Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

budo_guldan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy...
ja na szczescie problemu kupowania nozy nie mam.


co oczywiscie nie oznacza ze po wejsciu do mojego pokojo-magazynu jednym rzutem oka mozna zliczyc z 10 nozy nie liczac innej broni.
w zasadzie wszystkie majstrowane przeze mnie.
ale noz przy lozku zawsze lezy, taki fajny kuty fixed...

raz mialem nawet taka glupia przygode :P
budze sie w nocy, slysze krzyki jakies, nie wiedzialem kiedy a juz mialem noz w dloni i wylazilem z mojego pokoju, czaje sie i nasluchuje co to za krzyki mnie obudzily i.........


...... ku mojemu zdumieniu stwierdzilem ze moi starzy sie pierdola :P
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy...

...... ku mojemu zdumieniu stwierdzilem ze moi starzy sie pierdola


:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy...

raz mialem nawet taka glupia przygode
budze sie w nocy, slysze krzyki jakies, nie wiedzialem kiedy a juz mialem noz w dloni i wylazilem z mojego pokoju, czaje sie i nasluchuje co to za krzyki mnie obudzily i.........


...... ku mojemu zdumieniu stwierdzilem ze moi starzy sie pierdola


8O :lol: :rofl:

A tak na powaznie panowie, wpadlismy we wlasne hobby, jako akt silnej woli pochowalem noze do polki, zadnego klikania az do jutra :wink:
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy...
nie wytrzymasz............................
sorry Vince - to nie to że w Ciebie nie wierze ....... :)
ale bądźmy realistami .........


siedząc przed kompem zawsze jakiś nóż mam w promieniu 40cm,

serio ???? 8O 8O



tak daleko ??
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy...
A wiecie, ze ja czesto pisze posty trzymajac go w lapie? :lol:

Amphibiana znaczy :)
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy...
pisząc nie .....




to jedna z niewielu rzeczy kiedy odkładam nóż, za to czytając prawie zawsze :) :wink:
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy...
u mnie za klawa lezy prezencik od starszych, nozyk z egiptu, ladny ale nawet nie ma szlifu wyprowadzonego :) jednak w razie ekstremalnej samoobrony moglbym sie nim zabic swobodnie :wink: obok niego 10 calowy gwozdz dla postrachu 8)
przy wyrku lezy pilka reczna fiskarsa (po rozlozeniu ma niezly zasieg :) ) a na biurku mala muela ibex
gdzie nie spoczne cos ostrego :) bardzo mi sie to podoba :)
jednakowoz musz sie dozbroic, bo od czasu do czasu ogladam telewizornie u starszych, a tam malo taktycznie jest :wink:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy...
Jezuuuu... jak ja się cieszę że się wyleczyłem zanim na dobre się rozchorowałem (a może jakoś łagodnie to przechodzę?). Na codzień mam ze sobą tylko dwa noże :) i kąpię się / śpię bez nich (za to wieczorem jak idę się wykąpać, to zabieram ze sobą Inovę, żeby poświecić sobie wracając do pokoju ... full gratów teraz wszędzie leży bo nie dosprzątaliśmy po remoncie i po omacku strach chodzić ;) ).

A, a te dwa noże to Endura i Jester... ale to się ma szansę zmienić ;)

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy...

Nie wytrzymasz............................
sorry Vince - to nie to że w Ciebie nie wierze .......


Nie przewidziales, ze jestem leniem i nie chce mi sie tylka do szafki ruszyc ;)

A wiecie, ze ja czesto pisze posty trzymajac go w lapie?

Amphibiana znaczy


Cynik Ty to w ogole masz automat, to musi byc dopiero frustrujace non stop klikac :)
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy...
niech sobie klika, na zdrowie... a za tydzien znowu wysylka do Pitera bedzie i placz :wink:
Adam, a ja nosze ze soba tylko jeden (ale moze sie to zmieni jak sobie kukri kupie i szelki zrobie :wink: )
zwyczajnie milo jest miec swoje zabawki blisko siebie i moc popatrzec na nie w kazdym momencie 8)
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy...
cholera Adam nie kąpiesz si z nożem ?? ja zamierzam właśnie kupić jakiś do nurkowanai żebym mogł sie kąpać z poczuciem bezpieczeństwa :)
  • 0

budo_rejs
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy...
A ja mysłałem ze jestem powążnei chory bo zawsze jak wychodzę z domu to mam jakieś ostrze. Chylę czoła przed taką choroba i mam nadzieje ze do takiego stadium jeszcze mi daleko. A daleko?

Moim głównym problemem jest żeby mi sie kobieta dowiedziałą ile wydaję na zabawki bo bedzie gderanie...
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy...
zerknij na post Seikena, gderanie to najlepsza rzecz jaka moze Cie spotkac :wink:
(biedny Piter tez chyba przez cos takiego przechodzil...)
wspolczuje chlopaki :roll:
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy...
A ja takiego problemu nie mam, chwalilem sie juz? :)
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy...

A ja takiego problemu nie mam, chwalilem sie juz? :)


hola hola, nie jestes sam, bo moja pani tez sie przywyczaila. Mimo ze czasem cos tam nabąknie ze za jakis tam noz byloby to i to, to jednak rozumie moje hobby i nie czepia sie tego
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy...
Blacha Ty się nie czepiaj bo mam takie wysokie biurko pod kompa, że dolna półka jest ze 40 cm od klawiatury, ale zwykle odległość nie przekracza 20cm. :wink:

AdamD możesz wrzucić fotki TAKTYCZNEGO Jestera bo mi się strasznie to "bydle" podoba (no Ladybug też) :wink: Ja na co dzień chodzę z TAKTYCZNYM Dragonfly'em w kieszeni :)

REJS jak moja kobita się przypadkiem dowiedziała, że jedna z moich pierwszych zabawek kosztowala więcej niż 500 pln to mi do dzisiaj wszystkie opuszczone przez nas imprezy wypomina :oops: dobrze, że nie zna całej prawdy... No i od tamtej pory każdy nowy zakup jest "starym nożem" którego jeszcze nie widziała :wink:

PiterM kiedy będą OBIECANE fotki fragmentu Twojego zbioru ???? Tak dla pokrzepienia serc i może od razu konkurs kto najwięcej na tej panoramie rozpozna :wink:

Seiken jako jeden z pierwszych "chorych" na tym forum też byś się mógł pochwalić :oops: podobno jedna fotka jest lepsza niż 1000 słów :wink:
  • 0

budo_rejs
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy...

REJS jak moja kobita się przypadkiem dowiedziała, że jedna z moich pierwszych zabawek kosztowala więcej niż 500 pln to mi do dzisiaj wszystkie opuszczone przez nas imprezy wypomina :oops: dobrze, że nie zna całej prawdy... No i od tamtej pory każdy nowy zakup jest "starym nożem" którego jeszcze nie widziała :wink:



Kupuję ten pomysł. DO tej pory siedziałem cicho ale zawsze były niewygodne pytania. Przynajmniej z tym bede miał spokój :-).
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy...

No i od tamtej pory każdy nowy zakup jest "starym nożem" którego jeszcze nie widziała :wink:

Heh... skad ja to znam - mam same "stare" noze i wlasnie chce kupic nastepny "stary" noz :)
  • 0

budo_kamboras
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 823 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy...
Same stare noże ? To tak jak u mnie ... A te najstarsze, to tak wyglądają jakby przeszły "kąpiel w kamieniach" , he he :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024