Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chandra...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chandra...

(...)Dzieci: Huraaaa! To jest wspaniała rada!

a na końcu było chyba "Pycha !" ;) :D
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Chandra...

Z chandrą, dołem, czy zwątpieniem można sobie radzić na rózne sposoby. Ważne jest, aby nastepowała jak mawiaja psycholodzy dezintegracja pozytywna osobowości tzn. po fazie rozpadu powinna nastapić faza integracji, scalenia i to najlepiej na wyższym poziomie niz przed całym procesem.

Ach!!! to teraz juz wszystko rozumiem! Czytajac ciebie od pewnego czasu mialem wraznie ze jestes calkowicie zdezintegrowany :)

sz( w fazie rozpadu osobowosci)
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Chandra...
Kiedy wszystkie techniki przestają mi zupełnie wychodzić, to zaczynam je sobie ćwiczyć bardzo powoli i dokładnie. Bardzo często jest tak, że jak coś tam nie idzie to człowiek zaczyna się starać aż za bardzo, i wtedy jest jeszcze gorzej, bo się spina i zaczyna się zwykła siłówa, a tak ten problem odpada. Taka jest moja rada praktyczna, która mi pomaga. Łabędź swiadkiem :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Chandra...

Drodzy przyjaciele, zastanawiam się czy dopada was czasami dół, chandra, depresja itp. i uważacie że wasze aikido zamiast się posuwać do przodu to odwraca się do was d*** i idzie gdzieś w śiną dal....?

Jeżeli tak to jak sobie z tym radzicie?


Nie martw się kolega! Każdy czasem miewa chandrę! :D łepek do góry!
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Chandra...

Ach!!! to teraz juz wszystko rozumiem! Czytajac ciebie od pewnego czasu mialem wraznie ze jestes calkowicie zdezintegrowany :)

sz( w fazie rozpadu osobowosci)


Dobra dobra, złosliwcze - a nawet jesli, to teraz wykonam osobowościowy i techniczny skok w nadprzestrzeń :) :) :)

Ł.(przepełniony mocą) 8)
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Chandra...

Drodzy przyjaciele, zastanawiam się czy dopada was czasami dół, chandra, depresja itp. i uważacie że wasze aikido zamiast się posuwać do przodu to odwraca się do was d*** i idzie gdzieś w śiną dal....?

Jeżeli tak to jak sobie z tym radzicie?


Nie martw się kolega! Każdy czasem miewa chandrę! :D łepek do góry!


Jusi nie nabijaj licznika, tylko napisz coś z sensem :evil:
  • 0

budo_kristoff_doe
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Chandra...

Drodzy przyjaciele, zastanawiam się czy dopada was czasami dół, chandra, depresja itp. i uważacie że wasze aikido zamiast się posuwać do przodu to odwraca się do was d*** i idzie gdzieś w śiną dal....?

Jeżeli tak to jak sobie z tym radzicie?


Owszem, owszem...

Ja po prostu ćwiczę dalej - z przyzwyczajenia... (Z nałogu?)
  • 0

budo_tarantula
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z przyszłości...

Napisano Ponad rok temu

Re: Chandra...
Ojjj... zdarza się... szczególnie jak się ćwiczy niemieckie, gdzie sie nic nie można nauczyć... Ale można się też na tych treningach mocno dowartościować... Patrząc na niemców 8O
  • 0

budo_szalony
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Chandra...
Niestety ostatnio chwyciła mnie chandra i lekiem, jtóry sobie przypisalem to treningi capoeira. Teraz po treningu capoeira ide odrazu na trening aikido i wyobrazcie sobie chandry nie ma :)
  • 0

budo_kustosz.m
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Chandra...

Jeżeli tak to jak sobie z tym radzicie?


