Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komiksy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
Panowie,

Jakiego Punishera warto przeczytac??
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
Stare puniskery rules, urban reneval, good cop bad cop ehhh to bylo to... zadnych supermocy, zadnego latania i takich tam -po prostu bron, papieros i zli panowie 8)
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy

jeszcze jeden komiks dobry mi sie przypomnial.
Transmetropolitan:) WYjebka z butow


teraz wiesz pacziemu ja dziennikarz? :)

I wiem czemu nigdy nie odberasz telefonu.
w ogole, powinni ci go zabrac 8)
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy

Stare puniskery rules, urban reneval, good cop bad cop ehhh to bylo to... zadnych supermocy, zadnego latania i takich tam -po prostu bron, papieros i zli panowie 8)


Slyszalem ze BORN jest w pyte

Kiedys kupilem takiego punishera, czarno-biala kreska, gruby zeszty brutalny jak jasny piorun, ale nie podobal mi sie wtedy :) bylem za maly zeby patrzec na takie zle rzeczy :) teraz narobilem se na to ochoty, wie ktos moze o czyms takim ?

Pamietam scene jak Pun wsadzil typowi lufe w gebe i zadal pytanie, typ zaczal cos szlochac bo mial usta zatkane lufa, Pun powiedzial "co mowisz? Nie rozumiem" typ dalej Pun go zastrzelil i powiedzial "nie bede tracic czasu: :) :) :) wtedy go szybko zamknelem i nigdy nie otworzylem :) bylo sie mlodym i gUpim ;) ;) :)
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy

Panowie,

Jakiego Punishera warto przeczytac??

BORn jest dobry. co do regularnej serii ( w tym miechu wychodzi 9 zeszyt bodajze) to mozna sie spierac. sa fajne elementy,ale zasadniczo troche nudnawo i dosc drogo wychodzi.
natomiast teraz w USA wychodzi seria Punisher MAX ( czyli seria dla "mature readers" bo i wulgrazymy sie trafiaja i w ogole duzo sie dzieje, przewaznie nieprzyjemnie ) i jesli masz jakas mozliwosc ja dorwac ( kupowanie oryginalow lub ew. sciagniecie skanow z jakiegos torrenta. zwolennikiem skanow nie jestem ale czasem "nie ma wyjscia") to polecam.
  • 0

budo_marcholt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
tae tad - ten Puni o którym mówisz, ten czarno biały, to będzie zdaje się WAR ZONE. w stanach poszła cała seria (rysunki romity jr.) u nas pierwsze cześci zebrali do kupy i wydali grubszego.
a te punishery, które teraz wychodzą to robione są przez kolesi od kaznodzieji, i też je się da czytać. sa przyjemne momenty (zasada walki w kostnicy - zadbaj o to, żeby zasłaniać sie trupem o odpowiedniej tuszy, bo chude zwłoki mozna przestrzelić na wylot... heh), ale jak dla mnie te zeszyty są stanowczo za drogie(w stosunku do Dobrego Komiksu to 4 zeta na zeszycie!)
z ciekawszych rzeczy które czytałem przez ostatnie pół roku to:
obie części BLACKSAD (chendlerowski bohater, w konwencji usagi joimbo)
Liga Niezwykłych Dżentelmenów (zajebiście mnie to bawi, moore ma nieziemskie pomysły)
prócz tego cenię Enkiego Bilala i Loisela.
o reszczie już tu wspomniano.
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
Ja dorzuce jeszcze Eden- swietna manga, konkretny wygrzew, zajebista histoira, swietnie skonsrtuowane postacie (n.p ęsmutnzę nozownik Kenji). Edena polecam, bo nawet ludzie nie lubiacy mang po lekturze Edenu stwierdzaja,ze "zajebiste!!!!"
  • 0

budo_marv
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Basin City

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
Punishery klasyczne są w pytę, te które teraz robi Ennis też są nie złe, ale jak przeczytałem serię pomiędzy klasykami a tym co wychodzi u nas teraz i Born to się prawie obsrałem... bo Frank'a jako wysłannika piekieł to sobie nie wyobrażałem...
no, a Preacher to oczywiście też niezły wymiatacz, aczkolwiek zgodzę się że momentami nierówny...
a Sin City :) , cóż mój ulubiony w tej chwili, fabuła, kreska, klimat... od czasu jak pierwszy raz przeczytałem Frank Miller poklon poklon poklon został moim osobistym bogiem... a już przedtem był moim faworytem po Dark Knight Returns i The Man Without Fear...
Lobek kiedyś był super, jednak ostatnie zeszyty, które u nas wyszły były koszmarne (np. Dzieciobójstwo...)
poza tym wyszły u nas już dwa zeszyty Hitmana, a w kwietniu ma być cross hitman/lobo, i nie mogę się już doczekać co Ennis tym razem wymyślił...
a czytał ktoś może Pro Ennisa?
a propos czytania w empiku, mnie osobiście w$%$^^%&^ia jak kupuję komiks, który przy pierwszym czytaniu mi się zaczyna sypać, bo został wcześniej wymemłany jak szmata. z tego (między innymi...) powodu nie kupuję już w empiku, na szczęście mam dystrybutora egmontu i mandragory 300m od domu :) ...
narazie czekam (już jutro będzie...) na Preachera, jestem ciekaw co tam dalej mi zapodadzą, no i na film Sin City :twisted: :twisted: :twisted:
a nie wie kto przypadkiem kiedy Sin City ma być w kinach?
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
Pro? do dupy. sam pomysl nawet ujdzie,ale wykonanie...ennis mial chyba gorszy dzien bo nie postaral sie zbytnio.
  • 0

budo_marcholt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
czemu do dupy? "Pro" to lekka warjacja na temat podobny jak w "Watchmen". jest sporo śmiesznych rzeczy. Po prostu nie ma co na serio do tego podchodzić. tak sądze. (no skutki wytrysku kolesia o sile supermana.. albo to jak ten "prędki" zwalił sobie konia w tłumie a nikt tego nie zauważył... heh). wiele przy odbiorzez zalezy od nastawienia. dlatego od sandmana nie oczekuje dobrych rzemieślniczych rysunkow, bo wiem, ze sandaman to w zasadzie scenariusz który się tylko slizga po ilustracjach. z takim nastawieniem da się to czytać i nawe się podoba.

