Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy u Jacka Wysockiego mozna oblac egzamin?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy u Jacka Wysockiego mozna oblac egzamin?
u nas w sekcji mozna oblac egzamin na pewno na 4 kyu i na wyzsze stopnie. co do 5 i 6 kyu niewiem...ale wydaje mi sie ze na pewno na 6 kyu kazdy zdaje.

a Savegnago jest suuuperr, kiedys wykonywal na mnie technike i nawet nie zauwazyl kiedy juz lezalam na macie :)
  • 0

budo_arjuna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy u Jacka Wysockiego mozna oblac egzamin?
słyszałem ze Savegnano świetnie sobie radzi pomimo że posiada protezę.natknełem się ostatnimi czasy na wywiad z Jackiem W. w którym mówi ze widzial wielu japonskich mistrzów ale S i tak robi na nim najwieksze wrazenie. Na jednym z treningów jakby nabijał się z WIELKIEGIO STEFA. Shihan W. nie jest specjalnie skromny a ja myślę że shihan powinien dawać przykład - techniczny i moralny, nie sądzicie?
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy u Jacka Wysockiego mozna oblac egzamin?
nie sadzimy
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy u Jacka Wysockiego mozna oblac egzamin?

chodziło ci o egzamin kanetsuki? słyszałem ze dziwne rzeczy sie dzieją na egzaminach.widziałem kiedyś na wideo egzamin pewnego pana na dość wysoki stopień i byłem zszokowamy jego "szybkością", wieść gminna niesie że był pod włpywem alkoholu


niom.. to bylo na 2 dan... słyszalem ,ze zjadł za obfity obiad :)

a, mam pytanko do Ciebie , z tego co wiem cwiczysz dość długo.wykonywał na tobie jakies techniki giampetro.S ?

khem.. przez kilka lat jeżdzilem na wszystkie staże shihamen Savegnago jakie byly w Pl.. pewnie cos tam na mnie kiedys zrobil:)
  • 0

budo_pooh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy u Jacka Wysockiego mozna oblac egzamin?
Łabądku ( jeśli mogę z taką poufałością ) :wink:
Cytuje za stroną PUA.
Staże z Savegnago Sensei mają się odbyć:
26/27 listopada w Poznaniu, organizowany przez Andrzeja Matusiaka i Grzegorza Koneckiego
13/14 Maj 2005 w Szczecinie, organizator tradycyjny czyli Jacek Wysocki

Więcej szczegółów w tej chwili nie mam... ale jak sie czegos dowiem to dodam :D
  • 0

budo_pooh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy u Jacka Wysockiego mozna oblac egzamin?

bnie chce nikogo obrazić ani nic z tych żeczy tyko mam pytanie coci sie tam podobało???

Nie wiem, czym miałbyś mnie urazić? Tym że pytasz :?:
Co mi się podobało u Savegnago Sensei?
Przede wszystkim aura jaką wokół siebie wytwarza, bardzo dużo spokoju i ciepła połączonego z wielką siłą wewnętrzną (kto go widział pewnie wie o czym mówię)
Poza tym niesamowita technika, precyzja i szybkość z jaką wykonuje techniki.
Niestety nie widziałam go przed wypadkiem i nie mam porównania, ale od momentu kiedy widziałam go pierwszy raz (pare miesięcy po wypadku) obserwuje zmiany zachodzące w jego Aikido i na mnie osobiście robi za każdym razem większe wrażenie, chociażby tym że nie dość że nie przestał ćwiczyć, to nadal się rozwija i ewoluuje... za każdym razem przywozi coś nowego.
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy u Jacka Wysockiego mozna oblac egzamin?

