Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co tu zastosowac ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Co tu zastosowac ???
Z tym się zgadzam , każda kobieta ma gadanego tylko mało na temat broni technik walki itk dalej :D pozdrwaiam .
  • 0

budo_tiana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co tu zastosowac ???
A ja juz nie pozdrawiam! _-_....
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Co tu zastosowac ???
Tiana jak coś źle napisałem to przepraszam cię niezamierzałem nic złego powiedzieć co by mogło cię urazić pozdrawiam.
  • 0

budo_tiana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co tu zastosowac ???
....danke.
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co tu zastosowac ???

Ja bym tam sie bal :)


e bo Ty nie cynik tylko cykor jesteś -zmień ksyve :)

nie wmawiaj dziewczynie głupot że ponizej 20 metrów nikt sobie z Nią nie poradzi - bo w walce raz jest tak a raz tak i to że pare razy Jej sie udało nie znaczy że będzie tak zawsze.... lepiej niech nie popada w mit własnej niezwycięzoności - tylko uważa na siebie, a oczywiście z całego serca życze jej aby nic Jej się nie stało. 8)

rozumiem że jest od Ciebie lepsza w nożu - no i co z tego - wiesz co ludzie noszaą na wwie? - morganstainy,topory rzeźnickie ,klamki.

szybciej kogoś potnie niż ten Ją zastrzeli ???wygra walke nóż na topór??? :lol:

nie rozsmieszaj mnie ,lepiej nie łażcie gdzie nie musicie i tyle
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Co tu zastosowac ???
Kingkong masz racje u ans w gdańsku i całym trójmieście uzbrojenie podobne i niestety coraz częściej klamki i to ostre a toporki kije bejzbolowe to powszechna normalka , czasem sam się boje (nie boi się tylko świr) choc nosze pistolet gazowy zasięg do 10 metra. Trzeba wziąść pod uwage że coraz wiecej ejst szaleńców naćpanych amfetaminą , róznych świrów itp , nieżadko w liczbie mnogiej lub kilku na raz . Niemożna wiec mówić ze dziewczyna z nozem poradzi sobie nieżycze jej z całego serca żeby miała napotkać kiedykolwiek takich lub innych bandytów. No fakt koleżanka klika z niemiec tam może jest bezpieczniej . I tego koleżance życze z całego serca , tak na boku to chciał bym wiedzieć ile Tiana ma latek . A właśnie zapomiałem dodać mam ciocie w niemczech i wiem ze tam też kradna i tym podobne ale nie jest to taki dziki zachód jak nasza Polska . :D
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co tu zastosowac ???
I dyskusja znowu zeszła na temat: nóż przeciwko...

Żeby nie powtózyć wszyskiego co tu się wpyisuje,postaram się ująć to mniej więcej tak. Jeżeli pistolet jest wyjęty, przeładowany i wycelowany to niestety szans jest niewiele, bo ręka i ciąło z z nożzem, są dużo wolniejsze od kciuka na spuście. Jeżeli jednak nie jest to aż tak przesądzona, jest niewielki zasięg, to nożownik ma duże pole do popisu(ostanio AdamD kogoś zapraszał na wypróbowanie, czy zdąży wyciągnąć pistolet i strzelić zanim ten go uszkodzi nożem)...
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Co tu zastosowac ???
Helfire przyznaje Ci racje to jest tak. Ja chciałem tylko utożsamić że nóż nie jest najlepszą bronią wiem ze w wielu starciach pokonuje pistolet , chciałem tylko komuś osłabić pewność siebei ze jest pokonalny trzymając ten nóż a można mówić wiel np swir s tym świr z tamtym świr podniesie kamień , nie o to mi chodziło .
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co tu zastosowac ???

I dyskusja znowu zeszła na temat: nóż przeciwko...

Żeby nie powtózyć wszyskiego co tu się wpyisuje,postaram się ująć to mniej więcej tak. Jeżeli pistolet jest wyjęty, przeładowany i wycelowany to niestety szans jest niewiele, bo ręka i ciąło z z nożzem, są dużo wolniejsze od kciuka na spuście. Jeżeli jednak nie jest to aż tak przesądzona, jest niewielki zasięg, to nożownik ma duże pole do popisu(ostanio AdamD kogoś zapraszał na wypróbowanie, czy zdąży wyciągnąć pistolet i strzelić zanim ten go uszkodzi nożem)...


