Skocz do zawartości


Zdjęcie

Będzie zaostrzenie prawa?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Będzie zaostrzenie prawa?
Predzej bede przyczajonym kryminalistom niz dam Apmphibiana policjantom albo do zniszczenia :?

Albo sprezynke wymontuje :)
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Będzie zaostrzenie prawa?
ja tam ampha nie oddam nawet bez sprezynki w rece policji.
Jak ostatnio pokazalem kuzynowi policjantowi i powiedzialem jeszcze ile to kosztuje to zwatpil gosc w swoj zawod.

KKamiLL
  • 0

budo_nx-74205
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Będzie zaostrzenie prawa?
Tiaa, może zakażą noszenia poza kuchnią noży kuchennych (albo tylko z papierem że jest się patentownym kucharzem) które o wiele lepiej nadają się do robienia kuku od większości tego co my nosimy EDC. Ale cóż, polityka to (piiiiiiii!) i jak przyjdą im do głowy durne pomysły to trzeba będzie się zastawić, rodzinę sprzedać i kupić zapas zabawek zanim cuś wypocą...
  • 0

budo_nx-74205
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Będzie zaostrzenie prawa?
PS: Głosujcie na "nie", naiwność i "czarowanie" czasem czynią cuda.
  • 0

budo_bayer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Będzie zaostrzenie prawa?
To byłoby głupie bo w jaki sposób, na przykład zabronią posiadania nożyczek.
Przecież tym też można zabić.

Żyjemy w śmiesznym kraju. Zazdroszczę coponiektórym że nie muszą brać w tym udziału.
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Będzie zaostrzenie prawa?
A co z siekierami????
Mam 2 fiskarsy - pewnie będę je musiał deponować na policji i zgłaszać się przed każdym paleniem w kominku przestraszony
-wój-
  • 0

budo_asaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Będzie zaostrzenie prawa?
Klinkalem "nie" ale podejrzewam ze w ramach integracji z UE moga zabronic automatow,a moze nawet na wzor niemiecki balkow? :roll: Folderom raczej nic nie grozi ,bez automatow przezyje,ale brak mozliwosci pomachania sobie balkiem :?

Poki co modlmy sie zebysmy nie wyladowali z otwieranymi paznokciem kozikami w kieszeniach
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: Będzie zaostrzenie prawa?
w ostatecznosci zostanie kerambit od spyderco. dlugoscia ostrza sie kwalifikuje w najbardziej zaostrzone przepisy, a "uzytecznosc" - bezdyskusyjna :)
z ta nielegalnoscia jest roznie. np. mialem wypadek kilka miechow temu i zostawilem samochod, zeby zadzwonic po towing. zanim wrocilem to na miejscu byl juz cop i samochod odholowany. przy okazji znalazl w schowku balka (jaguara, ktorym wymachuje jak prowadze :) ) i... poinformowal mnie grzecznie, ze jak to znajdzie na mojej osobie, to bede aresztowany. nawet noza nie skonfiskowal! z drugiej strony slyszalem o wypadkach konfiskaty kershaw ze speed safe, ktore skonczyly sie w sadzie. wyglada wiec na to, ze kretynskie przepisy az sie prosza o wykladnie z Mrozka: "zalezy, jak lezy" :)
pozdro
  • 0

budo_kotwic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Giżycko

Napisano Ponad rok temu

Re: Będzie zaostrzenie prawa?
Głosowałem na "nie", i mam nadzieję że wystarczy już idiotycznych ustaw i rozporządzeń, a nóż nie będzie tematem kolejnego popisu polityków. :evil:
Ale Polska to bardzo specyficzny kraj, i i nic się przewidzieć nie da. :cry:
  • 0

budo_kamboras
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 823 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Będzie zaostrzenie prawa?
Jeśli już rozpatrujemy głupie i szalone pomysły dotyczące noży to może założymy stowarzyszenie do opieki nad muzeum noża a ekspozycja muzealna będzie rozproszona - po naszych domach. :lol: Jeśli nic nie uchwalą to zapomnijcie o tym poście.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024