Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nauczyciele


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_gweret
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nauczyciele
Ad1... proponuje przykleiś na forum jakiś temat- nauczyciele... wyedy nie trzeba będzie zakładać nowych tematów :wink:

Ad2

Mam pytanie do aikidokw...
Otóż chciałabym zapisać się od września na aikido... Najbliżej mnie znajdujesię sekcja na AWF-ie i stąd moje pytanko- co sądzicie o panach tam uczących?

Sławomir Szewczyk (3dan) i Marcin Dybczyński (1dan)...

Yego pierwszego znalazłam w opcji "wyszukaj" chociaż chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej o Nim...

Zaś o drugim instruktorze nic nie ma...

Ktoś mógłby podać jakieś przydatne informacje?
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauczyciele
ciężka sprawa....
  • 0

budo_gweret
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauczyciele
No wyborny komentarz :roll: ....

rozumiem że w ten subtelny sposób została mi odradzona nauka na AWF-ie?
  • 0

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauczyciele
O nie!!!! Absolutnie! Co jak co ale na Awf-ie jest jedna z najlepszych sekcji Aikido w Warszawie (heh może jestem trochę stronniczy :wink: ) O Sławku Sz. to niech się wypowiedzą osoby które go dłużej znają (temat rzeka :D ), ale instruktorem jest naprawdę świetnym.
Natomiast Marcin Dybczyński jest też spoko. Ciągle się uczy i robi postępy. Moim skromnym i stronniczym :D zdaniem jest to bardzo dobre Aikido. Atmosfera w dojo też jest przyjemna. Gorąco polecam :)
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauczyciele
Jesli faktycznie masz najblizej na AWF to polecam te sekcje :)
Ale jesli chcialoby Ci sie jezdzic na starowke na treningi to polecam najlepszy klub ktorym oczywiscie jest Meian :D
Co nie zmienia faktu,ze sekcje na AWFie tez polecam :D
Pozdrawiam
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauczyciele
He, he, Sławomir Szewczyk czy ja go znam? A tak jakichś paręnaście latek. Zawodowiec (ale nie Leon), duuuuuża wiedza i duuusza towarzystwa :) . Jeżeli chcesz się czegoś nauczyć to śmiało możesz iść do tej sekcji jest na prawdę dobrym nauczycielem.
A Marcin szybko się rozwija i idzie na przód, wyszedł z pod skrzydeł senseia Szewczyka.
Idź zobacz i poczuj.

pozdrówka dla PANZER DIVISION - czekam na T-shirta :) :)
  • 0

budo_ronin10
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauczyciele
osobiście polecam AWF , super nauczyciele , super atmosferka , jest naprawdę ok.
  • 0

budo_ares
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauczyciele
Sekcje na AWF-ie jak najbardziej polecam wg. mnie jest w czołówce klubów w Warszawie. Jeśli chodzi o Maiana ok, niezły klub, jednak trochę inne aikido (różnice w technikach,podejściu). Senseia Sławka znam od wielu lat. Duża wiedza, dusza towarzystwa, świetny człowiek,wspaniały nauczyciel. Z pod jego ręki wyszło wielu świetnych aikidoków. Osobiście znam wielu. Zdecydowanie polecam tą sekcje. Nie mniej jednak najlepiej jak przyjdziesz na zajęcia poćwiczysz i wtedy podejmiesz decyzje czy Ci się to aikido podoba, czy to jest to czego szukałeś-myślę,że nie będziesz zawiedziony.
Pozdrawiam:

p.s Jeśli będziesz miał jakieś pytania lub wątpliwości napisz z pewnoscią na forum jest wiele osób ktore zna Sensei-a Sławka jego podejście sposób nauczania.
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauczyciele
Jak wszyscy to wszyscy :) . Również polecam sensei Szewczyka.
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauczyciele

Jak wszyscy to wszyscy :) . Również polecam sensei Szewczyka.


Spytaj Pancera, podobno u niego ćwiczy. :wink:
  • 0

budo_ares
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauczyciele
Ale jesli chcialoby Ci sie jezdzic na starowke na treningi to polecam najlepszy klub ktorym oczywiscie jest Meian

Droga Jusi klub "Maiana" jest niezł ale od razu najlepszy. Trochę skromności koleżanko - co by Twój nauczyciel powiedział.
Tak szczerze mówiąc to pojęcie najlepszy jest bardzo indywidualne i dla każdego może znaczyć co innego. Najlepiej przyjść poćwiczyć i wtedy ma się obraz.