Łabądku ( jeśli mogę z taką poufałością ) :wink:


Piękne kobiety, tylko tak do mnie mówią - a przeciez na pewno jesteś urodziwą niewiasta - więc smiało :P :D 8)

Cytuje za stroną PUA.
Staże z Savegnago Sensei mają się odbyć:
26/27 listopada w Poznaniu, organizowany przez Andrzeja Matusiaka i Grzegorza Koneckiego
13/14 Maj 2005 w Szczecinie, organizator tradycyjny czyli Jacek Wysocki

Więcej szczegółów w tej chwili nie mam... ale jak sie czegos dowiem to dodam :D

Wielkie dzięki i juz zaznaczam w mym kalendarzyku :wink:

Łabądek (ulubieniec urodziwych niewiast :P :wink: )
  • 0

budo_pooh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy u Jacka Wysockiego mozna oblac egzamin?
Zalapalam sie na komplement. Fajnie :)

Do zobaczenia w Poznaniu więc...
  • 0

budo_yooggie
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:znak byl ale urwali...to nie wiem

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy u Jacka Wysockiego mozna oblac egzamin?

u nas w sekcji mozna oblac egzamin na pewno na 4 kyu i na wyzsze stopnie. co do 5 i 6 kyu niewiem...ale wydaje mi sie ze na pewno na 6 kyu kazdy zdaje.

a Savegnago jest suuuperr, kiedys wykonywal na mnie technike i nawet nie zauwazyl kiedy juz lezalam na macie :)

Chlopak musi miec tą iskre do kobiet
  • 0

budo__samuel_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa/Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy u Jacka Wysockiego mozna oblac egzamin?

słyszałem ze Savegnano świetnie sobie radzi pomimo że posiada protezę.


Troche dziwnie to zabrzmialo, jak na moj gust - "posiada proteze", jakby on ja sobie trzymal w szafie... Niniejszym przylaczam sie do opinii ze S. to bardzo mily gosc, jak rowniez do tej ze W. strasznie zadziera nosa :] Chociaz moze ma to i swoje plusy bo na stazu z W. na ktory poszedlem sam trenuje w aikikai) byl tez pewien poczatkujacy showman, taka jakby mlodsza wersja W., ktory sie wlasnie zastanawial czy isc do PFA i PUA. Sensei Wysocki strasznie mu zaimponowal wiec wybral PUA, dzieki czemu go na treningach spotykac nie musze :)
  • 0

budo_arjuna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy u Jacka Wysockiego mozna oblac egzamin?
co myslisz o atmosferze na stażu?pamiętam ze na treningach z nim była taka dziwna klima. coś w rodzaju : daję wam do ręki śmiercionośną broń.uważajcie i pamiętajcie ze jesteście zajebiści :-)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy u Jacka Wysockiego mozna oblac egzamin?
khem.. co do opinii.. to chcialbym mlodym adeptom przypominiec ,ze wyglaszac je bardzo latwo.. a ludzie o ktorych wyglaszacie opinie to nauczyciele najwyższej klasy.. to jakby stanąc pod Mount everestem i powiedziec "phi.. taki pagorek i do tego zaśniezony".. odrobine pokory tak może?
  • 0

budo_arjuna
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy u Jacka Wysockiego mozna oblac egzamin?
co ty Aiki tak tego Dzeka bronisz? nauczyciel najwyższej klasy, najwyższy stopień w Polsce, shihan. zaczarował cie czy co? przecież to pacan, przyjrzyj się jak on się zachowuje.zakładam ze jesteś jednym z przydupasów których poklepuje po plechach i trochę rozumiem twoje uwielbienie ale przypatrz się mu się trochę. myślę ze to mu jest bardziej potrzebna pokora a nie mi.

byłem kiedyś na stażu z sensei Tamura - to jest klasa człowiek! było dla mnie pewnym zaskoczeniem jego zachowanie bo przyzwyczaiłem się do penerstwa i głupich tekstów Dzeka i tych jego przydupasów - przypomnę słonia i takiego barańskiego.

