Skocz do zawartości


Zdjęcie

Auć!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Auć!
Tak sie kończy zabawa z nożami :)
Nie pokażę zdjęcia - zbyt brutalne. Powiem krótko bawiłem się mając 2 noże w rękach w rozcinanie w powietrzu torby foliowej. Po efektownym rozcięciu ostatecznym cięciem Monochromem, Muela Storm trzymaną w drugiej ręce bardzo ciekawie naciąłem sobie bok prawej dłoni - jak się patrzy na prawą dłoń, to jest to bok mieśnia poruszającego kciuk, w połowie pomiędzy nadgarstkiem a początkiem palców. poczyłem lekkie "ukłucie" i zobaczyłem szparę ok 2 cm w skórze i i niebieskawy mięsień 8O :? O ostrości noża świadczy fakt, że rozcięcie jest gładkie, a ja poczułem tylko leciutki ból. A ostrzony był tylko troszkę na pasku przed zabawą....

Po co to piszę - dla przestrogi i dla przyjemności - podzielić się nowym doświadczeniem.

Czy wy też mieliście różne prypadki, w których ugryzł was nóż? słyszałem o nacinaniu palców przy ostrzeniu i ranach po balisongach. Jakies ciekawe przypadki znacie - coś, czego nie powinno się powtarzać??
  • 0

budo_thorneb
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Już Warszawa :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
Daj fotke 8) . A tak na poważnie to jak ja się skaleczyłem socomem to ze 2 dni opatrunki zmieniałem. To jest normalne. Jak się nożem skaleczysz, to potem będziecie się lepiej rozumieć :D
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
uuuu... to musi byś przykre.

A z mojego doświadczenia wiem, że nie warto pisać emaili i machać balkiem w tym samym czasie:

Dołączona grafika
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!

Daj fotke 8) . A tak na poważnie to jak ja się skaleczyłem socomem to ze 2 dni opatrunki zmieniałem. To jest normalne. Jak się nożem skaleczysz, to potem będziecie się lepiej rozumieć :D

ok, jak za jakąś godzinkę aparat wróci to cyknę :)

Z drugiej strony jak nóz jest ostry to nie nadaje się do samoobrony - napastnik nie dozna szoku, bo nie poczuje cięcia :wink: :lol:

Piter - to twoje zdjęcie pamiętałem :D Tak się zastanawiam, ale mam nadziueję, że mojego rozcięcia nie trzeba bedzie szyć. Sczególnie, że z narkozą częściową mam bardzo niemiłe wspomnienia :? :?
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
Szycie pod nakrozą? Nawet pod częściową? Przecież to tylko kilka ukłuć...
  • 0

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
Kiedys już wrzucałem:

Dołączona grafika

Przykry skutek uzywania nozy praworecznych przez mańkuta. Przy okazji pozwala docenić wytrzymałość blokady.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!

A z mojego doświadczenia wiem, że nie warto pisać emaili i machać balkiem w tym samym czasie:


Ja mialem podobnie, powiedzmy, ze podrzucanie balka z mysla "a, zlapie byle jak" nie jest dobrym pomyslem :roll: :wink:
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!

Szycie pod nakrozą? Nawet pod częściową? Przecież to tylko kilka ukłuć...

może takie ranki tak nie bolą. Moja "operacja" była dłuuuga i bardzo nieprzyjemna. Dość powiedzieć, że jak schodziłem ze stołu, to byłem cały mokry i trzęsły mi się ręce.....

widocznie zależy od miejsca i wrażliwości..
  • 0

budo_-simon-
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsk Podlaski

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
Ja mam całe rece pociete( z reszta chyba jak kazdy) tylko cos sie zagoi to nowa szramka do kolekcji. Ale chyba z tad to wszystko ze jestem jak sama nazwa wskazuje bliźniakiem :)
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
Ja sobie podrzucalem noz :) tak zeby sie obrocil i lapalem za rekojesc...
"no dwa razy sie obrocil i zlapalem...sprobuje 3 razy...o kurwa..." ostrze wbilo mi sie w opuszek :) Noz jakis tam ch... ale i tak bolalo :)
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!

