Skocz do zawartości


Zdjęcie

czy WT nie przypomina Wam Tsunami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_greenbelt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

czy WT nie przypomina Wam Tsunami
tak mnie sie skojarzylo, oni tez laduja na ilosc, instruktorem sie jest prawie momentalnie, wystarczy ze sie np shotokan cwiczylo 5 lat
wysilku nie ma na zajeciach, tez nie ma oklepu, za to dosc drogo i fanatyzm dla centrali , jak u Ryska Murata :oops:
  • 0

budo_edwin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy WT nie przypomina Wam Tsunami

tak mnie sie skojarzylo, oni tez laduja na ilosc, instruktorem sie jest prawie momentalnie, wystarczy ze sie np shotokan cwiczylo 5 lat
wysilku nie ma na zajeciach, tez nie ma oklepu, za to dosc drogo i fanatyzm dla centrali , jak u Ryska Murata :oops:


1. z 5 letnim stażem z shotokanu to mozesz ........ co najwyżej zqpisać się do sekcji
2. wysiłek na zajęciach zależy od tego jak się przykładasz, reprezentacja polski w piłce też się przeważnie na meczu nawet nie spoci,
3. oklepu brak - chyba sekcje pomyliłeś.
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: czy WT nie przypomina Wam Tsunami
W kazdym z nas jest troche z soke Murata. :)
  • 0

budo_greenbelt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy WT nie przypomina Wam Tsunami
1. z 5 letnim stażem z shotokanu to mozesz ........ co najwyżej zqpisać się do sekcji
2. wysiłek na zajęciach zależy od tego jak się przykładasz, reprezentacja polski w piłce też się przeważnie na meczu nawet nie spoci,
3. oklepu brak - chyba sekcje pomyliłeś.[/quote]

:X
slynny krakowski mistrz Vasko sam mi to powiedzial , 5 lat sie shotokanil a pozniej po roku zostal mistrzem WT
8O
wysilek to Ja przezylem wchodzac na stopnie tramwaju a nie na treningu WT, czy rekreacja ruchowa bo tak nalezy WT okreslic zabrania sie wypocic na zajeciach, pewnie jak ktos zrobi pare pompek czy podskokow to sie nadwyrezy i na nastepne zajecia nie przyjdzie, a kasa przepadnia na abonament radiowo-telewizyjny
:roll:
fakt raz Mnie kolega mistrzu zlapal za szyje, nie rozgrzana jeszcze chociaz obracalem ja na kazda strone nie mogac wyjsc ze zdziwienia co do metodyki tych zajec i probowal nadziac na kolanko, ale sie nie poddalem bo kark mam twardy, ale to bylo podczas demonstracji czegos tam.... 8)
8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
  • 0

budo_macleod
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 471 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jungle

Napisano Ponad rok temu

Re: czy WT nie przypomina Wam Tsunami

]

:X
slynny krakowski mistrz Vasko sam mi to powiedzial , 5 lat sie shotokanil a pozniej po roku zostal mistrzem WT


slynny czy nieslawny? sprawa ta byla walkowana juz nie raz. :?
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: czy WT nie przypomina Wam Tsunami
Jest zasadnicza różnica Tsunami to nasz twór rodzimy :)
  • 0

budo_wtc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: czy WT nie przypomina Wam Tsunami

slynny krakowski mistrz Vasko sam mi to powiedzial , 5 lat sie shotokanil a pozniej po roku zostal mistrzem WT

kurcze, podpadl Ci Vasko, nie ma co :?
to akurat byla strategia LTWT, ze z osob nie wystarczajaco przygotowanych robila instruktowow - i zapewne trwa tak do dzis, bo biznes musi sie krecic.
co do poziomu Vasko - mozna sie czepiac personalnych zdolnosci i nauczania w LTWT. Przeciez to z tamtad ma swoje umiejetnosci. Ale skoro uwazasz, ze Vasko pokazywal Ci nieskuteczne techniki i byl malo przekonujacy pojdz gdzie indziej i baw sie czym innym, moze tam Cie przekonaja. A chlopakowi daj juz spokoj pliz
  • 0

budo_edwin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy WT nie przypomina Wam Tsunami
1. shotokan to Vasko pokazywał jak sifu prowadził trening z utwardzania, zapytaj się czy ma żebra w całosci :-)
2. co do rozgrzewki to ten temat był juz wałkowany - częściowo mogę przyznać ci rację, ale nie do końca
3. jezeli sie męczysz wchodząc do tramwaju to jak doszedłeś na trening Wt - wiem obejrzałeś go telewizji
4. mistrz mistrzowi jest nierówny
  • 0

budo_edwin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy WT nie przypomina Wam Tsunami
for me topic is over

nie zamierzam rozawiać nt. że jasiu z X jest lepszy w walce od Kazia z Y
Baw się dobrze jak ci się WT nie podoba to idzć gdzie indziej
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: czy WT nie przypomina Wam Tsunami
Hmmm, mialem sie w sumie nie wypowiadac w tym topiku, ale ostatnio za przyczyna LTWT o malo nie zalala mnie krew. Oto dlaczego:

w pieknym miescie Warszawie wisza sobie ulotki nastepujacej tresci (pierwszy raz w zyciu zaluje, ze nie mam skanera):

Kung Fu Wing Tsun
Praktyczne i skuteczne techniki walki

OBROŃ SIĘ NIEZALEŻNIE OD WIEKU, PŁCI I WARUNKÓW FIZYCZNYCH


(Mysle ze ten slogan juz sam w sobie jest kuriozalny i inteligentnemu czlowiekowi nie trzeba tlumaczyc do jakiego stopnia jest on naduzyciem).

