Skocz do zawartości


Zdjęcie

co wiecie o seitedo??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
210 odpowiedzi w tym temacie

budo_paweł sępek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKÓW

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??

Paweł , mowisz o tym turnieju w Andrychowie , mniej wiecej rok temu ?


Cze Maniak !!!

Chyba tak nie pamiętam dokładnie chciałem sprawdzić paru chłopaków więc szukałem otwartego turnieju zgłosiłem start i dostałem odmowę więc pojechaliśmy na Holland Oyama Cup który organizuje IFK Kyokushin i jest on naprawdę otwarty startują zawodnicy z wszystkich odłamów Kyokushin , Ashihara i Oyama Karate.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
Sensei nie rozumiem to juz wielka organizacja Oyama z USA nie organizuje turniejów , gdzie mogli by sie sprawdzać zawodnicy sensei?

PS. Może cos sensei napisze o nadchodzących zmianach w szefowoaniu Oyama? :oops: ( brat po bracie na jednym warsztacie)
  • 0

budo_paweł sępek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKÓW

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??

Sensei nie rozumiem to juz wielka organizacja Oyama z USA nie organizuje turniejów , gdzie mogli by sie sprawdzać zawodnicy sensei?

PS. Może cos sensei napisze o nadchodzących zmianach w szefowoaniu Oyama? :oops: ( brat po bracie na jednym warsztacie)


Turnieji w Oyama Karate jest sporo ale ja lubię kontakty z innymi stylami. Jak zauważyłeś karateko 1 nie ukrywam się za pseudonimem jeśli na przyszłość chcesz ze mną dyskutować to podaj imię i nazwisko jak robią to z zasady mężczyźni.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??

Sensei nie rozumiem to juz wielka organizacja Oyama z USA nie organizuje turniejów , gdzie mogli by sie sprawdzać zawodnicy sensei?

PS. Może cos sensei napisze o nadchodzących zmianach w szefowoaniu Oyama? :oops: ( brat po bracie na jednym warsztacie)


Turnieji w Oyama Karate jest sporo ale ja lubię kontakty z innymi stylami. Jak zauważyłeś karateko 1 nie ukrywam się za pseudonimem jeśli na przyszłość chcesz ze mną dyskutować to podaj imię i nazwisko jak robią to z zasady mężczyźni.


Drogi senseiku każdy robi to co uważa za stosowne a jesteś na forum więc nie kombinuje.Wiem ,że turniejów w oyama jest sporo ( mistrzostwa o czapke sołtysa też się zdarzają) . Ale potwierdzasz tylko słowa ludzi z wysokiej pólki Oyama ,że ta organizacja topi sie we właśnym sosie ciagle na zawodach tyle te same 15 klubów walczy nawe w MP i innych . :) :(
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??

Paweł , mowisz o tym turnieju w Andrychowie , mniej wiecej rok temu ?


Cze Maniak !!!

Chyba tak nie pamiętam dokładnie chciałem sprawdzić paru chłopaków więc szukałem otwartego turnieju zgłosiłem start i dostałem odmowę więc pojechaliśmy na Holland Oyama Cup który organizuje IFK Kyokushin i jest on naprawdę otwarty startują zawodnicy z wszystkich odłamów Kyokushin , Ashihara i Oyama Karate.


Witam! Pytałem bo w Andrychowie bez problemu my wystawilismy ludzi z naszego klubu ... natomiast wczesniej mieli impreze jakas w Beskidach, i tam tez nas nie chcieli wpusisc.

A w tym roku jedziecie ?
  • 0

budo_paweł sępek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKÓW

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??

Paweł , mowisz o tym turnieju w Andrychowie , mniej wiecej rok temu ?


Cze Maniak !!!

Chyba tak nie pamiętam dokładnie chciałem sprawdzić paru chłopaków więc szukałem otwartego turnieju zgłosiłem start i dostałem odmowę więc pojechaliśmy na Holland Oyama Cup który organizuje IFK Kyokushin i jest on naprawdę otwarty startują zawodnicy z wszystkich odłamów Kyokushin , Ashihara i Oyama Karate.


Witam! Pytałem bo w Andrychowie bez problemu my wystawilismy ludzi z naszego klubu ... natomiast wczesniej mieli impreze jakas w Beskidach, i tam tez nas nie chcieli wpusisc.

A w tym roku jedziecie ?


