Skocz do zawartości


Zdjęcie

XMA i MAT - Extreme Martial Arts i Martial Arts Tricks


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
192 odpowiedzi w tym temacie

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: XMA i MAT - Extreme Martial Arts i Martial Arts Tricks
Link jest dobry ...

User: tricks

Hasło: tricks

[ogólnoświatowy serwer trickowy]

ps.jakbyś ściagał FlashGetem to nie wymagało by hasła ... :P
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: XMA i MAT - Extreme Martial Arts i Martial Arts Tricks
Taaaak respect dla kolegi poklon
  • 0

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Re: XMA i MAT - Extreme Martial Arts i Martial Arts Tricks
Ten koles jest samoukiem, czy gdzies cwiczyl za granica? W sumie moglby ktos przyblizyc jego sylwetke, bo ma chlopak talent, jestem milo zaskoczony ze chlopaki z polski tez potrafia takie wygibasy.
  • 0

budo_raju
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: XMA i MAT - Extreme Martial Arts i Martial Arts Tricks
Pod koniec samplera jest adres jego strony internetowej, tam było trochę informacji o nim (chwilowo chyba nie dziala ). Ale z tego co wyczytałem to w większości jest samoukiem. Jesli chodzi o wplyw MA to tylko Kyokushinkai (chociaz ja bym powiedzial ze tkd ;) ). Nie znam osoby więc moge sie mylic.

Pozdr.
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: XMA i MAT - Extreme Martial Arts i Martial Arts Tricks
W Polsce (i to nie tylko w sumie) XMA to przede wszystkim samouki. Ludzie się w to bawiący mają podstawy wyniesione najczesciej z:capo, tkd, kung-fu albo karate. Do tego dochodzi akrobatyka cwiczona u nas zwykle przy AWFach. W stanach są osobne szkoły XMA, specjalistyczne sale...ale do tego długa droga. Póki co to ktoś mający podstawy podłącza się do grupki zapaleńców i razem ryzykują życie :)Ktoś pokazuje dany trick a zainteresiowani starają się go wykonać i starają i starają...az się udaje. wymaga to więc sorego samozaparcia. Podobie zresztą wygląda sprawa z le parkourem. też dopewnego poziomu trzeba dojść samemu podpatrując i otrzymując wskazówki od większych maniaków.
Zresztą poczekaj aż sie wypowie eskpert Cheetah 8)
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: XMA i MAT - Extreme Martial Arts i Martial Arts Tricks

W Polsce (i to nie tylko w sumie) XMA to przede wszystkim samouki. Ludzie się w to bawiący mają podstawy wyniesione najczesciej z:capo, tkd, kung-fu albo karate. Do tego dochodzi akrobatyka cwiczona u nas zwykle przy AWFach. W stanach są osobne szkoły XMA, specjalistyczne sale...ale do tego długa droga. Póki co to ktoś mający podstawy podłącza się do grupki zapaleńców i razem ryzykują życie :)Ktoś pokazuje dany trick a zainteresiowani starają się go wykonać i starają i starają...az się udaje. wymaga to więc sorego samozaparcia. Podobie zresztą wygląda sprawa z le parkourem. też dopewnego poziomu trzeba dojść samemu podpatrując i otrzymując wskazówki od większych maniaków.
Zresztą poczekaj aż sie wypowie eskpert Cheetah 8)


:lol: heh ekspert - a to dobre ...

Tak jesteśmy samoukami - Remek wyniósł podstawy z karate ale to tylko kropla w morzu - ja osobiście nie trenowałem i nie trenuje żadnej MA, jesteśmy zdani na siebie - trenujemy sztuki walki bez żadnej organizacyjnej otoczki [tzn.formy, oragizajcja, klub, przynaleznosc - wiecie co mam na mysli ... :roll: ] ... Pozatym wiecie, że trener/instruktor/mistrz itd itd jest w stanie nauczyć ,,nas,, tylko do pewnej granicy - bo później jesteśmy zdani tylko i wyłącznie na siebie i na własne samodoskonalenie się ...

Do Martial Art Trickz nie ma instruktorów itd [wyłączając NeoKarate, bo tam pewne elementy tzn. typowe tricki uczą trenerzy] - to jest własna inwencja [jednynie typowe elementy ze sztuk walk może nas ktoś nauczyc czy też elementy akrobatyczne u jakiegos instruktora ] ...

W Polsce odbywa się to wszystko w trudnych warunkach [bynajmniej u nas - trenujemy na zwykłej salce judo - ale to nie jest tak duży problem - ważniejsza jest siła woli w doskonaleniu i nabywaniu umiejętności ... ] ...

Nauka opiera sie o analizowaniu filmów/samplerów/tutoriali a później wdrażanie ich na treningach ... ,,młodsi,, podpatrują elementy od ,,starszych,, [stażem oczywiście] i ,,sami,, sie uczą ... oczywiśie na tym nie koniec mojej/naszej roli bo zawsze na treningu sie im pomaga [asekuracja, wytłumaczenie danego elementu, zaprezentowanie, pomoc w poprawie techniki, słowne uwagi co do wykonania, wsparcie, mobilizacja ... ] jakos sobie radzimy ...

I tak to wygląda ... podobnie jest w przypadku Le Parkour'u ... pozatym od pewnego czasu zaczeliśmy się więcej zajamować elementami kaskaderskimi ...

