Skocz do zawartości


Zdjęcie

Judogi Bushi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_magic136
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Judogi Bushi
Witam wszystkich serdecznie.Mam pytanie związane z wyborem judogi takiej do około 200zł.Generalnie w takich cenach ludzie polecaja serwacha.Dodatkowo w tych granicach cenowych widzialem jeszcze judogi Maturo ,Bushi,Espada/Hammer.Najbardziej interesuje mnie wasza opinia na temat judog Bushi.Nie widzialem zadnych opini na forum na ich temat.Kumpel mial karatege tej firmy i bardzo ja sobie chwali. Judo jednak ma wieksze wymagania wobec stroju.Moze znacie jeszcze inne produkty w tychze cenach??Z gory dziekuje za opinie oi pozdrawiam.
  • 0

budo_kręciel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi Bushi
ja nie znaju 8) Sprzętu za 200zł używałem ponad 6 lat temu...
Chyba musisz wziąć judogi bushi i pokazać komuś kto się na tym zna i będzie umiał ocenić czy taka wystarczy na Twoje potrzeby czy nie.
p.s. może rozejrzyj się za bardziej markowym ale używanym sprzętem - jeśli chodzi Ci o wyczyn oczywiście...
  • 0

budo_magic136
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi Bushi
Witam.Hmmm raczej chodzi mi o plecionke do treningow.Powiem rowniez,ze dopiero zaczynam przygode z Judo. Nie wiem jak to bedzie w przyszlosci,bo do tej pory jak juz cos cwiczylem(pilka nozna,koszykowka) to na zawody zawsze jezdzilem(ach ta zylka rywalizacji).Poki co generalnie to na treningi.
  • 0

budo_kręciel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi Bushi
Nie chcę cię na dzień dobry zrażać do judo ale raczej nie nastawiaj się na tak szybkie postępy jak w kosza lub nogę... To o wiele bardziej skomplikowany sport, wymagający wysokiej sprawności oraz nienagannego opanowania techniki
  • 0

budo_magic136
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi Bushi
Witam.Nie ma sprawy.Powiem Ci,ze tym bardziej bedzie to wieksze wyzwanie i wieksza ciekawosc.Judo poprostu najbardziej podoba mi sie ze wszystkich sportow/sztuk walki.Bede dawal z siebie wszystko i jeszcze troche.Wierze,ze Judo bedzie wysmienitym sportem.A tak ogolnie to uwielbiam sport i zawsze stawiam na wysoka sprawnosc fizyczna(no z wyjatkiem liceum,bo tam to gazowalem za duzo),mam za soba rowniez spory kawalek czasu treningow silowych.Mysle,ze bedzie dobrze.Pozytywne nastawienie musi byc :D .Serdecznie pozdrawiam i zycze owocnych treningow.
  • 0

budo_voyzzek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi Bushi

Witam wszystkich serdecznie.Mam pytanie związane z wyborem judogi takiej do około 200zł..............................................................................................
Moze znacie jeszcze inne produkty w tychze cenach??Z gory dziekuje za opinie oi pozdrawiam.


osobiście polecam "hirosaki 700".
do kupienia (jeszcze na pewno 2 tyg. temu) w decathlonie (W-wa).
cena 199,- (cena po przecenie-promocji)
gramatura 700 gr/m2.
bardzo podobnie (tak naprawdę identycznie) szyta jak serwach champion - również w pakistanie.
mam porównanie, bo moja pociecha używa serwacha championa na zawodach (900 gr/m2) a na treningach wsponianą "hirosaki 700" ze wzgledu na większy komfort użytkowania.

ale uwaga trzeba wybrac model 700 wersję nowszą (różnią się nieco wykonaniem), maja tam jeszcze 500 ale to juz nie ten poziom.

inne judogi - maturo - podobny poziom cenowy i jakościowy.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_magic136
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi Bushi
Witam,orientujesz sie moze czy mozna jakos zamowic z dechatlonu te judogi przez neta??Mieszkam w Kaliszu i nie bardzo mam transport do Warszawy :? .Moze maja jakas stronke internetowa,albo cos w tym rodzaju.No a te judogi firmy Bushi rowniez sa produkcji pakistanskiej,tylko ze gramatura maja 550g/m*m.
  • 0

budo_mursi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi Bushi
Decathlon - nie wiem, czy ma sajta.