Będziemy tam tylko jako obserwatorzy nie wpraszam się tam gdzie mnie nie chcą.
  • 0

budo_paweł sępek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKÓW

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??

Sensei nie rozumiem to juz wielka organizacja Oyama z USA nie organizuje turniejów , gdzie mogli by sie sprawdzać zawodnicy sensei?

PS. Może cos sensei napisze o nadchodzących zmianach w szefowoaniu Oyama? :oops: ( brat po bracie na jednym warsztacie)


Turnieji w Oyama Karate jest sporo ale ja lubię kontakty z innymi stylami. Jak zauważyłeś karateko 1 nie ukrywam się za pseudonimem jeśli na przyszłość chcesz ze mną dyskutować to podaj imię i nazwisko jak robią to z zasady mężczyźni.


Drogi senseiku każdy robi to co uważa za stosowne a jesteś na forum więc nie kombinuje.Wiem ,że turniejów w oyama jest sporo ( mistrzostwa o czapke sołtysa też się zdarzają) . Ale potwierdzasz tylko słowa ludzi z wysokiej pólki Oyama ,że ta organizacja topi sie we właśnym sosie ciagle na zawodach tyle te same 15 klubów walczy nawe w MP i innych . :) :(

Jak już pisałem nie rozmawiam z zakompleksionymi dupkami chowającymi się za ksywkami chcesz pogadać o.k. widzę że jesteś małym głupim fanatykiem i do tego cholernie zastraszonym bo nie masz nawet imienia i nazwiska w profilu. Osu!
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
Maniak jestes dupkiem zakompleksionym , który uzywa nicka ?

tak nas podsumował seseiek olamas :)
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??

...


Tnij cytaty!!

W jakim celu cytujesz 3 poprzednie posty????
  • 0

budo_menthol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
Bosh.. znowu klotnie o organizacje! Jakie to ma znaczenie kto w jakiej organizacji trenuje? Trenuje sie dla siebie. Jesli chce sie startowac w zawodach i nie ma sie po temu okazji to mozna ja zmienic albo startowac w otwartch turiniejach! Ale najwazniesze jest zeby trenowac dla siebie. Niezaleznie czy to bedzie pod patronatem IKOx KK-Kan Oyama czy IFK. Dajcie juz spokoj, nie uwazam zeby karatecy z Oyama Karate byli pod jakims wzgledem gorsi od ich kolegow z innych odlamow kk. Peace! 8)
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??

nie uwazam zeby karatecy z Oyama Karate byli pod jakims wzgledem gorsi od ich kolegow z innych odlamow kk. Peace!


Zgadzam sie z Toba w tej kwestii. Poza tym w Europie jest tyle imprez otwartych , ze nie ma co sie ogladac czy ktos kogos przyjal lubnie ...

PAWEŁ SĘPEK szkoda, ze Was nie przyjeli, ale wiadomo, kazdy jest panem u siebie.Moze troche zmadrzeja nastepnym razem.

13(dzisiaj) XI w Szwecji odbywa sie impreza otwarta dla wszystkich- sa tam ludzie ze wszystkich IKO, ShinKyokushin , Ashihara, IBK.Impreza jest organizowana przez byłych zawodnikow Kyokushin , ktorzy obecnie bawia sie w Thaja... to jest dopiero wspołpraca ponad podzialami!! Nic tylko brac przyklad!
To co moze za rok beda chetni i pojedziemy reprezentowac nasz kraj? :) :wink:

info tutaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] albo na mojej stronie

W grudniu beda tez otwarte mistrzostwa w Hiszpanii organizowane przez hiszpanska Federacje Kyokushin Matsushima, tak wiec jezeli sa chetni to zapraszam.

Nastepny rok tez sie zapowiada ciekawie pod wzgledem imprez - wybor jest duzy, wiec Panowie trenowac a nie kłocic sie ! :)
  • 0

budo_menthol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
Heh, Maniak widze ze masz dobre info. Skad ty te wszystkie newsy bierzesz ??

Poza tym dopiero skojarzylem ze slucha sie troche Mayhem, co?? ;)

Pozdro.
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
No wiesz menthol -> One World ,One Kyokushin <- :)

Mam poza tym znajomych prawie wszedzie :)wiec z imprezami nie ma problemu; grunt to dobrze zyc z ludzmi. A niedługo wiecej info bedzie w sieci/na stronie .

