Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak najlepiej sie bic z "koniem"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_syku0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

jak najlepiej sie bic z "koniem"
siemanko mam pytanie jak sie bic z koniem który jest o głowe wyzszy ode mnie i 30 kg cięzszy? bedziemy sie bili na zasadach MMA chodzi mi tu o stójke bo w parterze toon tylko łapie i trzyma. w stójce mam od niego uciekac próbowac go przewrocic czy przykleic sie?? (to bedzie sparing bez łokci głowy i kolan) pozdrawiam
  • 0

budo_+91
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: jak najlepiej sie bic z "koniem"
na moje to sobie zamow karetke reaninmacyjną.Powiem tak jezeli koles ma chociaz troche kondycji to masz marne szanse.W stojce pojdzie masa i jego udeżenia na twoja garde beda Cie przewracaly a napewno w głowie bedziesz mial szum,jak sie odkryjesz no to coz KO.Jedyna szansa to seryjka i odskok,musisz go zmeczyc i w maire mozliwosci parter jak masz o nim pojecie,bo jak nie to tez jestes na straconej pozycji.W przypadku gdy oboje macie takie same pojecie o parterze to niestety wygrywaja warunki fizyczne :) Powodzenia
Wiedze zaczerpnalem z wlasnych doswiadczen...Trudno mi znalesc kolesi w mojej wadze do sparingow...koksy sie boja to musze sparowac z kumplami lzejszymi.
Napisz jak Ci poszlo
  • 0

budo_wotan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Kato / CHICAGO

Napisano Ponad rok temu

Re: jak najlepiej sie bic z "koniem"
A myslales o lowkickach ( niewiem jak to sie odmienia) z 2,3 powinno pomuc go zmiekczyc a wy cos trenujecie czy jak???????
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak najlepiej sie bic z "koniem"
widziałem takie walki w k1- lzejszy kopie loła a wiekszy mu strzała i gleba. Pewien trener boksu kiedys opowiadał ze w czasie gdy ktos kopie go lołem on jest w stanie zadac 4 uderzenia rekoma...
  • 0

budo_donpedro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak najlepiej sie bic z "koniem"

widziałem takie walki w k1- lzejszy kopie loła a wiekszy mu strzała i gleba. Pewien trener boksu kiedys opowiadał ze w czasie gdy ktos kopie go lołem on jest w stanie zadac 4 uderzenia rekoma...


Stary opowiedz to Ray'owi Mercerowi ktory zostal zbity(jakos calkiem niedawno w k1) jak pies przy pomocy lowkicków.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak najlepiej sie bic z "koniem"
tak bywa...
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: jak najlepiej sie bic z "koniem"

jest o głowe wyzszy ode mnie i 30 kg cięzszy

W którymś poscie napisaleś, że ważysz 105kg więc jak jest 30kg cięższy i waży 135kg to naprawne musi być wielki 8O
  • 0

budo_eslt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: jak najlepiej sie bic z "koniem"

widziałem takie walki w k1- lzejszy kopie loła a wiekszy mu strzała i gleba. Pewien trener boksu kiedys opowiadał ze w czasie gdy ktos kopie go lołem on jest w stanie zadac 4 uderzenia rekoma...


jeżeli kopniesz prawidłowo w udo przeciwniki to on nie będzie miał szans jednego ciosu ci na twarz szczelić , no a jeżeli miałeś na myśli lowkicki takie że nawet przeciwnika nie zachwieje to już inna sprawa , spróbuj uderzyć kogoś lowkickiem w noge wystawną ale ze skręceniem biodra :D efekt murowany ! pozdrawiam
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak najlepiej sie bic z "koniem"
:rofl: nieraz bawilem sie z kumplami w przyjmowanie loła - kto wiecej przyjmie aby poczuc jak to jest nie móc ustać (fajna zabawa koles dostał loła i gleba, nie moze wstać a ja wrzeszcze - ja tez trak chce!!!!!!!!) nie musisz mi wiec tlumaszyc jak sie kopie loła :D
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak najlepiej sie bic z "koniem"
nieraz bawilem sie z kumplami w przyjmowanie loła - kto wiecej przyjmie aby poczuc jak to jest nie móc ustać (fajna zabawa koles dostał loła i gleba, nie moze wstać a ja wrzeszcze - ja tez tak chce!!!!!!!!) nie musisz mi wiec tlumaszyc jak sie kopie loła
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak najlepiej sie bic z "koniem"
nieraz bawilem sie z kumplami w przyjmowanie loła - kto wiecej przyjmie aby poczuc jak to jest nie móc ustać (fajna zabawa koles dostał loła i gleba, nie moze wstać a ja wrzeszcze - ja tez trak chce!!!!!!!!) nie musisz mi wiec tlumaszyc jak sie kopie loła
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak najlepiej sie bic z "koniem"
:rofl: nieraz bawilem sie z kumplami w przyjmowanie loła - kto wiecej przyjmie aby poczuc jak to jest nie móc ustać (fajna zabawa koles dostał loła i gleba, nie moze wstać a ja wrzeszcze - ja tez trak chce!!!!!!!!) nie musisz mi wiec tlumaszyc jak sie kopie loła
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak najlepiej sie bic z "koniem"
:rofl: nieraz bawilem sie z kumplami w przyjmowanie loła - kto wiecej przyjmie aby poczuc jak to jest nie móc ustać (fajna zabawa koles dostał loła i gleba, nie moze wstać a ja wrzeszcze - ja tez trak chce!!!!!!!!) nie musisz mi wiec tlumaszyc jak sie kopie loła (admin najchetniej by mnie chyba zajebał za to ze pisze ten post po raz 4 i ciagle cos sie pierdoli)
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: jak najlepiej sie bic z "koniem"
napisz to jeszcze 5 razy
  • 0

budo_wotan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Kato / CHICAGO

Napisano Ponad rok temu

Re: jak najlepiej sie bic z "koniem"

napisz to jeszcze 5 razy


JA bym go lepiej nie podpuszcal :lol:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak najlepiej sie bic z "koniem"
nie lubie sie powtarzac :lol:
  • 0

budo_70m50n
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak najlepiej sie bic z "koniem"

napisz to jeszcze 5 razy


JA bym go lepiej nie podpuszcal :lol:

SPAM :)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak najlepiej sie bic z "koniem"
ale chociaz zabawny :D
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: jak najlepiej sie bic z "koniem"
He ja osobiscie widzialem wielu ludzi ktorzy cwicza MT i tylku niewielu kopalo porywajaco. Najlepiejszego low kick'a widzielame wykonanego przez Tajca :) jak bylem na obozie.

P.S. Mate mam dla ciebie jeszcze kilka takich zabaw np. wbijanie gwozdzi w fiuta :) kto ich wiecej wytrzyma :) po wiecej zapraszam na prv :)
Pozdrawiam
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jak najlepiej sie bic z "koniem"
dobra stary, do You wanna play witch me? :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024