Oto najaktualniejsza wersja jego dema [minimalnie inna od poprzedniej]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Aloha :wink:
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: XMA i MAT - Extreme Martial Arts i Martial Arts Tricks
Trafiłem dzisiaj na reklamę netu bezprzewodowego w erze czyli blueconnect...patrze patrzę i sie zaczynam uśmiechać. Bo na owej reklamówce jakiś koleś ni mniej ni więcej tylko bawi się w LP :)Oczywiście przy montazu kompa użyli i to w widoczny sposób ale jest pare fajnych tricków...mało bo mało ale naprawdę sie ucieszyłem na widok takiej reklamy :-)
  • 0

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Re: XMA i MAT - Extreme Martial Arts i Martial Arts Tricks
Ogólnie to brawa za wytrwałośc i życzę samych sukcesów w tej niesamowicie trudnej i widiwiskowej dyspcyplinie.
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: XMA i MAT - Extreme Martial Arts i Martial Arts Tricks
Dziekuję :wink:
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: XMA i MAT - Extreme Martial Arts i Martial Arts Tricks
Następny Polak na Bilang'u ... Arkadiusz Homańczuk - BttG Wrocław

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ...

Miłego oglądania ... :wink:
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: XMA i MAT - Extreme Martial Arts i Martial Arts Tricks
Wiem że brakuje mi wiele do reszty itp ale skoro widzę że dają linki do XMA to zarzucę i ja link do sampla [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] życzę enjoy :D
  • 0

budo_j0j0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolbrom

Napisano Ponad rok temu

Re: XMA i MAT - Extreme Martial Arts i Martial Arts Tricks
zjefajne te filmik :P wiecej takich :D :P
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: XMA i MAT - Extreme Martial Arts i Martial Arts Tricks
Łyba - świetny filmik 8) Na początku jak usłyszałem muze to sie zdziwiłem..eee Łatwopalni i XMA :) ? Ale połączenie takiego nastrojowego i spokojnego kawałka ze zwolnionym tempem akcji okazało sie strzalem w dziesiątkę poklon Gratulacje i dalszych sukcesów życzę...

a tak przy okazji - czy mi sie zdaje czy tam mignął Cheetah na sali :) ?
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: XMA i MAT - Extreme Martial Arts i Martial Arts Tricks
Migał, migał :) - bo to sš głownie nagranie ze zlotu który organizowałem w marcu ,,Jasło Trickz Session,, ...

A propos ... :

Jednak odcinek serialu ,,Oficer,, ze mnš i z Remkiem jest jutro czyli 12 maja o godzinie 20 30 na TVP1, 8 odcinek ...


Dołączona grafika

I zwiastun tego odcinka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] w sumie nie widac mnie za bardzo na trailerku a ni na fotce ale looknšc mozna ... :wink:
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: XMA i MAT - Extreme Martial Arts i Martial Arts Tricks
Poprawiam link :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Na fotce ,,to czarne coœ,, za leżšcym gostkiem w bršzowej kurtce to ja ... heh w scenie w serialu bedzie widac co i jak ... :wink:
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: XMA i MAT - Extreme Martial Arts i Martial Arts Tricks
No to koniecznie musze zobaczyć dzisiaj Oficera jak widze :)
  • 0

budo_raju
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: XMA i MAT - Extreme Martial Arts i Martial Arts Tricks
Oficer wg mojej skromnej opinii :) to najlepszy serial wyprodukowany przez TVP. Swietna fabuła, dobra gra aktorska, mila muzyka itp. Szkoda, ze bedzie tylko 13 odcinkow :? .
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: XMA i MAT - Extreme Martial Arts i Martial Arts Tricks
Było 25% mojej scenki - reszte nie dali, pewnie sie w czasie zgrać nie mogli ... Po tym przerzucie była dopiero ,,prawdziwa akcja,, wymiana ciosów [m.in. łokieć, kolanko, dynka nawet] ... patrze a tu nie ma nic z tego heh ... no cóż zdarza się ... Tyle gadania o nic ... heh ale dobrze, że zgoliłem brode i zapuściłem troche włosy bo na ujęciu jak widać beznadziejnie wyglądałem ... heh i jeszcze ten flek i dresy ...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Cała scenka - 3:30 minuty ...
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: XMA i MAT - Extreme Martial Arts i Martial Arts Tricks

Łyba - świetny filmik 8) Na początku jak usłyszałem muze to sie zdziwiłem..eee Łatwopalni i XMA :) ? Ale połączenie takiego nastrojowego i spokojnego kawałka ze zwolnionym tempem akcji okazało sie strzalem w dziesiątkę


Heh ja jeszcze co do tej wypowiedzi chciałem powiedzieć że muza dlatego taka ponieważ tego sampla składałem podczas kilku miesięcznej przerwy w treningach z powodu kontuzji a wtedy jedyne co mi łątwo przychodziło to dołowanie się ponieważ nachodziły mnie myśli że to już koniec ze sportem na szczęśćie jest już ok i ćwiczę dalej Cieszę się że wam się spodobał
:wink:
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: XMA i MAT - Extreme Martial Arts i Martial Arts Tricks
Night Show Carmichael Simon Demo CLN 2005

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] 8O

ps.srodek dema taki jakiś dziwny ale zobaczcie na drugą cześć dema ...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - dobry przykład na to, że warto zaczynać w młodym wieku ... :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024