

Napisano Ponad rok temu

Re: ograniczone, głupie....policyjne akcje
Witam wszystkich serdecznie. Prawodpobnie byscie mnie na forum nie uswiadczyli gdyby nie wypowiedz Kaprala

Kapral napisał

ok, Nowa Huta.

wsio tlumaczy.


nie mogłem sie powstrzymac i musialem cosik napisac. :twisted:
A wiec drogi Kapralu , z pelnym szacunkiem dla Ciebie , ale ta wypowiedz rowniez byla odrobinke na poziomie. Uogolniles - ale zdajesz sobie chyba sprawe ze uogolnienia vel stereotypy to dosc grzaski grunt , a w tym wypadku akurat na mnie wdepnales :wink:
Sam pochodze z nowej huty i szczerze mowiac widok dwoch niebieskich panow spacerujacych sobie chodnikiem jest dla mnie niczym balsam na serce.
Widzisz, w nowej hucie jest duzo inteligentnych ludzi tyle nie sa po prostu tak popularni jak reszta spoleczenstwa nowohuckiego i to raczej o tej wiekszosci sie slyszy.
Ad rem - okolicznych dresow tezbym najchetniej odizolowal ( moze nawet jakiegos bonusa ) , ale fakt faktem besztajac nh nie tylko ich besztasz :cry:
Uff...nafarmazonilem...Tak czy inaczej mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi :wink: Nic wielkiego ale jednak - no musialem stanac w obronie tego wspanialego miasta o niebanalnej historii - a z Wormsem sie nie utozsamiam :wink:
Pozdrawiam
Piotrek
  • 0

budo_piotr87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków / Nowa Huta

Napisano Ponad rok temu

Re: ograniczone, głupie....policyjne akcje
Znowu ja. Zeby ni bylo perfidnego offtopa dorzuce swoj punkt widzenia na sprawe policji.
Ostatnio widzialem smieszna sytuacje :
dwoch panow policjantow sobie spokojnie szlo, nagle zza zakretu wylonilo sie z 7 innych panow o bystrych oczach i lysych glowach. Powialo grozą a panowie policjanci widac nie nastawieni na nawiazywanie nowych znajomosci odwrocili sie na piecie i w druga strone. Jednak majac moralnego kaca postanowili dopelnic obowiazku i za 30 min przyjechali radiowozem i sobie patrzyli czy jakiejs rozroby nie bylo :wink:

Czas na wnioski :
Gdyby doszlo do bezposredniej wymiany zdan - skromnie owlosieni panowie mieli po swojej stronie ciezke argumenty ( czyt. motylki , bejsbole ), natomiast panowie w kolorach niebieskich co najwyzej mogli sie posluzyc notatnikami i ewentualnie cos (kogos) sobie spisac.
Zakladam ze w tej konfrontacji jednak panowie lysi wzieli by gore.
Czego to wina ? Polskiego prawa !
Policja ma po prostu zwiazane rece - stluka dresa - zaraz tvn z panem wrona pod napieciem podchwycili by temat. Temat :

Biedny marcinek przechadzal sie z kolegami spokojnie osiedlem gdy nagle dwoch policjantwo ktorym najwyrazniej sie nudzilo z rzadza krwi w oczach rzucilo sie na bezbronnych chlopcow. Marcinek nic nie zrobil - zostal pobity za swoj ubior ?

Pan Marian polskiej policji komentuje : Policjant tez czlowiek , musial sie bronic !

Pani Marzena z szkoly podstawowej nr.666 : Wiec policjant ma prawo robic co mu sie podoba ? Niczym ZOMO lalo studentow po glowach tluc niewinnych nastolatkow bo sie nie wyspali czy maja zly dzien ?

Tłum : Buuu, niedobra policja , brzydka policja.

Worms wezze sie lepiej zastanow co piszesz. Wlasnie przez takich jak Ty ( i obroncow prawa czlowieka ) takie chlopaczki jak Twoj kuzyn musza sobie kupowac komorke co miesiac !

