Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komiksy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Komiksy
Dorwalem ostatnio 4 czesc z serii SF i naprawde zajebista sprawa, nie pamietam kiedy ostatnio czytalem jakis komiks, ale przypomnialem sobie szybko jaka to fajna sprawa zwlaszcza przy komiksie o MA, zamowilem juz numery archiwalne, w serii jest 6 odcinkow, oczywiscie Sagat ROX :)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - tu mozecie poczytac o tej serii
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
Jesli szukasz dobrych komiksow oblukaj tez m.in:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (polecam "Kaznodzieje" i "Straznikow" oraz "Sin City")
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ( "100 Naboi"-zajebisty komiks.klimat jak w "X-files" tylko bez obcyhc itd. facet rozdaje walizke z spluwa i 100ma nabojami. W walizce sa tez dowody zbrodni popelnionej na obdarowanym,lub jego rodzinie,znajomych itp. Jesli facet uzyje spluwy,to nic mu sie nie stanie,bo gliny w momencie zbadania kul i spluwy automatycznie daja sobie spokoj z sledztwem. jak sie jednak okazuje histoira ma o wiele glebsza intryge a walizki nie sa dawane tak sobie)
Co powiem,komiks to moj zajob:D
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
Macias dobrze gadasz, Watchmen i Sincity wymiataja, Preacher w sumie tez choc nierowny wg mnie ;)
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
o shit! przegapilem 3ci numer. zapomnialem :evil:

co do tego komiksu, to ryzunki sa zajebiste, jednak fabula troszeczke kuleje (ale ogolnie znosna). mam tez serie komiksowa SF wydana w Niemczech (4 numery). calkiem niezle :D choc rysunki gorsze.

a co do komiksow to polecam Wilqa superbohatera (jedyny komiks jaki teraz regularnie czytuje).
btw, nie wiecie czy w najblizszym czasie ukaze sie (lub ukazal niedawno) jakis Lobo? :)
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy

o shit! przegapilem 3ci numer. zapomnialem :evil:

co do tego komiksu, to ryzunki sa zajebiste, jednak fabula troszeczke kuleje (ale ogolnie znosna). mam tez serie komiksowa SF wydana w Niemczech (4 numery). calkiem niezle :D choc rysunki gorsze.

a co do komiksow to polecam Wilqa superbohatera (jedyny komiks jaki teraz regularnie czytuje).
btw, nie wiecie czy w najblizszym czasie ukaze sie (lub ukazal niedawno) jakis Lobo? :)

ostatni Lobo,to z ponad 1,5 roku temu byla reedycja Lobo-ostatni czarnian. W najlizszym czasie watpie,czy ktos to znow wyda,bo ten crap sprzedawal sie coraz gorzej.
cynik- "Lowcy" byli slabszym albumem, ale "Dumni Ameryknaie" znow zaprezentowali godny poziom
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
Komiks Sf całkiem całkiem. Choć niektóre postaći są przerysowane :)
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
Wlasnie dostalem te 3 pierwsze czesci :) ciesze sie jak malpa gwozdziem :)
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy

Wlasnie dostalem te 3 pierwsze czesci :) ciesze sie jak malpa gwozdziem :)

poszukaj sobie tez street fighter 2 w wersji anime. naprawde swietna rzecz
  • 0

budo_seiryuu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy

poszukaj sobie tez street fighter 2 w wersji anime. naprawde swietna rzecz

ja polecam tez serial anime sf2V :)
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
[quote name="budo_Macias"][/quote]poszukaj sobie tez street fighter 2 w wersji anime. naprawde swietna rzecz[/quote]

Tiaaaaaaaaaaaaaaa, szczególnie scena spod prysznica.
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
[quote name="budo_Gambit"][quote name="budo_Macias"][/quote]poszukaj sobie tez street fighter 2 w wersji anime. naprawde swietna rzecz[/quote]

