Skocz do zawartości


Zdjęcie

co na siłowni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: co na siłowni
Najlepsi karatecy pochodza z Japonii, Chin? To dla mnie jakas nowosc... Od wielu lat juz tak nie jest. Ale... nie ma to, w tej chwili zadnego znaczenia.
Ja mowie Ci o szkoleniu z udzialem trenerow kadry narodowej, a Ty o....
Oczywiscie nikt treningu izometrycznego nie odkryl w Japonii, czy Chinach i to dzis na dokladke. Jest stosowany od dziesiatkow lat, takze w Europie, od tysiecy lat w Indiach (yoga). Stanowi czesc dobrze skomponowanego treningu. Czesc.
K_P
  • 0

budo_stefan z ełku
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ełk

Napisano Ponad rok temu

Re: co na siłowni
Nie pomyśl że zamierzam sie kłócić ale z tego co ja oglądałem to na ostatnich mistrzostwach świata w karate oczywiście KK,pierwsze miejsce miał japoniec drugie ruski a trzeciego nie pamiętam.Nie wiem ale raczej nie były to jakieś stare zawody.

Po drugie nie mówie że rodowód treningu izometrycznego sięga Japoni czy Chin.Nie jestem wybitnym znawcą historycznym.Tylko wiem na pewno że w Japoni mistrzowie stosowali czy stosują ten rodzaj treningu.

I jeżeli chodzi o kadre narodową to przypuszczam że myślałeś o kadrze polskiej??Bo jeżeli tak to wcześniej zaznaczyłem że w Polsce czy europie jest to raczej magia i być może uwarzane za bezurzyteczne.Ale przecież nikt nikogo nie zmusza.Jak ktoś chce to może sobie to robić.To tak samo jest z rozciąganiem.Ktoś chce to w domu będzie sie rozciągał bo na przykład na treningu jest to tylko raczej jako element rozgrzewki.Przynajmniej u mnie jest tak że sensei chyba wychodzi z założenia że my już jesteśmy rozciągnięci.Bo np. możemy to zrobić przed treningiem jak przychodzimy wcześniej.Wkońcu trenujemy karate.

Pozdrawiam.

P.S.Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek sprostowania.
  • 0

budo_dawid_123
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zewsząd

Napisano Ponad rok temu

Re: co na siłowni
Po siłowni to wskazane jest uzupełnienie glikogenu w mięśniach czyli do 30 minut odrzywka abo wyżerka :lol: a dipiero za 2-3 godzinki worek bo inaczej marnujesz sobie trening na siłowni i powodujesz ze ma on dokładnie odwrotny skutek do zamierzonego (czyli utrata siły i masy). Powodzenie i pozdrawiam :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024