Skocz do zawartości


Zdjęcie

AvP (film)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_felipe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się wziąłem?

Napisano Ponad rok temu

AvP (film)
Niedługo do kin wchodzi Alien vs. Predator [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Zapowiada się niezła sieka :twisted: Pamiętacie, kiedyś był nawet komiks o tym :-) . Co tym sądzicie???
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: AvP (film)
Cały czas liczyłem, że scenariusz zrobią na podstawie komiksu, który był pierwzym wydaniem AvP w Polsce. Niestety - zawiodłem się. :(

Obawiam się też, że klimat będzie podobny do "Alien 4", czyli "od razu karty na stół i siekanina aż do końca". :?

Czekałem na ten film kilka ładnych lat - i MUSZĘ go obejrzeć :)
  • 0

budo_felipe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się wziąłem?

Napisano Ponad rok temu

Re: AvP (film)
Nio, głębi fabularnej to tu bym się raczej nie spodziewał :( , ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w praniu :) :) :)
  • 0

budo_lokee
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa/Garwolin

Napisano Ponad rok temu

Re: AvP (film)
sa juz jakies zapowiedzi kiedy u nas?
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: AvP (film)

] Pamiętacie, kiedyś był nawet komiks o tym :-) . Co tym sądzicie???

W cholere bylo komiksow z tej serii...a film bedzie do bani...jak niestety wszystko co kreca na podstawie komiksow
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: AvP (film)
Widzialem trailerka i powiem, ze nawet nawet...klimat oddaje, ale czy fabula bedzie wlasciwa to nie wiem...

Ciekawy tez bylby film na podstawie ,,Lobo,,... :)
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: AvP (film)
Ja bym chcial zobaczyc Sandmana...ale nie wiem ktory rezyser bylby w stanie to udzwignac...
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: AvP (film)
Obejrzałem te trailery wszystkie, może być ciekawie pod warunkiem że nie będzie komputerowego szajsu jak w klonach czy widmie.
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: AvP (film)
Fiod --- komputerowy szajs" tzn. co Ci niepasiło w tych czesciach SW? mi tam sie podobaływrecz ubustwiam to !: P

AvP juz zarezerwuje sobei miejsca ! pozycja kotrej niemozna pzregapic ; P
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: AvP (film)

Obejrzałem te trailery wszystkie, może być ciekawie pod warunkiem że nie będzie komputerowego szajsu jak w klonach czy widmie.

To zależy jak się ten "szajs" zrobi.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AvP (film)

Obejrzałem te trailery wszystkie, może być ciekawie pod warunkiem że nie będzie komputerowego szajsu jak w klonach czy widmie.

To zależy jak się ten "szajs" zrobi.


Ot co. Efekty komputerowe sa dobre wtedy kiedy pojecia nie mamy, ze to efekty komputerove, pierwszy z brzegu przyklad to eee... no ten jakby robinson crusoe z Tomem Hanksem, zapomnialem tytulu.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: AvP (film)

Ot co. Efekty komputerowe sa dobre wtedy kiedy pojecia nie mamy, ze to efekty komputerove, pierwszy z brzegu przyklad to eee... no ten jakby robinson crusoe z Tomem Hanksem, zapomnialem tytulu.

A Władca Pierścieni? Przecież wiadomo, że tam same efekty. I co? Złe?
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: AvP (film)
Moim zdaniem dobre efekty komputerowe są wtedy kiedy w czasie filmu nie myślę: " O tu komputerek ostro popracował... o tu też ... o i tu też... " tylko spokojnie oglądam film nie zastanawiając się nad tym wcale.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AvP (film)
NIe wypowiem sie bo za wladca nie przepadam. Podaje tylko swoje osobiste preferencje dot. efektow komputerowych. Na przyklad te z matrixa 3 mi sie ie podobaly nijach bo byly tak kiczowate, ze leb odpada.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: AvP (film)

NIe wypowiem sie bo za wladca nie przepadam. Podaje tylko swoje osobiste preferencje dot. efektow komputerowych. Na przyklad te z matrixa 3 mi sie ie podobaly nijach bo byly tak kiczowate, ze leb odpada.

Bo tu jest prosta zależność. Jak film kiepski to efekty też się wydają takie.

Matrix 3 był do dupy to się efekty obserwowałem. I fakt : oceniam, że słabe.
Bo jak się ogląda film po którym się coś oczekiwało dla samych efektów to się je ocenia jako słabe.
A tak szczerze : w matrix 1 były lepsze efekty? A film był dobry więc po co czepiać się efektów.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AvP (film)
W matrixie 1 efekty byly nowatorskie. W 3 zobaczylismy efekty typowe tylko drozsze i wybajerowane. W trojce mnie razil fakt, ze czulem sie, jakbym ogladal trailer z gry komputerowej. Te efekty nie silily sie nawet na naturalnosc, nie wiem, czy sie zrozumiale wyrazam. Po prostu czlowiek nawet nie odnosil wrazenia, ze chocby jedna blaszka jakiegos robota byla prawdziwa czy cos. Ja na filmy patrze analityczni ei obiektywnie, wiedzialem, ze trojka to beda same efekty ale w Imie Pana, slabiutkie byly, widac, ze drogie ale bez jaj... W zyciu n widzialem tak taniego filmu zrobionego za tak duze pieniadze.
  • 0

budo_felipe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się wziąłem?

Napisano Ponad rok temu

Re: AvP (film)
Na stronce prócz traileró jest "Making of". Pokazują tam modele postaci i jak robili efekty a zwłaszcza postaci obcega i predzia. Nie wszędzię będzie komputer, ale bez niego się i tak nie obejdzie. Co do FX to są drażniące jeśli za barzdo widać, że graficy ostro się wysilili. Dawniej, gdy nie było kompów to np. takie krajoobrazy albo panoramy były malowane :)
  • 0

budo_asaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AvP (film)
Widzialem trailer i bylo pare fajnych scen np. jak sie grupka predatorow bronila przed masakryczna iloscia obcych :) ,nawet ladne efekty i taki bardziej alien klimat jaki byl w "alien 2" i w gierce "AvP 2".Jak bedzie z fabula nie wiem ale pozostaje tylko miec nadzieje.
A i fajne motto filmu "whoever wins-we lose" :)
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AvP (film)
a mi sie tam walka z matrixa cos jakby na nute dragonballa podobala :D no ale moze dlatego ze lubie dragonballa po prostu :D
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: AvP (film)
Ale trzeba miec na bacznosci jedno : wiadomym jest ze w takich filmach musi byc duzo efektow kompoterowych i innych SF...jakby obcy albo predator biegal w naszych czasach to nie bylo by musowe uzywanie komputerow...nie da radyzrobic taki film bez efektow Komp czy SF...

Takze nie idzmy z przeswiadczeniem ze to bedzie ,,kicha,, ze duzo widac pomocy kompa i innych...

Pozdrowka
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024