Skocz do zawartości


Zdjęcie

Auć!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_unibike
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
Mam sztywny mały palec prawej ręki po ćwiczeniach pchnięć przed lustrem :? . Dwuch lekarzy przez ok 3 godz. z przerwami grzebało mi w ręce szukając ścięgna. Miałem pecha - jeden starzysta, drugi z domu na izbę przyjechał a w TV mecz się zaczynał...
Błąd oceny odległośći i sztylet samodiełka bez jelca :? ! Co za głupota...
Ścięgna i nerwy poszły po jednym, czystym cięciu (nóż golił włosy ).
Sorry Jumbo, ale Twoich wczesnych produkcji nawet nie wziąbym do ręki, mimo, że bardzo mi się podobają.
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!

Sorry Jumbo, ale Twoich wczesnych produkcji nawet nie wziąbym do ręki, mimo, że bardzo mi się podobają.


Za groźne? 8O
  • 0

budo_bayer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
Na Budoimprezie u Wója lekko drasnąłem się Fiskarsem.
Efekt był taki że ostrze siekiery przeszło przez spodnie rozcięło sznurówki i trafiło w nogę. Najlepsze jest to, że nawet tego nie poczułem, dopiero po chwili zauważyłem że mam rozciętą skarpetę.
Trochę pobolało, ale będzie fajna blizna i wspomnienia po imprezie...
  • 0

budo_mithrandir
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
Też jestem pocięty, jak każdy tutaj... Ale nic spektakularnego mi się nie zdarzyło, ani żadne szycie...
Nieraz się przekonałem, że ostre na brzytwę noże przechodzą przez ciało niezauważalnie w pierwszej chwili, bez bólu ani oporu, dopiero jak jucha się leje to widac....
A z siekierami... Kiedyś przyjebałem sobie w szczyt buta, grubego, ale mocno. Tępą siekierą, więc do nogi nie doszło, ale gdyby to był Fiskars... Wolę nie myślec.
Innym razem w ostatniej chwili fartem i desperackim instynktem udalo mi sie splazować siekierą po piszczelu, więc blizna była tylko tłuczona... Inaczej bym nie pochodził w tamte wakacje.

Pozdr
Mithr
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
gdy juz po pijaku bawisz sie w braterstwo krwi, nie pozwol przyjacielowi zeby ci nacinal lape :wink:
bol, krew i miasko na wierzchu :oops:

(wiem glupie to to ale za mlodu ma sie rozne pomysly, poza tym doprowadzilo to do swiadkowania mu na slubie i objecia roli chrzestnego jego syna - mowie wam marny interes jesli chodzi o gotowke :wink: )
  • 0

budo_argasiu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
wlasnie za chwile jade do urzedu celnego (samochodzik sobie z zagranicy sprowadzilem ) czekam na kolesia zeby mnie podwiozl w kieszeni dwu dniowy Spyderco Centofante oczywiscie przedramiona ogolone wiec pomyslalem sobie o przecieciu jakiegos patyczka i jak pomyslalem tak zrobilem jest patyczek wspieram go na kciuku chce lekko naciac CIACH i ostrze tkwi w paluchu a tu za chwile trzeba sie spotkac z urzednikami od cła przyjezdza kolezka moj sympatyczny apteczka samochodowa i naprzod na promie jeszcze jedna zmiana opatrunku i potem dziwne spojrzenia celnika powiedzialem mu ze to od obierania jablka
to bylo 3 miesiace temu a i tak jak cos nacisne kciukiem to boli


hehe w poniedzialek odbiore Goddard Lightweight to moze cos dozuce to tego tematu
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
"zabawa" Dragonfly przy ostrzeniu...
Dołączona grafika
  • 0

budo_ragabash
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
Myślę, że każdy ma swoje wielkie chwile z nożem. :)

Z poważniejszych blizn to 2 mam ulubione. Pierwsza to wielka blizna na lewym przedramieniu. Koleś po pijaku pociagnął mnie nożem. Taką samoróbką z ostrza jakiejś piły kopalnianej. Nóż ostry był. Cztery szwy, cięcie aż do mięśnia. Blizna byłaby mniejsza, ale żeśmy najpierw zakleili to plastrem i poszli dalej pić. Na szycie zgłosiłem sie po 10 godzinach.

Druga, to noż do rzucania, co postanowił wrócić do mnie, po tym jak go rzuciłem. Refleks mam niezły, więc tylko długa blizna na łydce.

Z każdym nowym nabytkiem uczę się więcej szacunku dla żelastwa maści wszelakiej. :D
  • 0

budo_kieloon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzieś na mapie

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
Na ten przykład mam rane kłutą na prawym udzie (bez komętaża) :) i blizne na brodzie (nawet nie widać) :roll: ale jeszcze wiele miejsc zostało a z nożem to każdy sie zapomnieć może :wink:
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!

Na Budoimprezie u Wója lekko drasnąłem się Fiskarsem...


Co niewinnie wyglądało na początku tak:
Dołączona grafika
:)
-wój-
sorki Bayer - ale musiałem :wink:
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
A żeby was cholera z tym tematem. Dlaczego jka powstał to musiałem się tego dnia zaciąć w palec.(na szczęście niegroźnie,ale zawsze to ten pierwszy raz)...
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
ponoc pierwszy raz zawsze boli..nie martw sie w tym wieku to juz wypada:)
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
Bolało mniej niż myślałem, ale było dużo krwii, jutro wywieszę prześcieradło na oknie(taka tradycja) :wink:
  • 0

budo_wardog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
Jadąc chronologicznie:
-na prawym goleniu blizna po tym, jak po % piła łańcuchowa ześlizgnęła mi się po goleniu.
-moi przyjaciele prowadzą knajpę, pewnego razu, po dużej ilości% z kumplem zawarliśmy bractwo krwi (do dziś mam ranę na przedramieniu jak chlasty, a kumpla nie chcieli wpuścić do USA, że samookaleczenia ma...), jego żona na drugi dzień, jak otwarła, mało na zawał nie zeszła-wszystko we krwi było,
- niedawno wesele, chciałem zrobić z takiego plastikowego kawałka wykałaczkę, poszło bez problemu, jednak brak koordynacji przy składaniu i ludzie pytali, skąd tyle krwi pod stołem,odciąłem sobie opuszek małego palca.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024