Naczytałem się książek o Aikido, szacunku do innego i skromności a ten facio, najwyższy stopien w Polsce jakoś tego nie reprezentuje.tylko czekać na 8 dana.trochę mnie wkurza ze chodzą do niego tłumy- bo łapią się na tekst "najwyższy stopień w Polsce"- i przez to mniej jest dużych chłopaków w innych klubach z którymi można poćwiczyć :-) .
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy u Jacka Wysockiego mozna oblac egzamin?
uzytkownku arjuna zalapalas/es sie u mnie na ignora.
  • 0

budo_rycerz zioła
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy u Jacka Wysockiego mozna oblac egzamin?
co masz do arjuny. prawdę gada!
  • 0

budo_pooh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy u Jacka Wysockiego mozna oblac egzamin?
Nawet jesli tak jest, to niech pojdzie do Senseja Wysockiego i jemu to powie....
Internet, podobnie jak papier jest ciepliwy :?
  • 0

budo_wallace
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 567 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy u Jacka Wysockiego mozna oblac egzamin?
Wystarczy, że swoje oskarżenia podeprze bełnymi danymi osobowymi ... :wink:

Wallace (nienawidzący, gdy ktoś wygłasza obraźliwe opinie będąc anonimowym) :evil: :evil:
  • 0

budo_cardan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy u Jacka Wysockiego mozna oblac egzamin?
Coraz bardziej poglebiacie offtopa
cardan(pilnujacy porzadku na forum)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy u Jacka Wysockiego mozna oblac egzamin?

po jakims pół roku cwiczen zaczełem cwiczyć równolegle w klubie u słonia na królowej jadwigi.już wtedy wydawało mi się ze 3 godzinne treningi ( a było to z 4-5 lat temu) ( i przy studenckiej zniżce!) w tygodniu (za 80zł miesiecznie!) to lekka przesada i dostałem zgodę na cwiczenie we wtorki i czwartki u słonia.pominę przytaczanie głupich tekstów puszczanych przez senseja :) słonia i opisze ostatni mój tam trening:
zaczeło się od leniwego seiza i tekstu "o boże, jak mi się dziś nie chce ćwiczyc", po mokuso kazał poprowadzić rozgrzewkę jakiejś dziewczynie.po rozgrzewce pochłaniającej tak z 1/4 - 1/3 kazdego treningu rozpoczął się trening właściwy - techniki, na którym Słon skupił się na samodzielnym ćwiczeniu i ani raz nie podszedł zeby mnie poprawić.nie widziałem też zeby poprawiał innych.moja decyzja nie była spontaniczna, wkurzenie narastało od długiego już czasu.


mój trening u slonia wyglądał podobnie, tyle że słoniu siedzial, gadał z kims i bawił sie w kojaka z lizakiem w zebach, więcej się tam nie pojawiłem, bo jak tka wygladaja u kogos treningi to ja sie nie dziwie, że jak cwiczyłem z zielonymi czy pomaranczowymi pasami, to oni nie umieli padac, po prostu nie umieli. Zreszta rycerz zioła, wie dobrze o czym mówię.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy u Jacka Wysockiego mozna oblac egzamin?

co myslisz o atmosferze na stażu?pamiętam ze na treningach z nim była taka dziwna klima. coś w rodzaju : daję wam do ręki śmiercionośną broń.uważajcie i pamiętajcie ze jesteście zajebiści :-)


co do atmosfery staży i obozów to zauwazyłem taki schemat, prawie wszyscy z hakamami na dupach ostro podnosili łby, a jak co do czego dochodziło, to mama nie bij nie pokazuj technik jiu-jitsu bo sa bolesne, szkoda gadać. Reszta ludzi na ogól w porzadku, zawsze było z kim pogadac pocwiczyć i chmielowe wypić.

zdawałem na piate kyu u siebie na jiu-jitsu to byłem bardziej spocony niz ludzie zdający nastepnego dnia na czwarte czy kyu u J. Wysockiego, tam nie można było nie zdać, połowa padów nie umiała, kilku spryciarzy chowało sie za innymi, zdawało chyba za dwadziescia par, w takiej formie nie da się obiektywnie ocenić wszystkich, zresztą za egzamin się płaci, co jest dla mnie w pełni logiczne i zrozumiałe, ale to rodzi też skłonnośc do przepuszczania ludzi byle tylko chodzili i zdawali nastepne egzaminy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024