Skocz do zawartości


Zdjęcie

bolące piszczele


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_concret
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

bolące piszczele
Siema,

Jako, że jestem początkujący (wczoraj 1 trening MT) to mam pytanie odnośnie bolących piszczeli, czy są jakieś dobre maście które poleciacie albo jakieś inne sposoby ??
  • 0

budo_aresx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące piszczele
Ile to juz razy bylo :)
Ochraniacze i po problemie 8)
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące piszczele
tylko nie takie plastikowe jak te do nogi (pilka nozna) :)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące piszczele

Siema,

Jako, że jestem początkujący (wczoraj 1 trening MT) to mam pytanie odnośnie bolących piszczeli, czy są jakieś dobre maście które poleciacie albo jakieś inne sposoby ??

pewien moj szanowy kolega mawia:" żelazo trzeba hartować: a ja dodam: "nie martw się jak umrzesz to Cie przestaną boleć"
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące piszczele

Ile to juz razy bylo :)
Ochraniacze i po problemie 8)

Jak mozecie doradzac koledze takie bzury? co mu po piszczelach ktorymi na ulicy nie bedzie w stanie kopac bez ochraniaczy? ja polecam utwardzanie na worku Sam kiedys kopalem w znaki drogowe ale to byl kiepski pomysł i jak bede w wieku mojego ojca to pewnie to poczuje :)
  • 0

budo_concret
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące piszczele
jutro mam następny trening i chcę być sprawny, a lekkie stłuczenia mam. No mam nadzieję, że to się z czasem wyrobi. Pozdrooo
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące piszczele
wiesz czasem ochraniacze trzeba zalozyc jak juz naprawde piszczele bola dobry jest tez altacet i oklady z lodu
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące piszczele
jak bedzie sie lal na ulicy to nie poczuje nawet jak ktos mu zblokuje(co jest BARDZO malo prawdopodbne) bo bedzie mial tyle adrenaliny. Utwardzanie na worku looz kopanie w znaki drogowe...no comment :)
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące piszczele
Ale kopałeś w znak ''tarczę''znaku czy rurkę?? Bo to ciekawe.
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące piszczele
Na początku to myślałem,że sobie nogi połamałem (pierwszy trening) teraz nawet mi się siniaki nie robią jak się nadzieję, na czyjś łokieć ew kolano. Ale boli nadal, tyle ,że szybciej przechodzi :-)
  • 0

budo_buraq
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące piszczele

Siema,

Jako, że jestem początkujący (wczoraj 1 trening MT) to mam pytanie odnośnie bolących piszczeli, czy są jakieś dobre maście które poleciacie albo jakieś inne sposoby ??


Musisz sam troche zaczac ubijac...
Ja robilem tak, nie bawilem sie w kozaka, chlopaki trenowali juz dlugo i mieli prety metalowe zamiast goleni to jak z nimi cwiczylem to zakladalem ochraniacze ale i tak bolalo...
Ale w akademiku mialem patyk, ktorym stukalem najpierw lekko po goleniach, pozniej mocneij itd... Oczywiscie ciezki worek z mielona guma tez okladalem na treningu...
Masciami na potluczenie i wylewy podskurne smarowalem i najwazniejsze zeby ubic golenie trzeba czasu...
To nie jest tak jak z kolesiami z silowni, ze walnie sobie metke i zaraz jest duzy...
Uwazam, ze nadal mam je nie ubite a trenowalem 6 lat muaythai...
Troche cierpliwosci (1 rok) i bedzie dobrze...
A przy okazji kto mi powie gdzie w Katowicach mozna znalesc muaythai bo teraz nic nie robie a wczesniej bylo teakwondo,kung-fu i muaythai..
A trenowalem w Krakowie ale teraz tutaj mam prace...
Z góry dziekuje za jakis adres...
  • 0

budo_proximuss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące piszczele
Jak masz konkretnie obite to .... Oklady z altacetu na noc a w dzien sobie smaruj Arcalenem ... sprawdzone :-)
  • 0

budo_concret
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące piszczele
no własnie zastosowałem Arcalen :D :D
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące piszczele

Ale kopałeś w znak ''tarczę''znaku czy rurkę?? Bo to ciekawe.

w rurke lowkickiem (nudzilo mi sie w pracy)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące piszczele

jak bedzie sie lal na ulicy to nie poczuje nawet jak ktos mu zblokuje(co jest BARDZO malo prawdopodbne) bo bedzie mial tyle adrenaliny. Utwardzanie na worku looz kopanie w znaki drogowe...no comment :)


u nas kolesie blokuja gorna szescia piszczela i to czuc a ten ulamek sekudy na skrzywienie sie z bolu moze byc decydujacy po za tym potem kiepsko sie walczy

Ps. to nie adrenalina znieczula tylko endorfina poziom andrenaliny zwieksza sie u zwierzyny a łowcy maja podniesiony poziom noradrenaliny Pozdro :)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące piszczele
jak zwykle mysle na raty ej Conret przytpomniało mi sie cos: zajebiste na utwardzenie jest jezdzenie po piszczelach butelka po piwie
  • 0

budo_proximuss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące piszczele
Z tego co wiem to jak sie ma po treningu porzadnie porozbijane piszczele to dobrze jest pojezdzic sobie walkiem do ciasta ... albo jakim bambusem zeby rozwalkowac i jakichs krwiakow czy innych diabelstw nie bylo :-)
  • 0

budo_eslt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące piszczele

Siema,

Jako, że jestem początkujący (wczoraj 1 trening MT) to mam pytanie odnośnie bolących piszczeli, czy są jakieś dobre maście które poleciacie albo jakieś inne sposoby ??



Panienki same :/ piszczelek poboli i już jęk :/ . a jak bardzo boli to kup ochraniacze, i tak jak zaj***biesz śródstopiem w kolano to nic nie da :>
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące piszczele
Heh - dorzuce coś od siebie
ZARAZ po treningu (nie ważne czy Cię noga napier... czy też nie - znaczy się piszczel) złóż dłoń w pięść i takim narzędziem MOCNO (tylko bez przesady) rozmasuj powierzchnie uderzeniową (że tak to nawzę :) ) Pomijam lekką niedogodność zwaną bólem, którą w tym momencie będziesz odczuwał - chodzi o uniemożliwienie siniakowi pojawienia się (czy też zmniejszenie jego rozmiaru jeżeli jednak się sqbany pojawi).
MOżna oczywiście wałkiem czy też butlą po pifku ale.. najlepiej ZARAZ po treningu a kto na trening z wałkiem chodzi ?
pozo
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: bolące piszczele
Aha - elst ma rację.
Jak zaperdo.... sz śródsotpiem to żadna maść czy też ochraniacz, wałek tudzież butla (nawet po voodce) Ci nie pomoże 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024