Skocz do zawartości


Zdjęcie

dobra styl walki - bez pierdol...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: dobra styl walki - bez pierdol...
Dzięki, przekażę. :wink: Pozzdrowienia dla Kielc. :-)
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dobra styl walki - bez pierdol...

masz problem napisz do "Przyjaciółki".

Ha ha... Dobry text. :wink: A ty zwierzu daj se w żyłe. Mirek jest świetnym trenerem i na jego treningach panuje spoko atmosfera. To że kogoś pobił daje ci prawo do wyzywania go od prymitywów? Bruce także chodził po ulicy i prowokował do bójek. :-) Raczej w twojej ocenie ludzi to on bardziej zasługuje na miano prymitywa. Wejź rusz głową.

sam podejmuję decyzję odnosnie moich ocen ,a zatem nie wysilaj się z radami dla mnie.
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dobra styl walki - bez pierdol...

Zwierzu umiesz czytać ? jest napisane " masz jakiś problem do Mirkato się zgłoś do niego "...
jeśli spędza ci On sen z powiek to już Twój problem...
Wnerwiłeś mnie...idź nabijać posty gdzie indziej...
nie pozdrawiam
gnz
p.s. dla Ciebie P-Chan cytat z "Psów": "chodź Tadziu nie gadamy z gnojem"... :)
pozdro dla Łodzi :)
gnz

podobno magister-a nie potrafi logicznie sformułować prostego zdania :D ....problem można mieć Z kimś/Z czymś .a DO kogoś można mieć np.sprawę :lol: ....ale miło mi ,że usłużnie udzielasz mi rad.doceniam to! :) powinieneś bardziej popracować nad sferą emocjonalną u siebie(jakieś medytacje może pomogą?)aby się tak łatwo nie denerwować z byle powodu :) .nie wysilaj się na odpowiedz.dbaj o siebie bo popadniesz w nerwicę :lol:
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dobra styl walki - bez pierdol...

okniński nie gardzi kasą z różnych źródeł(a na tym punkcie wielkie potrzeby) :)na treningach są studenci,magistrowie(a niektórzy trudnią się niezbyt zacnymi procederami) :lol: ......a zatem dyplom do niczego nie obliguje :D ,trenują....... też harcerze :) ......jak juz nadmieniłem-okniński jest tak napalony na kasę,ze jest skłonny wydrzeć ją z dupy diabłu i nie odrzuca NIKOGO kto zgłasza sie na treningi


przestań frajerze pisać bzdury o Mirku :twisted:

nawet jakby miał jakikolwiek wyrok to wiadomo jakie są polskie sądy - drukują wyroki nie patrząc jaka była prawda,a ewentualny wyrok za pobicie u osoby trenującej pod walkę na ulicy to ... nic złego świadczy tylko że oprócz teorii ma styczność z praktyką 8)

a ty masz jakieś kompleksy - wygadujesz bzdury na Mirka, na ludzi z KM czy ATS, co nie dałeś rady nigdzie na treningu ?

a tak na marginesie to od prowadzącego zależy kogo odrzuca z treningów - a btw nie znalazłem żadnego powodu dla którego Ci wszyscy ktorych wymieniłeś nie zasługiwaliby na prawo uczestniczenia w treningach.


i ostatnia rzecz jesteśmy z Mirkiem kolegami i nie życzę sobie by ktokolwiek Go obrażał więc skończ tą pisaninę :evil:
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: dobra styl walki - bez pierdol...
ja sadze ze juz raz dawalem znak ze zwierzu przegina bluzgami i poziomem wypowiedzi, ale zostalo to zignorowane...

Kinkong, coraz bardziej mam wrazenie ze sie znamy:)
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dobra styl walki - bez pierdol...

okniński nie gardzi kasą z różnych źródeł(a na tym punkcie wielkie potrzeby) :)na treningach są studenci,magistrowie(a niektórzy trudnią się niezbyt zacnymi procederami) :lol: ......a zatem dyplom do niczego nie obliguje :D ,trenują....... też harcerze :) ......jak juz nadmieniłem-okniński jest tak napalony na kasę,ze jest skłonny wydrzeć ją z dupy diabłu i nie odrzuca NIKOGO kto zgłasza sie na treningi


przestań frajerze pisać bzdury o Mirku :twisted:

nawet jakby miał jakikolwiek wyrok to wiadomo jakie są polskie sądy - drukują wyroki nie patrząc jaka była prawda,a ewentualny wyrok za pobicie u osoby trenującej pod walkę na ulicy to ... nic złego świadczy tylko że oprócz teorii ma styczność z praktyką 8)

a ty masz jakieś kompleksy - wygadujesz bzdury na Mirka, na ludzi z KM czy ATS, co nie dałeś rady nigdzie na treningu ?

a tak na marginesie to od prowadzącego zależy kogo odrzuca z treningów - a btw nie znalazłem żadnego powodu dla którego Ci wszyscy ktorych wymieniłeś nie zasługiwaliby na prawo uczestniczenia w treningach.


i ostatnia rzecz jesteśmy z Mirkiem kolegami i nie życzę sobie by ktokolwiek Go obrażał więc skończ tą pisaninę :evil:

cipciuś! skoro jestes z mirkiem okninskim kolegami to nie wpierdzielal sie ze stonniczymi tekstami! nie mam zastrzezen do poziomu technicznego mirka....a kazdy instruktor moze nauczac kazdego kto mu zaplaci(nawet mafiosi)...ale niech nie robia z siebie szlachetnych niewiniątek.jesli wykorzystuje sie swoje techniki do bicia ludzi to jest to oczywiscie CHWALEBNE bo wiadomo ze technika jest ok! :) piszesz ze ciezkie pobicie ze wstrzasem mozgu to nic zlego?to pogratulowac !
  • 0

budo_demonides
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnowskie Góry

Napisano Ponad rok temu

Re: dobra styl walki - bez pierdol...
Panowie !

Mało się udzielam na forum ale staram się być na bierząco :-) dlatego darujcie sobie te bluzgi - i albo wojujcie sobie gdzieś na jakiejś polance face to face ( szybciej sobie wyjaśnicie problemy ) albo trzymajcie się tematu - gościu zadał pytanie to dajcie jak wiecie odpowiedź ( ale bez zbednego pier.....nia ).

pzdr
Demonides
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024