Skocz do zawartości


Zdjęcie

CZY WARTO?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_waldi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z leju po bombie.

Napisano Ponad rok temu

Re: CZY WARTO?
No a czy ten od ak naprawdę ma taką słabą stal? Bo jeśli tak, to jednak kupuję glocka.
  • 0

budo_karol r
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CZY WARTO?
mój starszy miał do czynienia z bagnetami tego typu, nieco podobne do kabara amerykańców z wojny w wietnamie, tyle że z daleka ;)

Sam tego nie macałem, ale z relacji ojca wynika ze wiele na tym nie straciłem. Jako bagnet służył do dźgania ludzi i do tego stal z jakiej jest wykonany się nadaje. Do noża użytkowego wymagane jest jednak nieco więcej...
  • 0

budo_waldi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z leju po bombie.

Napisano Ponad rok temu

Re: CZY WARTO?
Aha, wszyscy, których pytam, mówią o tym wynalazku to samo. Czyli wychodzi na to, że kupię Glocka - pytanie tylko skąd?
  • 0

budo_samael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy wiecznych łowów

Napisano Ponad rok temu

Re: CZY WARTO?
Jak chcesz kupić Glocka to moze się dogadamy, bo w sumie swojego za bardzo nie potrzebuję i mogę go odsprzedać papieros .
Co do bagnetu to jako nóż użytkowy za bardzo się nie nadaje, aczkolwiek przydaje się w terenie-używałem go trochę i nie jest taki zły. Wadami jest wręcz wk*rwiająca podatnoś na korozję, kiepska rękojeść no i pochwa z metalu :roll: .
Jednak lepiej dołożyć troche kasy kupić Glocka lub nóz w podobnej klasie :) .
A o tanto nie trzeba mówić :bad-words:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024