Ehh jak sie takich smutow slucha to az zal dupe sciska.
Pozdro
Piotrek
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: ograniczone, głupie....policyjne akcje
wogole miec komore w wieku 12 lat to troche za wczesnie ... idzta jeden z drugim pod podstawowke , a tam goscie 10 lat N-GAGE sie bawia to tylko wziasc kurwa podejsc i zajebac i nawet nikt nie bedzie gonil , nikt nie bedzie krzyczal
niech wezna w szkole powiedza ze jak starzy chca do dzieciaka dzwonic to albo automat w szkole albo niech czymaja te komory w plecakach
  • 0

budo_piotr87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków / Nowa Huta

Napisano Ponad rok temu

Re: ograniczone, głupie....policyjne akcje
Tyle ze wg. naszej wspaniales konstytucji nawet bobasek moglby w wozku n-gage'a sobie wozic.
A wg. dresow zaden wiek nie jest wlasciwy do noszenia komorki i nalezy ja jak najszybciej skonfiskowac.
Ja osobiscie popieram konstytucje :P
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: ograniczone, głupie....policyjne akcje
niech sobie weznie komorke , jakas stara nokie , klocka , ciekawe czy mu ktos ukradnie. Sie gnojek jeden z drugim popisuje jaki ma drogi telefon to niech wie ze sie popisuje do czasu
  • 0

budo_piotr87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków / Nowa Huta

Napisano Ponad rok temu

Re: ograniczone, głupie....policyjne akcje
A tak , zgadzam sie w pelni. Noszenie komorki w wieku 12 lat jest bezcelowe i ogolnie obciach. No ale ma prawo i jak chce ( i go stac ) niech nosi :? Oczywiscie w naszych czasach jak sie 12 letniemu dziecku komore kupuje to sie trzeba liczyc ze moze sobie zniknac - ale jednak nie usprawiedliwia to w zaden sposob postepowania dresow. Prawo nigdy nie ewoluuje gdy bedzie sie zostawialo taki margines. Jak to sie mawia : od szczegolu do ogolu , dura lex , sed lex.
Wiec z jednej strony jest to glupota ale...
Tak czy inaczej jestem za spacyfikowaniem przestepstw i noszeniem komorek przez 12-letnie dzieci niz vice-versa.
Pozdrawiam
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: ograniczone, głupie....policyjne akcje
ale stary , okazja kusi zlodzieja , niewaznie gdzie , w polsce , w usa , nawet w watykanie by zajebali 10 letniemu dziecku taka droga komorke
  • 0

budo_piotr87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków / Nowa Huta

Napisano Ponad rok temu

Re: ograniczone, głupie....policyjne akcje
No i mamy konfrontacje idealizmu z realizmem.
Ja jestem idealistą...
Ale oczywiscie jest jak jest - 12 letniemu dziecku komorki bym nie kupil.
I fakt faktem rodzic ktory tak zrobi po czesci sam jest sobie winien.
Tylko ze ta wiekowa roznica powoli sie zaciera - bo 18 letniemu dziecku rodzice kupia komorke - a dresow bedzie dwoch - i skonczy sie identycznie jak w wypadku dziecka 12-letniego :?
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: ograniczone, głupie....policyjne akcje
18 lat to nie dziecko tylko osoba dorosla(pelnoletnia)
18 letniej osobie zajebia i wezna komorke , a 12 letniemu dziecku tylko wezma , wyobraz sobie ze stoi 18 letni gosc z n-gage i 12 letni
komu bys wzial komorke?
  • 0

budo_borsuk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: ograniczone, głupie....policyjne akcje

ale stary , okazja kusi zlodzieja ,

No.. a mini spudniczka-gwalciciela, sami sobie sa winni.

Przepraszam za dubla

teraz to juz jest trypel :)
  • 0

budo_piotr87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków / Nowa Huta

Napisano Ponad rok temu

Re: ograniczone, głupie....policyjne akcje

teraz to juz jest trypel

hehehe ;)

18 lat to nie dziecko tylko osoba dorosla(pelnoletnia)
18 letniej osobie zajebia i wezna komorke , a 12 letniemu dziecku tylko wezma , wyobraz sobie ze stoi 18 letni gosc z n-gage i 12 letni
komu bys wzial komorke?


Jak bylbym dresem, bylbym bezkarny i mialbym obstawe kumpli to wzialbym obu :P
I tez wez pod uwage ze nie kazdy jest mistrzem jakiejs SW , i wlasciwie jak stoi sobie 18letni typek 175 wzrostu powiedzmy i podchodzi 3 dresow po 182 ( takich koksow ) to najprawdopodobniej nie musieli by mu zajebac
zreszta wiele w gazetach pisali o tym jak calkiem dorosle typki oddawaly komorke bez slowa i na policję nie zglaszali :?
Zreszta Borsuk to ladnie zobrazował ;)
Pozdro
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: ograniczone, głupie....policyjne akcje
fajnie zes to ujal , ktos ma 182 cm to jest koks :) :)
gosc w wieku 18 lat widzi zagrozenie i moze ruszyc dupe i spierdalac , 12 letnie dziecko niemysli otym ze ktos mu weznie telefon
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024