Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krawiec ciagnie dalej :)!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Krawiec ciagnie dalej :)!!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Fajnie ze sobie radzi z porazka dalej mysli o startowaniu!! Wszystkiego najlepszego panie Krawczyk :D !

Jedna rzecz ktora mnie dziwi to jest to, ze nie zamierza startowac w mistrzostwach Polski! To, ze mierzy wyzej nie musi oznaczac, ze ma olewac walke na "swoim podworku"! Ten tytul tez jest wazny i nie powinien z niego rezygnowac! To akurat nie swiadczy dobrze o nim!

Pozdrawiam MH!
  • 0

budo_kręciel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krawiec ciagnie dalej :)!!
Ale mi nowum. Ci, którzy chociaż trochę znają Roberta nawet nie dopuszczali takiej myśli, że mógłby odpuścić. W końcu ma dopiero 26 lat. Wcale mu się nie dziwię, że nie chciał nikomu udzielać wywiadu. Jak się przeżywa największą porażkę w życiu, to nie ma człowiek ochoty się tym dzielić z kimkolwiek. Zwłaszcza z pismakami, którzy go obsmarowują a sami w dupie byli i gówno widzieli.
Szkoda, że Robert odpuszcza Mistrzstwa Polski, w końcu to byłby zawsze jeden krążek więcej do jego kolekcji...
  • 0

budo_marcus73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Krawiec ciagnie dalej :)!!
Kolekcja Krawca jest i tak bogata, niech kto inny coś tam wygra.
Na jego poziomie to powinien startować tylko w imprezach najwyższej rangi.

Taka dygresja:
jest turniej w Hannoverze, taki mały uniwersytecki, przyszedł koleś w mojej wadze, podobno kadra Niemiec albo blisko, tak przynajmniej mówili, w każdym razie dwie klasy lepszy ode mnie. No i traf chciał pierwsza walka i my razem 8O . Przegrywałem już sromotnie (chyba chciał się ze mną pobawić :roll: )i zaryzykowałem uchi-matę, coś tam nie zagrało i ... złamałem kolesiowi duży palec u nogi.
Facet podobno miał 2 miesiące przerwy.

Tak wychodzą na zdrowie turnieje z leszczami :lol: :roll: :twisted:
  • 0

budo_marcus73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Krawiec ciagnie dalej :)!!
Dopiero teraz przeczytałem wywiad.
Trochę mnie zamurowało. Jeżeli Krawiec uważa że to był dobry pomysł z atakiem 4 sekundy przed to świadczy o tym, że twardogłowiec z niego :evil: :wink: .
Gdybym był trenerem, to musiałby być pewniakiem 110% abym go jeszcze raz wystawił :)

W każdym razie oby było lepiej! :!:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024