A co do Mayhem to słuchałem tego jak byłem maly, ale szczerze to nigdy mnie Norwegia niepowaliła nakolana...bardziej wole death/thrash.

Osu! :peace:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
Cos mi się zdaje ,że senseiek Paweł podszywa sie pod niego bo kto może wiedzieć ,że to własnie ten i roobi złą robotę dla tego człowieka.

Zreszta coraz częściej trafiąją się zdegustowani karatecy z Oyama Poland.

Prośba jak jeszcze raz zajrzysz na to forum sensei Pawle to odpowiedz na wczesniejsze pytania , które podły pod twoim adresem-osu

Ps. Nie obrażaj innich ludzi , którzy od paru lat pisza na tym forum :twisted:
  • 0

budo_paweł sępek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKÓW

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??

nie uwazam zeby karatecy z Oyama Karate byli pod jakims wzgledem gorsi od ich kolegow z innych odlamow kk. Peace!


Zgadzam sie z Toba w tej kwestii. Poza tym w Europie jest tyle imprez otwartych , ze nie ma co sie ogladac czy ktos kogos przyjal lubnie ...

PAWEŁ SĘPEK szkoda, ze Was nie przyjeli, ale wiadomo, kazdy jest panem u siebie.Moze troche zmadrzeja nastepnym razem.

13(dzisiaj) XI w Szwecji odbywa sie impreza otwarta dla wszystkich- sa tam ludzie ze wszystkich IKO, ShinKyokushin , Ashihara, IBK.Impreza jest organizowana przez byłych zawodnikow Kyokushin , ktorzy obecnie bawia sie w Thaja... to jest dopiero wspołpraca ponad podzialami!! Nic tylko brac przyklad!
To co moze za rok beda chetni i pojedziemy reprezentowac nasz kraj? :) :wink:

info tutaj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] albo na mojej stronie

W grudniu beda tez otwarte mistrzostwa w Hiszpanii organizowane przez hiszpanska Federacje Kyokushin Matsushima, tak wiec jezeli sa chetni to zapraszam.

Nastepny rok tez sie zapowiada ciekawie pod wzgledem imprez - wybor jest duzy, wiec Panowie trenowac a nie kłocic sie ! :)


Cze Maniak
W czerwcu 2005 organizuję turniej "Cobra-kai Cup" zasady walki knock-down karate zapraszam może pojawią się zawodnicy z Holandii i Belgii dostali zaproszenia podczas XII Holland Oyama Cup . Pozdrawiam
  • 0

budo_spidertrap
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
a czy jest miejsce w Oyamam karate dla ludzi, ktorzy nie startuja w turniejach ?
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
No jak płacisz i jesteś jak bedziesz miał szczęście to będzie promocja na pasy :) :) :)
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
karateka1 o ile dobrze pamietam to nie ćwiczysz Oyama Karate więc po co się wypowiadasz na ten temat? A moze jasnowidze jesteś? Czy może na treningach boskiego kyoka was uczą jak to w innych stylach jest źle?

Ja ćwicze Oyama i oczywiscie ze jest miejsce dla ludzi nie startujących. Z całego klubu liczącego w sumie we wszystkich sekcjach moze ze 200 osób w zawodach startuje ok 6. Licząc samą jedną z grup wiodących która liczy 40 osób a startuje z niej powiedzmy 3 osoby to te 3 osoby trenuja pod zawody a reszta ma normalny trening. Wogóle troche dziwne ptyanie bo przecież to oczywiste ze nie każdy jest super fighterem albo super technikiem żeby stratowac w zawodach i więszkość ludzi trenujacych ćwiczy rekreacyjnie.
  • 0

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
a miało być o seitedo... :?
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
Witam!!! Nazywam Się Emil Waszak,Panie Pawle, przepraszam że tą wiadomość zamieszczam dopiero teraz,ale nie wchodziłem ostatnio na forum. Nie wiem dlaczego nie mogliście wziąść udziału w tamtym turnieju, zapewniam was że nie był to przejaw wrogości ani czegoś innego. Jeżeli są zawodnicy którzy chcą wziąść udział w turnieju to proszę ich zgłosić. Jeżeli Oczywiście przeczyta Pan posta. W razie problemów proszę wysłać maila [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Zgłoszeni do dzisiaj tj 15.11.2004r. Pozdrawiam!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024