Skocz do zawartości


Zdjęcie

Budżetowy balisong


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_adiblue
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Budżetowy balisong
Witam.Jestem tu nowy.Przepraszam jeśli ten temat został już kiedyś poruszony .Szukam w miarę taniego balisonga,który będzie wykonany z conajmniej dobrych materiałów.Stal min.440 rękojeść na tyle ciężka by możliwe było płynne manipulowanie(kręcenie młynków i inne akrobacje )jednocześnie ma to być nóż "użytkowy"(oczywiście chodzi mi o cięcie,a nie wyważanie okien),najlepiej z pełnym płaskim szlifem.Mile widziane śruby na osiach obrotu,tak by można było kasować powstające luzy.Od razu zastrzegam iż nie stać mnie na Microtech Camofly czy balisongi Benchmade'a.Wielkość ostrza 3'' zupełnie mi wystarczy,ale większy nóż także mile widziany.Mam już za sobą przygody z różnymi dalekowschodnimi "super nożami",zdążyłem docenić jakość MARKOWYCH produktów(mam pikę benchmade'a i dragonfly spyderco i bardzo je sobie chwalę )Proszę o informacje co do noża(jaka marka,model,cena) jak i sposób nabycia go(najlepiej w Polsce)Z góry dziękuję za pomoc.

Adam
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Budżetowy balisong
Witaj!
Specem od balkow nie jestem, ale w Twoim miescie mieszka taki jeden :)
Chyba Spyderfly spelnilby spokojnie wszystkie Twoje wymagania...

Pozdrowionka,
Akme
  • 0

budo_adiblue
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Budżetowy balisong
Nożyk bardzo milusi :) a może ktoś poleci mi jakiś inny,bardziej tradycyjny model??(Jak by mnie było stać kupiłbym benchmade'a balisong mod. 46),ale spyderco też bardzo mi się podoba.A co do spyderco...Gdzie go mogę dostać??Sprawdziłem w Alert i Military,ale nie mają.A co z ceną??Doczytałem się w postach ceny 100USD.Czy to cena u nas czy w stanach??
Dzięki za pomoc Akme poklon
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Budżetowy balisong
w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] widnieje za 62$ (+ przesylka, ewentualne clo)
nie wiem czy jest dostepny (trzeba by maila wyslac) ale chyba najtaniej w sieci
  • 0

budo_adiblue
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Budżetowy balisong
tak przy okazji...przeglądając starsze posty natknąłem się na prośbę o instruktarz wiązania paracordu a'la sebenza.Czy już ktoś rozwinął ten temat??Jeśli nie to chętnie służę pomocą.Proszę o info bo może już ktoś o tym pisał i nnie chciałbym powielać już poruszonych kwestii.
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Budżetowy balisong
Bylo bylo... dzieki :)
http://budo.net.pl/v...er=asc&start=15
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024