W krótkim czasie nauczysz sie skutecznej obrony przed atakami z różnych systemów walki

To akurat nie wykracza poza standardowa reklame, wiec sie nie czepiam, czas jednak na gwozdz programu:

+KICK BOXING+SPARINGI+BOKS TAJSKI+WALKA BRONIĄ CHIŃSKĄ

Nastepnie jest tabelka z lokalizacja i godzinami ktora pomijam, calosc zas konczy sie wezwaniem: ZADBAJ O SWOJE BEZPIECZENSTWO, KONDYCJE I ZDROWIE

Teraz pozwole sobie zapytac szanownych kolegow z organizacji LTWT czy pomimo zrozumialej w warunkach gospodarki rynkowej checi zarabiania pieniedzy trzeba sie uciekac az do takich farmazonow jak ten o wieku, plci i warunkow fizycznych (osobiscie cisnie mi sie na usta pytanie czy rowniez prowadzicie treningi dla niewidomych jak w Krakowie, no bo przeciez uczycie niezaleznie od warunkow fizycznych; o ile dobrze rozumiem po naukach w waszej szkole 90-letnia babcia bedzie w stanie skutecznie sie bronic, bo przeciez uczycie niezaleznie od wieku i plci?) Mozna sie reklamowac w rozny sposob, ale moim zdaniem tutaj ostro przegieliscie.
Nastepna sprawa: czy do nauczania boksu tajskiego i kick-boxingu zatrudniacie osobnych instruktorow, czy tez style te nauczane sa przez instruktorow WT? Bo jesli to drugie, to pozwole sobie wyrazic pewne powatpiewanie (byc moze nieuzasadnione, ale cechuje mnie niewiara w czlowieka) co do kompetencji tychze instruktorow w tych stylach i sklonny bylbym traktowac te wzmianke jako nienajwyzszych lotow chwyt marketingowy.
W moich przynajmniej oczach Wasza organizacja solidnie przez ta ulotke stracila...
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: czy WT nie przypomina Wam Tsunami

Kung Fu Wing Tsun
Praktyczne i skuteczne techniki walki
OBROŃ SIĘ NIEZALEŻNIE OD WIEKU, PŁCI I WARUNKÓW FIZYCZNYCH


Tradycyjne bzdety LTWT

W krótkim czasie nauczysz sie skutecznej obrony przed atakami z różnych systemów walki


A świstak siedzi i zawija te sreberka

+KICK BOXING+SPARINGI+BOKS TAJSKI+WALKA BRONIĄ CHIŃSKĄ


Kolejne kłamstwa LTWT...

Ale zaraz się okaże że to nie oni tylko jakoś wyrzucony z organizacji (tej jedynej i prawdziwej) instruktor.

Czy oni nie przypominają wam PZPR lub KPZR ? Tamci też mieli wyłączność na prawdę... chociaż ponieważ styl wywodzi się z Chin to może bardziej CHIŃSKĄ PARTIĘ KOMUNISTYCZNĄ !!!
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: czy WT nie przypomina Wam Tsunami
Falun Tsun :lol:
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: czy WT nie przypomina Wam Tsunami
No owszem, sa nawet procesy pokazowe - wyrzucanie, odbieranie stopni itd., brakuje tylko zsylek na "reedukacje przez prace" :)
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: czy WT nie przypomina Wam Tsunami
Ale są groźby... :?
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: czy WT nie przypomina Wam Tsunami
ciiiiii..., bo jeszcze powiedza, ze ich przesladujemy :)
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: czy WT nie przypomina Wam Tsunami
Oni sami siebie prześladują
  • 0

budo_gapiszon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy WT nie przypomina Wam Tsunami
Mateusz, mógłbyś napisać, gdzie to jest? I czy na ulotce jest napisane kto tego uczy?
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: czy WT nie przypomina Wam Tsunami
Alez prosze uprzejmie, ulotek jest sporo - wlasny egzemplarz wzialem z Radarowej czyli z dalekiej Ochoty, ale np. widzialem je na Jelonkach np. skrzyzowanie Powstancow Slaskich z Czluchowska, sporo tego bylo na slupach w tamtych okolicach, w Srodmiesciu tez widzialem.
Co do tego, kto tego uczy - nazwiska nie padaja ale podawane sa terminy poniedzialki, czwartki 19-20.30 (Kasprzaka 19/21) - tu podany jest tez nr komorki, ktorego nie bede tu wpisywal, moge Ci podac na priv, oraz sroda 18-21 (Ursynow, Koncertowa 4). Dodatkowo na ulotce, pod napisem Kung Fu Wing Tsun, po obu stronach sa loga Wing Tsun Kung-Fu School Hungary, i Leung Ting Wing Tsun Kung Fu (takie samo jak jeden z kolegow ma w awatarze).
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: czy WT nie przypomina Wam Tsunami
Acha i jeszcze jak kto przyjdzie z ta ulotka to ma 10% znizki :rofl:
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: czy WT nie przypomina Wam Tsunami
To nie ich !!! :wink: :wink:
Ktoś im je podrzucił aby ich ośmieszyć !!! :) :) :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024