Tiaaaaaaaaaaaaaaa, szczególnie scena spod prysznica.[/quote]chyba,ze trafi sie na wersje ocenzurowana;)
Sorata-nie odpowiadasz na PW, nie chcesz tych komixow?
  • 0

budo_gabriel k
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
A na jakiej stronie można znaleóźć ten film animowany :?:
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy

A na jakiej stronie można znaleóźć ten film animowany :?:

legalnie-na pewno znajdziesz na amazonach itd. :D
nieleglnie-no ja tam nie wiem,ale kolega mowil cos w stylu p2p :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy

cynik- "Lowcy" byli slabszym albumem, ale "Dumni Ameryknaie" znow zaprezentowali godny poziom

a mi sie wlasnie Lowcy podobali chyba najbardziej - do lez sie usmialem podczas ataku Graala na siedzibe de Sade. Z drugiej strony ciezko sobie wyobrazic cos bardziej porytego niz Nowojorscy Gliniarze czy Az Do Konca swiata ("wprawdzie mial jedno oko, ale byl moim przyjacielem"). Co do 100 naboi - na razie mialem okazje przeczytac tylko jeden zeszyt, o chlopaku imieniem Loop - stwierdzam, ze fajnie sie zapowiada ;)
ps. sorry za odgrzanie kotleta ale dzisiaj prawie dokonczylem kaznodzieje i musialem wtracic swoje 3gr ;)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
i tak nic nie przebije Sin City :)
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
Ja ostatnio Kaznodzieje czytam, kurde rewelacja, naprawde polecam.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy

Ja ostatnio Kaznodzieje czytam, kurde rewelacja, naprawde polecam.

nie idzie zaprzeczyc. A tak swoja droga: Traffic to swietny wynalazek - jezdze tam co weekend i dzieki temu moge przeczytac Kaznodzieje ;) (do tej pory zaliczylem tam Wolverine Origin, 100naboi: Co ma wisiec nie utonie i prawie calego Kaznodzieje - wlasnie koncze)
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
Mradu- bez urazy stary,ale m.in dzieki takiemu podejsciu komiksy kosztuja u nas tyle,ile kosztuja. bo wszyscy chca czytac, kupowac juz raczej nie. a do tego sproo osob traktuje taki "pozyczony" komiks jak szmate (bo w koncu nie jjego) i kiedy widze stosy zniszczonych komiksow n.p w empiku, bo czytajacy niespecjalnie zwracali uwage na to,czy niszcza czy nie, to krew mnie zalewa.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
Ja przeczytalem w empiku wszystkie komiksy. Jak widze, ze egzemplarz jest dziewiczy to czytajac go nigdy nie otwieram bardziej niz ok 70 stopni i trzymam za grzbiet - odkladam na polke jak nowke.

Sin City chocby zoltego drani aprzeczytalem w godzine jakas stojac obok regalu. Jak skonczylem czytac zamknalem komiks, poszedlem do kasy i kupilem - warto ;)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy

Ja przeczytalem w empiku wszystkie komiksy. Jak widze, ze egzemplarz jest dziewiczy to czytajac go nigdy nie otwieram bardziej niz ok 70 stopni i trzymam za grzbiet - odkladam na polke jak nowke.

Macias - traktuje komiksy dokladnie tak jak cynik. Po prostu nie chce zniszczyc czegos co nie jest moje. A Lobo kupowalem wlasnie dzieki temu ze moglem przeczytac ;)
edit: cynik - tak swoja droga to doszedlem do wniosku ze Twoje i Kap'a wypowiedzi do zludzenia przypominaja wypowiedzi Cass'a z Kaznodziei ;)
edit2: Macias - przymusiles mnie, moim nastepnym zakupem (kiedy bede mial kase)bedzie Preacher
edit3: z tego co udalo mi sie znalezc w necie, dowiedzialem sie, ze powstaje (lub powstal juz) film "Kaznodzieja" - czemu do tej pory nikt o tym na budo nie napisal?!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024