Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Europy ShinKyokushin Kai Kan - Eurosport


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Mistrzostwa Europy ShinKyokushin Kai Kan - Eurosport
Jezeli ktos jeszcze nie widział Mistrzostw Europy ShinKyokushin Kai Kan z maja 2004 z Bułgarii to dzisiaj o 1:15 na Eurosporcie jest powtorka.
  • 0

budo_wargrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy ShinKyokushin Kai Kan - Eurosport
Dzieki za info...
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy ShinKyokushin Kai Kan - Eurosport
Strasznie krótko to trwało ://///, tylko jakieś urywki. :?
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy ShinKyokushin Kai Kan - Eurosport

Strasznie krótko to trwało ://///, tylko jakieś urywki. :?


Niestety...ze tak powiem siła wyzsza :wink: moze w przyszłosci beda dłuzesz relacje z ShinKyokushin Kai kan :wink:

Same fianły.Jak dla mnie to -90kg najlepsza walka. w kat. + 90kg Imbras po raz kolejny pokazał zero techniki tylko zwierzeca siłe :) Torokowi dobrze poszło na Mistrzostach Swiata 20003 r.na niego przyjdzie jeszcze czas...
Zwrociliscie uwage na kanji , wszyscy mieli stare znaki... :wink:

Kolejna duza impreza, ktora powinna byc w tivi to Otware Mistrzosta Europy Drewniak/Matsui.Czekamy na transmisje.
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy ShinKyokushin Kai Kan - Eurosport
Impreza ok, ale niestety zaczynam się wyłamywać z karate bo zaczynam zauważać że to jest sport w którym wygrywa po prostu twradszy, a to mi się nie podoba. Technika schodzi na drugi plan. Zawodnicy nie wykorzystują miejsca na macie dostępnego, nie podoba mi się to.Walka jest cały czas w zwarciu prawie. PODSUMOWUJĄC... za mało kombinowania w kyokushinie.
  • 0

budo_wargrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy ShinKyokushin Kai Kan - Eurosport
Kazdy zawodnik preferuje inny styl walki. Ci wczoraj najczesciej stosowali technike czolgu.
  • 0

budo_spartan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy ShinKyokushin Kai Kan - Eurosport
Pomijając styl prowadzenia walk, zastanowiła mnie znikoma ilość widzów na trybunach. Takie przynajmniej odnioslem wrażenie, że nie za wielu ich było. I hala taka jakaś malutka.[/img]
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy ShinKyokushin Kai Kan - Eurosport

to jest sport w którym wygrywa po prostu twradszy.


I dlatego mowi sie , ze Kyokushin to najtwardsze Karate :)

Mysle, ze zawodnicy ShinKyokushin nie odbiegaja technika od ludzi Matsuiego. Z pewnoscia ogladaliscie w zeszłym roku Mistrzostwa Swiata - poziom techniczny mozna było ocenic.Rosjanie, Bułgarzy walcza rewelacyjnie.

W dystansie i poł dystansie walczono kiedys, teraz tak jak mowisz Matysshido - zwarcie, bliski dystans i kolana :)

Jakis czas temu widziałem Puchar Swiata Shidoakn , co prawda z 1988 r, ale mysle, ze w nieznacznym stopniu zmieniła sie formuła walki, i zawodnicy walczyli w bardzo podobny sposob do Kyokushin - byle mocniej, byle szybciej skonczyc przeciwnika.Knockdown to knockdow :D

Spartan masz racje, kameralna impreza.
pzdr.
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy ShinKyokushin Kai Kan - Eurosport
Z tym małym wyjątkiem, że w shidokanie nie walczą w knockdown tylko bare knuckle a to mimo wszystko spora różnica jest.
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy ShinKyokushin Kai Kan - Eurosport
Zgadza sie Jarku, ale w Pucharze Swiata z 1988 (16 lat temu) był to jak dla mnie knockdown - bez rzutow, dzwigni i parteru,uderzen na głowe, było natomiast przytrzymywanie, sciaganie głowy itd.Zawodnicy, ktorzy znalezli sie w parterze, od razu byli rozdzielani przez sedziow.

Zdaje sobie sprawe, ze teraz jest inaczej, przedstawiłem to podobienstwo punktu widzenia tamtego turnieju.
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy ShinKyokushin Kai Kan - Eurosport
Chociaż nie do końca jest jeszcze inaczej. Nie na wszystkich zawodach, sędziowie pozwalają zrobić coś w parterze. Niektórzy dają kilka sekund. Pamiętam ,ze pojechałem z młodą grupką jako opiekun od nas na Litwę na turniej Shidokan w tamtym roku. Tam na przykład w ogóle nie było parteru, od razu po zejściu piętro niżej sędziowie od razu w do góry ich stawiali...chociaż na dobrą sprawę mogło to być również spowodowane tym ,że większość zawodników prezyjechała tam z kyokushinu nie wiedząc czemu. Byliśmy chyba jedyną ekipą Shidokan, oprócz francuskiej na turnieju SHidokan hehehe. Dziwne trochę, ale tłumaczę to tym ,że nasza szuka jest stosunkowo młoda.
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy ShinKyokushin Kai Kan - Eurosport
Dzisiaj na Eurosporcie w programie Fight Club o godz 20, beda powtorka Mistrzostw Europy Kyokushin (ShinKyokushin).
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024