Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trzeci Turniej w Ne-waza Ju-jutsu - X 2004


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzeci Turniej w Ne-waza Ju-jutsu - X 2004
Ponieważ chcialabym przyjechać, a moja znajomość Wawy jest niewielka, to czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak tam trafić i gdzie najlepiej wysąść z pociągu?

Z góry dziękuję :)
  • 0

budo_anjin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 600 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzeci Turniej w Ne-waza Ju-jutsu - X 2004
No to znowu ja spróbuję :wink:

Wysiąść najlepiej na Centralnym. Wyjść trzeba na przystanek tramwajowy na Al. Jana Pawła II w strone Żoliborza, na północ. (jeśli jechałaś tramwajem na Zlot - to przystanek tez pod wiaduktem, ale w przeciwnym kierunku) Wsiąść w tramwaj 16. Dojechać do pętli (Żerań FSO) Teraz trzeba przejść (przejściem podziemnym, potem przez pasy) w stronę Auchan/Leroy Merlin. Ulica biegnąca w prawo przed Auchan to właśnie Elektronowa. 10 B powinno być gdzieś po prawej stronie. A dalej to może Mursi, albo ktoś inny wytłumaczy...

Pozdrawiam,
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzeci Turniej w Ne-waza Ju-jutsu - X 2004
a dalej to ma juz mapke umieszczona na drugiej stronie tego postu ;)
  • 0

budo_anjin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 600 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzeci Turniej w Ne-waza Ju-jutsu - X 2004
no, właśnie. :wink: :D

Pozdrawiam,
  • 0

budo_phcthulhu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzeci Turniej w Ne-waza Ju-jutsu - X 2004
a na staw skokowy nie mozna dzwigni robic?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzeci Turniej w Ne-waza Ju-jutsu - X 2004

a na staw skokowy nie mozna dzwigni robic?


Skretnych nie ale prosta tak - zreszta to zawsze wyjasniane jest na poczatku i mozna zadawac pytania bo przepisy sa pokrotce omawiane.
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzeci Turniej w Ne-waza Ju-jutsu - X 2004
Anduina: mozemy sie jakos ustawic, to Cie odbiore :-)
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzeci Turniej w Ne-waza Ju-jutsu - X 2004
Dzieki wszystkim :)
  • 0

budo_canaris
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzeci Turniej w Ne-waza Ju-jutsu - X 2004
powodzenia wszystkim!
  • 0

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzeci Turniej w Ne-waza Ju-jutsu - X 2004
No i po zawodach :)
Kazdy straszyl, ze na zawodach marduja i zabijaja, a tu bylo bardzo fajnie. Medalu nie mam, ale swietnie sie bawilem :) )))

Wiecej takich imprez.

PS. Jak wygram w totka, to napewno bede sponsorowal
  • 0

budo_antonjo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzeci Turniej w Ne-waza Ju-jutsu - X 2004
Byłem widziałęm . . . - pstrykałem zdjęcia - ...

Sekcja Bjj warszawa - ValeTudo Polska - zajęła 3 złote medale w kat. "Zaawansowanej" ....

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jaki z tego morał ?

Jeśli chcesz umiec dobrze parter - ćwicz jiu jitsu brazylijskie.
Zapraszamy de sekcji valetudo.pl

pzdr.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzeci Turniej w Ne-waza Ju-jutsu - X 2004
Dzięki za fotki antonjo. Szykowałem sie bo chciałem powalczyć ale choróbsko mnie złapało. Gratulacje dla zwycięzców
  • 0

budo_juras(l)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzeci Turniej w Ne-waza Ju-jutsu - X 2004
No GRATULACJE dla ekipy BJJ Warszawa!!! wyyyypppaaasssiiiikkkk :)
  • 0

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzeci Turniej w Ne-waza Ju-jutsu - X 2004
HA! :) Ale jeden zloty medal zostal w mojej sekcji (budokan). Pozdrowienia dla Rafala :)
Pieknie rzucil w jednej walce.

Swoja droga przygladalem sie chlopakom z BJJ i jestem naprawde pod wrazeniem. Doskonala taktyka, wspaniala praca i technika. Tylko pozazdroscic :)

Jak wezme zdjecia od chlopakow to tez wrzuce, z tym ze chyba tam beda tez 15-30 sek filmiki.