juz pisałem że to nie do końca jest prawda zobacz sobie tutaj :
http://www.budo.net....ghlight=#337400

a dlaczego nie rozpatrujesz sutuacji jaka najczęsciej jest na ulicy:
pistolet jest zabezpieczony ale przeładowany (sam tak noszę)w kaburze ułatwiającej wyjęcie - jak mój Fobus ?
a jak to jest rewolwer bezkurkowy?
a jak mam załadowną amunicję którą wszystko jedno w co trafię i tak już nic nie zrobisz?

jeszcze raz ostrzegam tych co łażą z kosą zeby ich ostatnią myslą nie było - na vortalu budo jednak kłamali.


no i co nóż na pistolet - a nóz na topór, katanę, morgerstaina? - nie zauwazyłeś ???
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co tu zastosowac ???
Ok, ale zauważ,że ja też nie przesądziłem sprawy. Jeśli chodzi np o topór i podobne - te bronie mają inną sprecyfikę, teorię walki - potrzebna jest siła, jakiś tam zamach(oczywiście nie mówię, tutaj o jakimś odchylaniu na maxa,i uderzaniu z siłą, obraacającą atakującego,jak w kiepskich filmach akcji), podczas, gdy nóż(zwłaszcza dobry i dobrze naostrzony jak brzytwa)tnie przy minimalnym ruchu - to jest przewagą nożownika.

Poza tym najważniejsze będize chyba stwierdzenie,że każda sytuacja jest inna, raz nożownik zachlasta kowboya, raz nożownikowi łeb odstrzelą. I oprócz tego,że zależy to od ludzi, zależy to także od sytuacji wyjściowej, gdyż, mając np.inne ustawienie względem siebie, możliwość wyciągnięcia broni, wynik może być różny...

Ok, trzymasz pistolet rozpięty, mozę i wyciągnięty. Dobrze jeżeli będziesz chciał mnie zabić jest to do zrobienia i wcale nie tak trudno. Rozparzmy sytuację, w której jednak morderstwo jest albo planowane nie od razu,albo wcale(np próba gwałtu, napad). Wtedy musisz zbliżyć się do ofiary i jet szansa,że rozrposzysz uwagę. Jeżeli ma ona wyciągnięty i zakamuflowany nóż, wtedy ona ma inicjatywę...

Dobra, nie wiem czy zrozumiałeś mój zamysł, jestem trochę padnięty i nie wiem,czy dobrze to ująłem

Pozdrawiam

Hellfire
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co tu zastosowac ???
A probowaliscie porownac ilosc osob
- zabitych/zranionych w tym tygodniu na ulicy nozem przez obcych sobie ludzi
- ilosc osob zabitych/zranionych w tym tygodniu z pistoletu przez obcych sobie ludzi
- ilosc osob zranionych/zabitych w tym tygodniu wypadku samochodowym

chodzi mi o dane polskie, powiedzmy dla duzych miast. Leza w szpitalach ludzie z dziurami po kulach czy po zderzakach?

Bo mam wrazenie, ze rozmawiacie o problemie ktory jest bardzo malowniczy ale nie dotyczy po prostu nikogo. Siekiery, bejzbole, pistolety, noze...ludzie gdzie wy chodzicie? Naprawde gonil was ktos z nozem po ulicy? Strzelano do was z pistoletu?

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co tu zastosowac ???
[quote name="budo_Pawel Drozdziak"]A probowaliscie porownac ilosc osob
- zabitych/zranionych w tym tygodniu na ulicy nozem przez obcych sobie ludzi
- ilosc osob zabitych/zranionych w tym tygodniu z pistoletu przez obcych sobie ludzi
- ilosc osob zranionych/zabitych w tym tygodniu wypadku samochodowym

chodzi mi o dane polskie, powiedzmy dla duzych miast. Leza w szpitalach ludzie z dziurami po kulach czy po zderzakach? [/quote]

Czesc Paweł,
u podłoża naszej dyskusji były dane odnośnie ataków nożem na policjantow w niemczech bodajrze - a nie do danych polskich