Sajty mają np. firmy [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] oraz [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].

Z obu w/w e-sklepów swojego czasu zakupiłem judogi, transakcje przebiegły sprawnie, a ze sprzętu jestem zadowolony. Oczywiście to nie jest profesjonalny sprzęt dla zawodowców, ale ja też takiego nie potrzebuję - wystarczy po prostu solidna plecionka na potrzeby treningu. Polecam obie w/w firmy, mi akurat bardziej podoba się Maturo (gi Serwacha jest nieco bardziej sztywne), ale na pewno zdania będą podzielone.

Co bym Ci doradzał, to kupno nawet dwóch gi. Zawsze będziesz miał wtedy jedno na zmianę, poza tym można mieć np. jedno cięższe a drugie znacznie lżejsze. Oczywiście drugie gi oznacza dodatkowy wydatek, ale niekoniecznie znowu tak duży. Judogi można kupić często okazyjnie, np. od osób, które szybko zrezygnowały z treningów i pozbywają się niemal nowego sprzętu za połowę ceny (choćby Allegro). Ale pierwsze zamawiałbym nówkę, prościutko ze sklepiku. Faceta zawsze cieszą nowe zabawki ;-) .

Pozdrawiam,
M.
  • 0

budo_voyzzek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi Bushi
sprawdź jeszcze te judogi maturo !
może być jeszcze daniken, ale ceny już ok.300,-[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_voyzzek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi Bushi
DECATHLON


REDUTA
ul. Mszczonowska 2
Warszawa
Polska
02337 REDUTA, WARSZAWA
Tel : 004822 5898989
Fax : 004822 5898990

TARGOWEK

ul. Malborska 53
02395 warszawa
Tel : 004822 3337000
Fax : 004822 3337071

Zadzwoń to się dowiesz czy robią jakieś wysyłki.
  • 0

budo_kręciel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi Bushi
Ja akurat nie mogę powiedzieć dobrego słowa na temat sprawności organizacji w firmie Serwach. W zeszłym roku zamówiłem w lutym spodnie a kupiłem je w październiku bo na każdych zawodach mówili, że przyślą pocztą... I to najprawdopodobniej kupiłem przez przypadek bo akurat mieli takie, które mogli opchnąć osobno. Co do jakości, to jeszcze się dobrze trzymają
8)
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi Bushi
Posiadam judoge z serwach i nie jest najgorsza, jest troche sztywna ale idize sie przyzwyczaic jest ok
  • 0

budo_magic136
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi Bushi
Witam witam.Dzieki wielkie za odpowiedzi.Chyba jeszcze wstrzymam sie z miesiac z kupnem judogi i w tym czasie pewnie uda sie doskladac ze 100zl.Bedzie wieksze pole manewru.Chyba jednak przyda sie cos solidniejszego,bo do judo dojdzie trening bjj 2*w tygodniu.Jeszcze raz dzieki za odpowiedzi.
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi Bushi
hej!
maturo osobiscie uzywalem juz bardzo dawno w zastepstwie i nie bylem zadowolony, szczegolnie kolnierz byl szmatlawy. dzieciak jednego ze znajomych kupil maturo i po praniu skurczyla sie tak dalece ze nie dalo sie jej uzywac! sam uzywam norris a od klubu ostatnio dostalem dax (no taka sobie) i adidasa (no kurna nie lubie :wink: tej marki). paru moich znajomych uzywa serwchow i nie nazekaja!

Pozdrawiam MH!
  • 0

budo_speedy62
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hamburg

Napisano Ponad rok temu

Re: Judogi Bushi
polecam Hayashi lub Mizuno-cenowo podobnie jak Serwach,ale jakosciowozdecydowanie lepsze
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024