Swoja droga troszke sie juz przespalem, wiec napisze cos wiecej o zawodach. To sa tylko moje male propozycje, wiec jesli zle mowie to poprawcie:

* jak to jest z tymi sponsormai? Takie zawody (nagrody itp) sponsoruje jakis zwiazek, czy jakies firmy? Szkoda, ze ani razu nie padlo "imie" naszego sponsora (chyba ze nie uslyszalem). Mysle, ze warto reklamowac ludzi, ktorzy wykladaja pieniadze

* czirliderki (napisze fonetycznie, bo nie wiem jak sie pisze). Pokaz fajny, ale na wiekoszci z nas zrobilo to takie wrazenie, ze kazdy sie dogrzewal, a pokaz byl tylko dodatkiem, na ktory kazdy patrzyl katem oka. Moze dlatego, ze to byly gimnazjalistki, a tutaj pelno chlopa (srednia wieku 20-25 lat). Ja myslalem ze jak zaczna zaczna tanczyc to bede mial problemem z odstajaca judoga w kroku :twisted:
Pozatym zaskoczyl mnie jeden dialog, jak poszedlem na moment do lazienki:
- chcesz te cukierki?
- nie, juz nie chcem
- to co mam z nimi zrobic
- rzuc na mate to moze Ci kretyni/bezmozgowcy (dokladnie nie pamietam) zjedza :(

* to moje pierwsze zawody, wiec mozliwe, ze nie znam jakis zasad/zwyczai, ale stoja 2 duze zgrzewki z woda w koncie i nikt wczesniej nie uprzedzil ze to dla nas. Dopiero jak sie spytalem czyja ta woda:
- nie wiem bierz, chyba dla zawadonikow ;)

No ale to oczywiscie ten 1% ze 100%, ktory mnie jakos korcil zeby o nim wspomniec, ale:

* na poczatku krecilem nosem, jak widzialem wielu zawodnikow np. dlatego, ze niektorych utozsamialem z takimi co maja duze doswiadczenie, a poszli do naszej grupy - poczatkujacych. Jednak glupio mi teraz, ze tak myslalem, poniewaz jakie bylo moje zdziwienie jak slyszalem od kazdego z nich: dziekuje, przepraszam. Nawet twardziele z ValeTudo (wnioskuje po bluzach :P ) byli cholernie kulturalni (az mi do teraz cos nie pasuje ;) . Wiec jak mi ktos teraz w gazecie napisze o nich ze to bezmuzgie miesniaki, ktorzy tylko sie brutalnie tlukli, to pierwszy machne smietnikiem w dziennikarza :)

* wspanialy klimat, pozatym poznalem kupe fajnych ludzi. Kiedys mialem pewnien strach przed sparingami na treningach. Teraz sie juz tego wyzbylem, ale przyznam, ze przed kazda z moich dwoch walk troszke nogi mi miekly.

* kazdy mnie straszyl, ze na zawodach nie wiadomo co sie robi. Przyjezdzaja tylko, aby Ci wrednie dowalic. A tutaj nic takiego nie mialo miejsca. Nawet jak byla taka sytuacja, ze jeden z zawodnikow przez przypadek dostal noga w glowe, to "winowajca" mial widoczne poczucie winy. Grzecznie przeprosil i potem bylo widac, ze stara sie juz wszystko kontrolowac, aby drugi raz cos takiego nie mialo miejsca.

Jaki z tego moral? Ze wszystkich tych co maja stereotypy (tak jak mialem) na temat zawodow, zawodnikow i wszystkich tych walk brac na mate i pokazac jak jest naprawde. I jak kiedys myslalem: "Kumpli masz roznych: do bicia, do picia i do bycia", to teraz uwazam, ze z tymi od bicia to chyba by sie najlepiej bylo na piwie ;)

PS. I tak mi sie przypomialo. Nie wazylem sie dawno i myslalem ze waze 75kg (a kategoria do 73). No wiec rano se mysle, cholera i tak bede jednym z lzejszych w mojej kategori, wiec nawpierdzielam sie na sniadanie, moze z kilogram bedzie wiecej :) A tu sie okazalo, ze idealnie 73 kg :) Potem tylko kazdy mnie pytal, w ktorej grupie jestem. Jak mowilem ze w do 73 kg, to kazdy: "a nie wyzej? Bo nie wygladasz". Dopiero jak pokazalem moja "umiesniona" klate to kazdy: "aha to wszystko wyjasnia" :)
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzeci Turniej w Ne-waza Ju-jutsu - X 2004
No to jeszcze ja powiem że było naprawdę fajnie.:) Co prawda w kategori kobiet dużo nas nie było za to zróznicowanie wag ogromne 8)
jeszcze raz dziekuje Marcie za wszelka pomoc jakiej mi udzieliła, Martiusowi za trening, no i wszystkim dzieki którym było tak miło :)
  • 0