[quote="Pawel Drozdziak"
Bo mam wrazenie, ze rozmawiacie o problemie ktory jest bardzo malowniczy ale nie dotyczy po prostu nikogo. Siekiery, bejzbole, pistolety, noze...ludzie gdzie wy chodzicie? Naprawde gonil was ktos z nozem po ulicy?
[/quote]
ano zdarzyło się jak za młodu po bramkach stałem :)
a z pistoletem sam łążę :P

ale w tej dyskusji chodziło o to - do tego mozesz się odnieść bo to Twoja działka też,że:
reklamują tu jedną z Koleżanek że w odległości od 20 metrow do zera od Niej nikt nie zdoła jej pokonać - bo łazi z kosą - i ja tylko wskazywałem dlaczego ta opinia może być przesadzona...
:lol:
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Co tu zastosowac ???
Ja Tu niechciałem porównywać skuteczności broni . Chciałem tylko uświadomić koleżance uzbrojonej w nuż dla jej dobra że nie jest niepokonalna , ja wychodząc z domu jestem uzbrojonyn w pistolet i niemam złudzenia ze jestem niepokonalny to jest zgubne złudzenie . Odnośnei czy ktoś kogoś ganiał po mieście z nozem , mie chciano w biały dzień załatwić kosą przy sklepie , miałem tylko RMG ale nożownik widząc pojemniczek trzymał dystans na moje szcęście . Kingkong jaką masz klamke ja walthera ppk 9mm pak cs gas .
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co tu zastosowac ???
Beretta 92 FS 9 mm 8)
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Co tu zastosowac ???
wow Kingkong masz luksus szczeże masz piękny sprzęt 8) , mie na taki nie stać hehe , a jak jeszce ostry to wow u nas na dzielnicy byś miał najlepszą pukawke obojętnie czy masz ostry czy gazowy 8) .
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co tu zastosowac ???
u mnie to nawet nikt nie wie że coś mam 8)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co tu zastosowac ???
Ludzie nie traktujcie wszystkiego co pisze tak SMIERTELNIE powaznie. Kobieta jest naprawde dobra, ale wiadomo, czolgiem sie ja przejechac da.
Bez skrajnosci, odrobina pewnosci siebie nie zaszkodzi, nazwijmy to lepiej - wiara w swoje umiejetnosci. CHoc bez przesady.

W ogole to ja sie ulatniam z trej dyskusji 8)

nie wmawiaj dziewczynie głupot że ponizej 20 metrów nikt sobie z Nią nie poradzi - bo w walce raz jest tak a raz tak i to że pare razy


Ehh Kinkong no jak cie lubie tos mnie teraz w ogole nie zrozumial... Po pierwsze ja rozmawiam z gosciem a nie z Tiana wiec jak juz cos to jemu wmawiam a nie jej ;)
A dwa - swoje umiejetnosci, sprawdzone w praktyce chcac nie chcac ma. I o to mi chodzi, po prostu mialem wrazenie, ze gosc mowi cos w stylu "bo widzisz bejbe, ty sie tluc umisz, ale ja na budo siedze dluzej wiec jestem lepszy niz ty na pewno, patrz na moj licznik postow!" 8) 8) 8)

Ide, papa!
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co tu zastosowac ???

Ehh Kinkong no jak cie lubie tos mnie teraz w ogole nie zrozumial... Po pierwsze ja rozmawiam z gosciem a nie z Tiana wiec jak juz cos to jemu wmawiam a nie jej ;) !


aaa to faktycznie zrozumialem troche inaczej.
ale mam usprawiedliwienie głodny byłem 8)

a przy okazji - ja nozy nie neguję - w końcu przez ładnych parę lat z folderem na plecach łaziłem
i jak można zobaczyć w moich starych postach użycie ostrza- zwłaszcza ukrytego w ostatecznej samoobronie jest bardzo skuteczne zwłaszca dla napadniętej kobiety.

pytanie moze być oczywiście jedno : co zrobić w sytuacji uzycia w extremalnej samoobronie noża w naszym systemie prawnym? - czekać na policję czy wytrzeć nóż i wyrzucić do wisły?
ale to temat na inny wątek - pewnie długi jak rzeka

pozdro
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Co tu zastosowac ???
SŁuchaj ja widze ze dziewczyna jest dobra i nie mówie ze jestem w czym kolwiek lepszy chciałem jej uświadomić tylko zeby niemyślała że jest niepokonalna ja nie jestem w niczym lepszy i sie nie wywyższam. Lubię tą dziewczyne oby wiecej takich które nienazwą cię psycholem dla tego ze nosisz jakąś broń ta sama nosi broń . Tak przy okazji nie władam nozem wogule ze Tiana jest na milion procent lepsza i to przyznaje , tylko miałem odczucie ze myśliu że nóż jest najlepszą bronią niepokonalna taka nie istnieje i chciałem jej to uświadomic dla jej dobra.
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Co tu zastosowac ???
ps uciekam z tej dyskusji. pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024