Skocz do zawartości


Zdjęcie

Grupa początkująca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_hajo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubartów

Napisano Ponad rok temu

Grupa początkująca
Nie wiem czy był taki temat, jeśli tak to dajcie linka.

Jestem ciekawy w jakich grupach zaczynaliście, ile było osób na pierwszych treningach, ile zosatało do tej pory, co/kto Was zainspirował do rozpoczęcia treningów.

W mojej grupie było ok 60-70 osób, do tej pory przetrwało 5, (rok później do początkującej zgłosiło się 8 osób :D ). Był wrzesień, nudna lekcja plastyki, zaczęła sie rozmowa z kumplem który ćwiczył od 4 lat i wcześniej mnie zapeasał na treningi ale jakoś nie byłem zainteresowny, dopiero kiedy zapytał dlaczego by nie przyjść i nie popatrzyć, do niczegi sie nie zobowiązuje. Poszedłem na trening (a właściwie na 3) spodobało mi sie to co się tam działo, jednocześnie byłem świadomy ze to dopiero pocątek i bedą jeszcze ciekawsze rzeczy.
No i tak sie stało... jest wiele ciekawych rzeczy a ja powaznie myśle nad studiami trenerskimi na AWF heh :)

wiec jak to było z Wami??

Pozdrawiam Hajo
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Grupa początkująca
4 rzędy wzdłuż sali, czyli 100-120 osób.
  • 0

budo_sakul
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszcz Gdański

Napisano Ponad rok temu

Re: Grupa początkująca

4 rzędy wzdłuż sali, czyli 100-120 osób.

8O
No to ja mam konfortową sytulacja. U nas jest pięć osób 8) dzięki temu lepiej pod względem technicznym wykonuje się techniki. To jest mój punkt widzenia :wink:
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Grupa początkująca

4 rzędy wzdłuż sali, czyli 100-120 osób.

8O
No to ja mam konfortową sytulacja. U nas jest pięć osób 8) dzięki temu lepiej pod względem technicznym wykonuje się techniki. To jest mój punkt widzenia :wink:

8O
Jest pięć osób? Miało być w jakich grupach zaczynaliśmy . . .
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Grupa początkująca
U mnie było jakieś 160 luda z jednego naboru, na dwie grupy nas podzielili. O ile wiem, jestem jedynym, który jeszcze się w te klocki bawi. Faktem jest jednak, że mało kogo juz z tamtej ekipy pamiętam, bo to w '86 było...

Gizmo
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: Grupa początkująca
U nas zostalo calkiem sporo osob ktore razem zaczynaly czyli z 7 tyle ze to bylo z 5 lat temu a nabor stanowil moze z 20 osob. Wszystko chyba dzieki trenerowi, ktory potrafil zarazic nas swoja pasja :wink: .
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Grupa początkująca
Gdy w mojej wiosce wystartowała sekcja, przyszło (podobno, bo ja zacząłem parę miesięcy później) ok. 80 osób.

Gdy dołączyłem było mniej więcej dwudziestu, spośród tych co wtedy zaczynali teraz chyba 5 czy 6 osób nadal ćwiczy (trochę się towarzystwo rozjechało po świecie).
  • 0

budo_hye-yun
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Grupa początkująca
W mojej grupie poczatkującej było 120 osób, w tym aż 35 dziewczyn!Niestety obecnie z tego co się orientuje zostałam tylko ja :D Ale to były inne czasy!Początek lat 90,szał na SW po filmach z Brucem Lee,no i jedyną dostepną sztuką wtedy było TKD więc zaryzykowałam.Cieszę się bardzo bo trwam w tym dalej i mam nadzieje nie przestać nigdy :lol:


PZDR Hye-Yun
  • 0

budo_sakul
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszcz Gdański

Napisano Ponad rok temu

Re: Grupa początkująca

4 rzędy wzdłuż sali, czyli 100-120 osób.

8O
No to ja mam konfortową sytulacja. U nas jest pięć osób 8) dzięki temu lepiej pod względem technicznym wykonuje się techniki. To jest mój punkt widzenia :wink:

8O
Jest pięć osób? Miało być w jakich grupach zaczynaliśmy . . .


:oops: Na początku nie wiem ile było ale teraz jest pięć: Pigwa, Karpiki (2), Rafał no i ja 8) Było 7 ale Indyk i brat Rafała przeszli do starszej grupy :(
  • 0

budo_sirkrzysztof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Grupa początkująca
Gdy ja zaczynałem w 1989, było u nas ok. 50 osób
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024