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzeci Turniej w Ne-waza Ju-jutsu - X 2004

No to jeszcze ja powiem że było naprawdę fajnie.:) Co prawda w kategori kobiet dużo nas nie było za to zróznicowanie wag ogromne 8)


Ale bardzo ladnie walczylyscie. Ja siedzialem i ciagle Was podziwialem za ogromna wole walki

PS. Tak mi sie przypomialo. Jak ktos ma jakies zdjecia/filmy z zawodow i nie ma gdzie tego umiescic to niech sie odezwie na GG:1963175 albo na maila [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to moge wrzuic na ftpa/www.
  • 0

budo_pxch
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzeci Turniej w Ne-waza Ju-jutsu - X 2004
No to teraz ja -pxch -czyli organizator tych zawodów:
cieszę się, ze się podobało. O to właśnie chodzi. Od prawie 30 lat organizuje zawody SW i na prawdę nie są one takie straszne jak je niektórzy malują. Najlepiej zawsze przekonać się samemu i to od środka. Te zawody już po raz trzeci udało mi się zorganizować i mam nadzieje, ze na wiosnę będę mógł zaprosić na kolejny turniej. Trochę mało ludzi było, bo startowało w sumie 44 osoby, ale w ostatniej chwili musiało zrezygnować sporo ludzi z AZS (głownie UW i AWF), bo okazało się, ze w tym samym czasie są Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo. Pewnie jakby byli (i były) to by było jeszcze ciekawiej, zwłaszcza w grupie zaawansowanych. Jeśli chodzi o wyniki to faktycznie BJJ w zaawansowanych ładnie się spisali, ale nie zapominajmy, ze w sumie było 9 kat. wagowych i w zasadzie każdy z klubów cos tam pozdobywał. Nota bene chodzi mi po głowie pomyśl, żeby może raz w miesiącu spotykać się gdzieś (może rotacyjnie w rożnych klubach) na wspólnym randori, gdzie będzie się można wspólnie poprzewracać nie koniecznie w formie zawodów. A póki co zapraszam chętnych do siebie na KAROWA 18 no i na ELEKTRONOWA 10, w każdy czwartek wieczorem jest randori w parterze. Pełne wyniki Turnieju podam w najbliższym czasie, bo dziś to już trochę późno (2:22am). A propos wody, to stała do wzięcia dla wszystkich zawodników i to ogłaszałem ze 3 razy. No, ale rozumiem jak to jest - adrenalinka przytępia słuch J. I jeszcze te czirliderkiJ.Zresztą zawsze można zapytać czy to tylko dekoracja. Na koniec parę słow. o tych sponsorach, bo ktoś (chyba y3ti) się tym interesował. Na żaden Związek, Urząd czy Komitet to nie ma co liczyć, bo oni maja pieniądze chyba tylko na piłkę nożną. Na szczęście wśród wielu zawodników, których mam przyjemność trenować są tez tacy (albo ich rodzice), którzy nie pożałują paru groszy na fajne zawody. Tu ukłony w stronę Tadka z firmy SAAB i pana Koczyka. A i ja z żoną zamiast kupić parę razy lody :-) to dajemy dobry przykład i co roku fundujemy jakieś nagrody. No i oby tak dalej.
  • 0

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzeci Turniej w Ne-waza Ju-jutsu - X 2004

A propos wody, to stała do wzięcia dla wszystkich zawodników i to ogłaszałem ze 3 razy. No, ale rozumiem jak to jest - adrenalinka przytępia słuch J. I jeszcze te czirliderkiJ.Zresztą zawsze można zapytać czy to tylko dekoracja.


A to rzeczywiscie przepraszam, bo nie uslyszalem :oops:
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzeci Turniej w Ne-waza Ju-jutsu - X 2004
było miło ja oczywiście znowu sie spóźniłam:( ale moi uczniowie byli walczyli i im się podobało a oto włąśnie chodzi
pozwole sobie jeszcze raz zaprosić do Kobyłki 27 listopada na staż z okazji mojego skromnego jubileuszu mam nadzieje że będzie równie miło i ciekawie
zapraszam i pozdrawiam
  • 0

budo_v0y
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trzeci Turniej w Ne-waza Ju-jutsu - X 2004
Witam
Zawody całkiem, całkiem :D
BJJ Warszawa troche pozamiatało...
Szkoada, że nie było wiecej startujących oraz klubów spoza Wawki.
Martius - fajne klapensy :lol: - to chyba orginalne Abibasy :wink:
Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024