Ja sobie podrzucalem noz :) tak zeby sie obrocil i lapalem za rekojesc...
"no dwa razy sie obrocil i zlapalem...sprobuje 3 razy...o kurwa..." ostrze wbilo mi sie w opuszek :) Noz jakis tam ch... ale i tak bolalo :)

Ja pociąłem się monochromem przy czyszczeniu. Przecieram go szmatką, wszystko fajnie i nagle nie wiadomo dlaczego se rozciąłem skórę na opuszku...Trudno się goi i bardziej boli, bo to bardzo unerwione miejsce...Ale na szczęście bardzo płytko mnie użarł :)

PZDR
  • 0

budo_seemann
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Some Place Else

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
Widac, że wszyscy odnieśli rany na polu chwały :)
Ja ostatnio przy okazji konserwacji ostrzy Tuff-Clothem upuściłem sobie pionowo Vectora na udo przestraszony . Na szczęście z małej wysokości, niemniej potwierdzam - to ostrze ma duże zdolności penetracji...

Pozdrawiam,
See...
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
a ja mam ladna blizne na lewej rece po Striderze MT. Nie warto bawic sie po pijaku..
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
Taa.... kiedyś trzymałem jakiegoś liścia i chciałem go uciąć za jednym zamachem jakimś "tajwanem"... doszło do połowy drogi pomiędzy opuszkiem a paznokciem... taka rada... gdy trzymacie drewno by je przerąbać siekierą róbcie to ostrożnie, ja już o tym pamiętam :wink: a przypomina mi o tym taka kreska na kostce lewej dłoni :)
  • 0

budo_tiana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
Ja mam najgorsze blizny od cwiczenia z balkiem....., no ale madry polak (Finka;) ) po szkodzie :D
  • 0

budo_tiana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
Polak* , love literofki -_-"
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
Sam szwy zakładałem (co widać zresztą)....

Dołączona grafika
  • 0

budo_shamad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
Moje najwieksze osiagniecie w tej dziedzinie to gleboka na okolo 6 cm i szeroka na 2 cm rana kluta prawego uda zadana z calej pary polskim sztyletem wz.98 podczas cwiczenia w domu. Bolalo jak cholera ale to bylo nic w porownaniu z bolem jaki zadali mi lekarze podczas leczenia, skonczylo sie na 20 dniach izby chorych (bylem wtedy w wojsku) i 2 krotnym szyciu. Byc moze byloby duzo lepiej gdybym zglosil sie do lekarza wczesniej niz dopiero po tyg. Mialem BARDZO duzo szczescia gdyz ostrze weszlo w poziomie, a nie pionie i nie pocielo mi miesni (troche tak) gdyby weszlo w pionie to nie wiem czy by sie skonczylo tylko na ogromnym bolu. W sumie to noz nie byl za bardzo naostrzony wiec to pewnie tez zadecydowalo o glebokosci rany. Po tym zdarzeniu zostala mi 2 cm blizna/wglebienie na udzie.
Oprocz ww. mam jeszcze pare blizn na calym ciele ale sa raczej male i bez przygladania sie raczej niewidoczne, glownie od balow (raz zamknalem go sobie na palcu wskazujacym lewj reki - myslalem ze ucielem sobie palec) i wz.98. Lubie sobie pomachac nozem ale od czasu wpakowania sobie sztyletu w noge jestem o wile bardziej ostrozniejszy.
  • 0

budo_tiana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
Jumbo..... auC, to musialo boleC :?
  • 0

budo_pieswidmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 656 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki

Napisano Ponad rok temu

Re: Auć!
A ja sobie kiedyś AFCK'a wbiłem w prawe udo po rękojeść :) . W mięsień co prawda poszło tylko jakieś 4cm, reszta weszła pod skórę - całe 10 cm klingi :!: Z głupoty oczywiście - na wpół śpiący bawiłem się w walkę z cieniem (ostrym jak żyletka AFCKiem). Pogotowie, szycie, dwa miesiące kuśtykania... Na szczęście nic się nie stało - noga została na miejscu, mogę chodzić normalnie. Została mi tylko 3cm blizna i ślady po źle założonych szwach. Niby nic, ale mogło być gorzej... Od tamtej pory szanuje noże. Nawet te małe i tępe :wink: .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024