(no ale faktycznie nie pogardziłbym lepszymi rysunkami w tej serii.)
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
marcholt- w.g mnie pomysl byl ok,ale wykonanie juz gorsze. kiloka mniej lub bardziej smiesznych gagow (n.p z tym wytryskiem) i....koniec. cala reszta to jedno wielkie bluzganie, ktorego mogloby byc mniej, bo od pewnego momentu te bluzgi zaczynaja po prostu draznic. W.g mnie Ennis bedac na fazie zalapal niezl;a koncepcje,ale scenar pisal juz na kacu
  • 0

budo_marcholt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
rozumiem, rozumiem. ale ja to przeczytałem właśnie tylko dla tych kilku smiesznych kawałków. no ale dość o pro. dziś ma przyjść do mojej ulubionej księgarenki nowy kaznodzieja "historia sami wiecie kogo". ktos już czytał (polskie wydanie)? jakieś opinie?


no i ma się równiez pojawić pierwszy z nowych albumów mistrzów komiksu, tym razem będzie to MOEBIUS za... 99pln! zasłabłem jak usłyszałem cenę. za miesiąc w podobnej cenie ma być Batman: "arkham asylum".
Czy ktoś prócz mnie jest tu jeszcze wkurwiony na te ceny :)
  • 0

budo_marv
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Basin City

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
wczoraj zakupiłem i już przeczytałem Kaznodzieję, nie będę ci psuł czytania opowiadaniem co się dzieje, ale ogólnie jest OK, chociaż mnie się bardziej podoba historyjka o Jody'm i T.C., która mnie zabiła. Ennis złapał fazę na parodiowanie amerykańskiego kina akcji, no ale nie będę zdradzał reszty...
a co z tym Arkham Asylum? bo na stronce Egmontu wspominali kiedyś że jest w planach, a w zapowiedziach nic nie pisze jakoby miało być w kwietniu. masz jakies bliższe informacje? jeżeli cena ma być taka jak Moebius to przegięli, ale i tak się skuszę i jeszcze paru innych świrów też się znajdzie...
właśnie wyszperałem, że Arkham Asylum ma być w maju za 79 zeta, a w lipcu Kingdom Come za 99(masakraaaa...), twarde oprawy, papier kredowy limitowany nakład 1000szt...
żeby nie te ceny to by było cacy, ale pewnie jeszcze paru zboków (oprócz mnie...) się skusi...
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
najnowszy Kaznodzieja sredni,ale lepszy od poprzedniego. generalnie pierwsza hisotira ( Gebodupy) taka bardziej dolujaca, natomiast druga ( Jody i TC) to raczej buly na tematy rozne;). Jak sie wreszcie wezme,to recke na Aleje napisze...
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
Macias, historia swietego od mordercow mi tam sie bardzo podobala :P


Juztro bede mial wszystkie stare Punishery je je jeeee!!! :) :):) i wszystkie war zony tez :twisted: :twisted: :twisted:

*TaeTad zaciesza morde :)
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
Olaboga ludzie!!! Mam czytania ze az mnie zagielo 8O WSZYSTKIE Punisheryyyy!!!!! 8O 8O :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
yeah punishery rzadza, oto bezkompromisowy bohater, ktorego sobie cenie :)
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
TT- Te najnowsze tez plnujesz skombinowac?
bonus dla tych,co wilqa maja w "niusleterze" dzis przyszedl:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
Tak :) te najnowsze tez :) najpierw BORNy, a potem ta "druga" serie
  • 0

budo_marcholt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Komiksy
No cóż, okrutna prawda jest taka, że Wilq kładzie wszytskich. Nawet Punishera. Nawet, kurwa, Ricksona Gracie i te jego magiczne cztery stówy.
No ale to obrońca mrocznego miasta opole.


Arkham za miesiąc ma być.
A pare dni temu miałem w ręku "Majora" moebiusa. ALbum wyglądął solidnie. Niestety był zafoliowany i nie zerknąłem do środka.
Cena jego nie uległa niestety zmianie, choć pocierałem oczy długo i wytrwale.
99pln.
thx za recki nowego Preachera, biegnę po niego już po świętach.

cytat z ostatniego wilq'a (pod osłoną agd - pieprzony bilon)
sytuacja - Wilq idzie rozwalić sekciarzy pod kioskiem ruhu. dostaje radę od kolegi Alcmana:
Wiesz że teraz bardzo trendy jest ta kapueira... sekta ją pewnie zna! Mają rozciągnięty każdy mięsień i musisz uważać, man!
Wilq:
W dupie to mam... papuasów i ich kapueire! Ja jestem nadodrzański white power i jak im piznę to się ino oblizną...
a potem dodał:
srapueira.

To tak na marginesie było, bo się ze SW wiąże.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024