Skocz do zawartości


Zdjęcie

AvP (film)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_asaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AvP (film)
Wlasnie obejrzalem i film jest naprawde fajny.
Nie spodziewalem sie horroru jedynie typowego polowania predatory na alieny i sie niezawiodlem.A do tego te efekty,naprawde pierwszy film od dawna,w ktorym mi sie efekty podobaly-nie mozna bylo odroznic kiedy predzio byl generowny na kompie a kiedy byl to koles w przebraniu.

Jeden blad jaki zauwazylem to to ze starszemu predatorowi kwas alienowy przepalil "ostrza nadgarstkowe" a pol godziny pozniej mlody predator bezczelnie pokazuje panience ze alienowy kwas przezre kamien ale nie jego ostrze :)

No i lacha sobie potargalem jak predator zrobil tej murzynce dzide z ogona i tarcze z glowy obcego :)

A co do zakonczenia daje ono do zrozumienia juz montuja part 2 gdzie uwolni sie krolowa a predziow pozabija pred-alien :wink:
  • 0

budo_pinio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AvP (film)
Jeżeli dobrze skumałem to pokazywał, że nie przepali ogona aliena 8O Ale tak to jest jak się pali podczas filmu :)
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: AvP (film)
Boże co za gówno...dotrwałem do połowy;jak jutro bedzie mi się naprawdę nudzić to obejrze do końca i napiszę parę słów...
  • 0

budo_redeax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AvP (film)
Ja to widzialem jakis czas temu i musze powiedziec, ze film jest taki sobie. Fajnie, ze pokazali film troche od strony predatorow, ale fabula jest tragiczna. Takie proby tlumaczenia zaczatkow ludzkich cywilizacji przez amerykanow zawsze koncza sie kleska. IMO bugow ten film ma wiecej niz windows 95. Wg. mnie, to taki film na jedno obejrzenie. No, moze poltora :wink:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AvP (film)
to samo mowilem jak obejralem Alien 4.. po latach sie oglada z przyjemnoscia.. glowna bohaterka nie ma charyzmu S.Weaver ale.. nobodys perfect..
  • 0

budo_yaroo
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mikołów

Napisano Ponad rok temu

Re: AvP (film)
Wczoraj ogladalem AVP jak dla mnie zbyy hollywoodzki :roll: brakuje na koniec pocalunku predatora i tej babki :)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AvP (film)
trudn mowic o czeskim filmie ,ze jest hollywoodzki , nie wiem czemu tu ma wysokie oceny.. z reguly jakies 4,5 gwiazdek na 5 mozliwych.. w róznych pismach
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024