Skocz do zawartości


Zdjęcie

sekcja muay thai - gdzies w centrum wawy...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_sint
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

sekcja muay thai - gdzies w centrum wawy...
czy ktos ma namiary... adres, telefon (lepiej adres) na jakas sekcje muay thai w centrum wawy? Dlatego zalezy mi aby byla w centrum bo jestem spoza wawy i jade pospiechem pol godziny na centralny i nie chce mi sie krecic kolejnej godziny gdzies po wawie... w sumie ta sekcje mogla by byc tez w okolicy dworca "warszawa zachodnia" albo "warszawa wschodnia"... chodzi mi o jakis w miare latwy dojazd a nie znam az tak dobrze wawy aby samemu poszukac...
PS. ewentualnie jak nie ma nic zwiazanego z muay thai w miejscach o ktore mi chodzi to cos innego dobrego (np. bjj chociaz w sumie wole uderzane bo jak kiedys kumpel [ jj ] zszedl z gosciem do parteru to wygral ale byli tacy brudni jak swinki :) np. kick-boxing czy cus.. juz sami wiecie najlepiej co mi doradzic :)
PS2. ile powinien kosztowac "abonament" za miesieczne mordobicie? i co wchodzi w cene? u mnie pamietam w miescie boks - 40zl za 2x w tygodni (ale same dresy :blus: a vvd 60zl 3-4x w tygodniu ale kupa glupot byla :cry:
Pozdro!
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sekcja muay thai - gdzies w centrum wawy...
najlepszy klub muay thai-> [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: sekcja muay thai - gdzies w centrum wawy...

najlepszy klub muay thai-> [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


i najlepszy, Stefan na przyszlosc umieszczaj tematy tego typu tam gdzie ich miejsce
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sekcja muay thai - gdzies w centrum wawy...
jesli chodzi o to za ile i jak czesto to jest na stronie dodam jeszcze tylko ze do klubu jedziesz metrem centrm <-> ratusz a potem kawaleczek z buta :) wiec po wyjsciu z dworca zajmie ci to jakies 20 minut :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024