Jak wiesz jestem od obrazkow.
Wiec proponuje do zalaczonych do zycia orazkow dodac nowe:

wiecej swiatla czyli zamist 15 i 40watowek wklecic w zyrandol 100 i 150-ki.
przynajmniej na zime.

kup sobie zielona groszkowa koszule i pomaranczowe spodnie.

prazefarbuj podkoszulek na bordowy.

przestaw meble. prasuj kimono pul godziny przed kazdym treningiem.

dak komus kwiaty albo czekolade.

nie ogladaj tv.

jak juz to nie pomaga to przyjdz na trening w takim fajnym jedwabnym czyms w stylu wu-dan i taka ciupaga z kolorwymi fredzlami/pomponami z tajwanu.
moze nie bedzie juz lepiej ale przynajmniej wspomnien bedzie az do wiosny.
  • 0

budo_tommy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chandra...
Każdemu się zdarza łapać doła. Czasami mam ochotę rzucić to Aikido w cholerę. Zazwyczaj jest to spowodowane kilkoma nudnymi treningami pod rząd. Ale mija parę dni, pojawia się cos nowego i znowu chce mi się trenować. :D
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Chandra...
Obij komuś ryja. Odegraj sie na kimś kto ci podpadł. Jakąś laske wyrwij, najlepiej z ujemnym ilorazem inteligencji i ssaniem jak odkurzacz zelmera /wychodzi drożej niż wódka, ale zdrowsze i przyjemniejsze/. Trening jest trening - jak jesteś za słaby żeby ćwiczyć to zrezygnuj i zajmij sie szydełkowaniem.
A poważniej - moja rcepta na niepewność:
Dołóż sobie treningów, a na trenigach zapieprzaj jak tresowana małpa.
"Nie myśl, rób" Wyłacz myślenie na jakiś czas - jak sie ludzie biorą na refleksje nad sensem życia, celowościa swoich działań i takie tam, to łapią doła. Z miesiąc jak automat - same obowiązki i jesteś jak nowo narodzony. Trzeba przeczekać jak grypę.
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Chandra...

"Nie myśl, rób" Wyłacz myślenie na jakiś czas - jak sie ludzie biorą na refleksje nad sensem życia, celowościa swoich działań i takie tam, to łapią doła. Z miesiąc jak automat - same obowiązki i jesteś jak nowo narodzony. Trzeba przeczekać jak grypę.

Fajne - wakacje z myślenia :roll: A potem niektórzy tak odwykaja, że jak próbuja znów mysleć to zaczyna boleć :) :P No Thanks :!:
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chandra...
Bo zgodnie ze starym hasłem mnichów tybetańskich - organ nie używany zanika. :oops:
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Chandra...

Fajne - wakacje z myślenia :roll: A potem niektórzy tak odwykaja, że jak próbuja znów mysleć to zaczyna boleć :) :P No Thanks :!:

Niektórych ten ból to od razu odstrasza i nigdy sie nie imają tego szlachetnego zajęcia :) Poza tym faktycznie, trzeba uważać z dawkowaniem terapii.
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Chandra...


Fajne - wakacje z myślenia :roll: A potem niektórzy tak odwykaja, że jak próbuja znów mysleć to zaczyna boleć :) :P No Thanks :!:

Niektórych ten ból to od razu odstrasza i nigdy sie nie imają tego szlachetnego zajęcia :) Poza tym faktycznie, trzeba uważać z dawkowaniem terapii.

Muszą brać przykład z Miszcza Mariana także w tym aspekcie :) Alebowiem dziejopis marianowy Pmasz pisze:
Marian zamyślił sie.... spodobało mu się i zamyślił sie znowu :P :lol: :wink:

Ł. (zamyślony jak Marian 8) )
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chandra...
Drogi Łabędziu.... na bierząco zaprzeczam - to nie cytat z Mariana ale opowiastki o jakimś filozofie....acha, szło tak...:
"Schtitlitz szedł przez miasto i się zamyślił - spodobało mu się i zamyślił się jeszcze raz...."
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024