Skocz do zawartości


Zdjęcie

BENCHMADE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_kieloon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzieś na mapie

Napisano Ponad rok temu

BENCHMADE
Mam taką prośbe wrzućcie tu adresy internetowe do sklepów w których moge kupić jak najtaniej ten nożyk Benchmade 10300 - Monochrome
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BENCHMADE
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Monochrome $31,25 + $5,95 przesyłka.

Na dzień dzisiejszy to da jakieś 130PLN.

Powinno ominąć cło, ale paczka jest bez ubezpieczenia więc jak zniknie, to bye bye nożyku, i bye bye pieniążki.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: BENCHMADE
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] lub [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

prawdopodobnie nie jest najtaniej, ale masz jakby co szybki i pewny serwis na miejscu. A czasem się przydaje, bo odsyłać nożyk do US i spowrotem to, hmm... tyle, co sam Monochrome wyjdzie. Zadzwoń do nich, może nawet mają od ręki?
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BENCHMADE
A, no i korzystając z lokalnych sklepów nie będziesz musiał korzystać z karty kredytowej (co czasami jest tak istotne, że wręcz decydujące - mając własną VISĘ czasem o tym zapominam).

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_kieloon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzieś na mapie

Napisano Ponad rok temu

Re: BENCHMADE
a czy w świecie noży można zamówić nóz czy tylko na miejscu i czy z firmowej strony opłacało by sie opłacało bo mi wyszło troche taniej
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: BENCHMADE

a czy w świecie noży można zamówić nóz czy tylko na miejscu i czy z firmowej strony opłacało by sie opłacało bo mi wyszło troche taniej

Jest tak:

Jezeli kupujesz w Polsce w renomowanym sklepie to placisz wiecej ale dostajesz sprzet od razu albo bardzo szybko i masz 100% pewnosci ze dostaniesz. W razie czego reklamacja jest prosta latwa i przyjemna.

Jezeli kupujesz w sklepach internetowych to masz o wiele nizsza cene ale musisz troche poczekac, musisz zaplacic karta, paczka moze zginac po drodze, moga policzyc clo na granicy, zeby zareklamowac towar musisz go wyslac a to sa koszta i czas. Oczywiscie nie musi tak byc ale to MOZE sie zdarzyc.
Sa wyjatki od reguly.
Noz w Polsce moze kosztowac taniej niz za granica. Przyklad? Gerber Paraframe - w SN 99zl, w pvk ~$30 + $10 przesylki. Rachunek prosty.
Itp. Etc.
Pozdrawiam
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BENCHMADE

a czy w świecie noży można zamówić nóz czy tylko na miejscu i czy z firmowej strony opłacało by sie opłacało bo mi wyszło troche taniej


Ja nie wiem, co na to Szef, ale przypuszczam, ze nie byloby problemu (o ile ma monochrome na stanie) najlepiej sie go spytaj przez maila (www pod przyciskiem, dzial "sklep").
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BENCHMADE

Noz w Polsce moze kosztowac taniej niz za granica. Przyklad? Gerber Paraframe - w SN 99zl, w pvk ~$30 + $10 przesylki. Rachunek prosty.
Itp. Etc.


Tylko tych Gerberów ni ma :( (Wiem bo nachodziłem dziś ŚN) Ale np. Bear Claw w Kalibrze też tańszy.
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: BENCHMADE


Noz w Polsce moze kosztowac taniej niz za granica. Przyklad? Gerber Paraframe - w SN 99zl, w pvk ~$30 + $10 przesylki. Rachunek prosty.
Itp. Etc.


Tylko tych Gerberów ni ma :( (Wiem bo nachodziłem dziś ŚN) Ale np. Bear Claw w Kalibrze też tańszy.

Wiem ze Gerberow nie ma bo chcialem je kupic i nie moglem sie doczekac dostawy... No ale przeszlo mi juz i nie chce Paraframe. Mimo ze caly czas nosze sie z kupnem CRKT M21 to moze wczesniej jakies Spyderco nie za drogie... :)
  • 0

budo_karol r
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BENCHMADE
A oriętuje się ktoś jak wygląda sprawa z dostaniem noża na stadionie 10lecia ? Przeca tam wszystko mają, może i nóż dałoby się kupić taniej (nóż, nie blachę w oprawce).
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BENCHMADE
Nie sadze :nie:
Chyba, ze bedzie cma zamiast motyla i napis Bitchmade ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024