Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ilość osób na treningach w Muay Thai


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_grillu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Ilość osób na treningach w Muay Thai
Tak jak w topicu. Jako, że już prawie zacznę chodzić na trening to mam do Was pytanko:D --> w Sosnowcu na sekcji Muay Thai jest mało osób (ok. 10 na treningi). Jak jest u Was? Czy to znaczy, że
a) jest drogo ?
B) ludzie tracą życie na treningach :D 8)
c) hmm... nie wiem?

Zaintrygowało mnie to. Na capoeria jest ludzi multum a na thaju tak mało. Dziwne. Piszcie jesli cos wiecie. Tylko bez jaj 8) :wink:
  • 0

budo_proximuss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Ilość osób na treningach w Muay Thai
U mnie jak zaczynalem treningi bylo 60 osob ... teraz z naszej ekipy zostaly 4 osoby ....
  • 0

budo_qbek77
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Ilość osób na treningach w Muay Thai
Jest wiele czynnikow, ktore sprawiaja, ze ludzie sie wykruszaja-m.in.:
1 za ciezkie treningi(po co sie katowac jak mozna sobie isc na piwko)
2 za drogo
3 za daleko(w duzych miastach)
4 ludzie mysa, ze po miesiacu beda sparingi, a to troszke trzeba sie do tego przygotowac(technika, brzuszki i inne utwardzania;)
...
Zaleta tego zjawiska jest to, ze trener podchodzi bardziej indywidualnie do kazdego co jest nie mozliwe przy 60 osobach........problemy pojawiaja sie jak przychodzi zaplacic za sale..... pozdrawiam!
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Ilość osób na treningach w Muay Thai
Kontuzjogenne treningi i pelno oszolomow.
Niestety duzo ludzi ktorzy zaczynaja to cwiczyc to ludzie o malej wrazliwosci moralnej :wink: "Sklepac komus maske na ulicy" (uwielbiam ten cytat :) ) to dla nich nic wielkiego. Tak wiec malo tam uduchowionych ludzi szukajacych harmonni ze swiatem a duzo dyskotekowych kozakow ktorzy chca podniesc swoje zdolnosci butowania. Nauczyc sie szybko i skutecznie bic. Szybko sie wykruszaja, mala motywacja (dac komus w ryj to i po pol roku mozna), sporo kontuzji, bolu i siniakow (przeswiadczenie ze: "twardy sport to musi bolec" :D ) , trudno o fachowego nauczyciela, takie troche pionierskie czasy Muay Thai.
Sekcje jednoroczne, co nabor to nowi ludzie, ale fajnie miec w zyciorysie "trenowalem Muay Thai" 8) :)
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ilość osób na treningach w Muay Thai
Mysle ze wszystkie powyzsze argumenty sa sluszne.Ludzie poszukuja czegos co im odpowiada w czym sie beda dobrze czuc jedni w parterze inni w stojce. Duzo tez zalezy od trenera czy potrafi byc autorytetem dla cwiczacych i zmobilizowac ich.
  • 0

budo_proximuss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Ilość osób na treningach w Muay Thai
Sporo jest tez tz. skoczków ..... ktorzy przyjda potrenuja troche .... potem ida sie na cos innego zapisac. Jeszcze inni to poprostu slomiany zapal .... a niektorzy sobie zdaja sprawe ze to nie dla nich :-)
  • 0

budo_grillu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Ilość osób na treningach w Muay Thai
ja mam nadzieję, że dam radę 8) jeśli mówicie, że jest taki hardcore na treningach :wink: ja powiem szczerze, że nie przeszkadza mi to, że będzie mało osób na treningach. wolę żeby było kameralnie niż, żeby bylo mase osób, któe nie wiadomo po co przychodzą. jak się zapisze (albo sprawdze pierwszy darmowy treninig) to dam znać :? i wypowiem sie jako lamus na temat muay thai i powiem czy się do tego nadaje :D
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ilość osób na treningach w Muay Thai
He przypominam sobie taka zabawna sytuacje z treningu.
Trener widzac po treningu slaniajacego sie ze zmeczenia chlopaka powiedzial:'Kiedys mi za to podziekujesz'. Na to cwiczacy spojzal na niego glebokim wzrokiem i powiedzial:'Ja juz CI dzisiaj dziekuje'. I wiecej go nie widzialem na treningu.
  • 0

budo_masti
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ilość osób na treningach w Muay Thai
umnie na samym poczatku bylo ok 15 osub a po pol roku jest okolo 35
lodzie nie wiedza co to jest muay thai,wola isc do sekci karate bo beda mysleli ze sie czegos naucza ,ze beda machac nogami jak brus lee
  • 0

budo_tomi13
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:slaskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Ilość osób na treningach w Muay Thai
w ostrawie na mlodszej grupie jest z 15 osob na zaawansowanej 12 ale treningi sa super atmosfera oki az chce sie cwiczyc . Za duzo nie dobrze za malo tez ale tak jest dobrze
  • 0

budo_grillu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Ilość osób na treningach w Muay Thai
yo 8) byłem już na pierwszym (darmowym) treningu :-) przeżyłem :D ogólnie cięzko coś napisać, bo to jest dopiero początek :roll: ale jako, że powiedziałem, ze sie wypowiem wiec to zrobie 8) po pierwsze łapki (nóżki :o ) mnie bolą. pokopalismy sie troche pod koniec i qrcze cienko cos ze mną 8) bolą mnie boczki nózek tzn tam gdzie sie kopie (ale fachowa rada :) ) i tyle. ale mniejsze o to;) jako ze to mój początek to prosze tu was MASTAHÓW o to zebyscie napisali mi co mam cwiczyc w domku (tzn. do czego przykladac duzo uwagi) i co rozciągac albo ogólnie: jakie cwiczonka robic???
  • 0

budo_wolff
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: Ilość osób na treningach w Muay Thai
yo byłem już na pierwszym (darmowym) treningu przeżyłem ogólnie cięzko coś napisać, bo to jest dopiero początek ale jako, że powiedziałem, ze sie wypowiem wiec to zrobie po pierwsze łapki (nóżki ) mnie bolą. pokopalismy sie troche pod koniec i qrcze cienko cos ze mną bolą mnie boczki nózek tzn tam gdzie sie kopie (ale fachowa rada ) i tyle. ale mniejsze o to;)

Wlasnie zastanawiam sie.... moze jakies konkrety bym sie dowiedzial o sekcji w sosnowcu, jak wyglada trening, gdzie on jest, iii podstawowoe pytanie... jakie koszta i kiedy jest..
pozdrawiam
gg 4248429
  • 0

budo_concret
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ilość osób na treningach w Muay Thai
hej,

właśnie jak tam z tym MT w sosnowcu ?? mógłbyś mi napisać gdzie to jest i jakie koszta ?? wiem że w DG też jest MT, ale też nie wiem gdzie ;/
  • 0

budo_grillu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Ilość osób na treningach w Muay Thai
chłopaki tu macie adres stronki - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i wszystko wam sie rozjasni 8) w razie czego cos jeszcze napisze :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024