Pozdrowienia:
  • 0

budo_ares
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauczyciele
Drogi Aiki z tego co mi wiadomo to bywałeś na treningach u Sensei-a Sławka, czyżbyś nie miał zdania?????
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauczyciele
Droga Gweret, jesli chcesz poznac poglady i przemyslenia Slawka Sz. na temat aikido, znajdziesz na tym forum mnostwo jego postow, bo to bardzo aktywny forumowicz.
Zgadnij, co mial na mysli Jezyk, mowiac o Pancerze i mrugajac do Ciebie porozumiewawczo.
A jak dobrze przejrzysz forum aikido, to znajdziesz tu takze sporo zdjec swego, byc moze, przyszlego nauczyciela aikido.
Zgadnij, poczytaj, poogladaj... i wskakuj na mate na AWF-ie :) :) :)
  • 0

budo_ares
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauczyciele

Droga Gweret, jesli chcesz poznac poglady i przemyslenia Slawka Sz. na temat aikido, znajdziesz na tym forum mnostwo jego postow, bo to bardzo aktywny forumowicz.
Zgadnij, co mial na mysli Jezyk, mowiac o Pancerze i mrugajac do Ciebie porozumiewawczo.
A jak dobrze przejrzysz forum aikido, to znajdziesz tu takze sporo zdjec swego, byc moze, przyszlego nauczyciela aikido.
Zgadnij, poczytaj, poogladaj... i wskakuj na mate na AWF-ie :) :) :)



Dokładanie tak lepiej nie można było tego powiedzieć
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauczyciele
No cos ty, na AWF to wala aikidockie badziewie, ze az strach. A juz najgorszy to ten Szewczyk. Ciagle tylko meguri i meguri. Albo aiki taiso. Jakby w aikido nie bylo nic innego. A gdzie Harmonia i Milosc? :roll:

Jak ostatnio widzialem to ten Szewczyk jest w dodatku calkiem lysy. Nie zeby sie golil czy co, no wszystko mu wypadlo! Tez jest zartownis jakich malo. Jak cos mowi to nigdy nie wiadomo zczy powaznie czy robi ci wode z mozgu. Ponoc tez cwiczy box i bjj. To sobie wyobraz, te jego aikido , pshaf! mozna to nazwac kombat aikido!

W ogole to chudy jakis ten Szewczyk. Miesni nie ma za duzo. Za to ma duza glowe, chyba mu urosla od myslenia...............hmhmh.......moze za duzo mysli o technikach , zamiast je cwiczyc?

Acha, ten Szewczyk otacza sie samymi pieknymi kobietami. Nie wiem jak on moze cwiczyc prawdziwe aikido w takich warunkach. Chyba nie moze.
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauczyciele

Acha, ten Szewczyk otacza sie samymi pieknymi kobietami. Nie wiem jak on moze cwiczyc prawdziwe aikido w takich warunkach. Chyba nie moze.

W zasadzie to wszystko prawda , dodałbym jeszcze coś o braku ćwiczenia na krawędzi i nie zbyt dokładnemu rozwijaniu mocy kokyu.... :wink: :)

Pancer (chyba :wink: rozpoczynający kariere w kometkę )
  • 0

budo_ares
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauczyciele

No cos ty, na AWF to wala aikidockie badziewie, ze az strach. A juz najgorszy to ten Szewczyk. Ciagle tylko meguri i meguri. Albo aiki taiso. Jakby w aikido nie bylo nic innego. A gdzie Harmonia i Milosc? :roll:

Ach drogi Szczepanie - jak zwykle dowcipny. Jak wiem że w niektórych szkołach pojęcie meguri jest obce, ale od razu jak czegoś nie znamy to powinniśmy to krytkować
:?: :?: :?:
Co do łysej głowy to wiesz jak to jest mówią że na mądrej głowie włosy nie rosną. A dobry humor to chyba źle o człowieku nie świdczy. Czytając Twoje posty często znajduje tam dużo ciekawego materiału ubranego ładnie w dobry dowcip :) :) :) . Czasami nie wiem czy myślisz tak serio czy tak żartujesz :?: :?: :?:


Acha, ten Szewczyk otacza sie samymi pieknymi kobietami. Nie wiem jak on moze cwiczyc prawdziwe aikido w takich warunkach. Chyba nie moze.

rosną

A tu już chyba nutka zazdrści. :) :) :)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauczyciele
Ej no co wy tak samo wazeliniarstwo o tym Sławku Sz. 8O :?:
Laurke mu wystawiacie, czy co, a może ma imieniny - ale to chyba za pół roku dopiero :) . Ponieważ obrazek jest zbyt wyidealizowany - no może poza głosem rozsądku Szczepana ale wiadomo z oddali ma sie odpowieni dystans - zaraz wyjmę mą czarną teczkę pożyczona od Tymińskiego z materiałami na tego typka 8) A byłoby co pokazywać, oj byłoby :oops:
No chyba, że zwróci sie do mnie z korupcyjną propozycja i kupi me milczenie
:wink: :) Czekam na oferty :lol:
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauczyciele
Szanowny Kolego Pierzasty,
chciałbym nadmienić, iż na wielu materiałach z tej tajemnej teczki znajduje sie wiele znanych person z Twoją na czele.... :wink: , więc wpadniemy do jednego garnka....tylko ja piórek nie mam jak Szanowny i Miłościwie Panujący Nam Moderator zauważył.... :) (zreszta u niego też z tym cieniutko :D )

Pancer (mający nadzieje, że Kol. Ł. skończy jak Stan T. :wink: )
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Nauczyciele

Szanowny Kolego Pierzasty,
chciałbym nadmienić, iż na wielu materiałach z tej tajemnej teczki znajduje sie wiele znanych person z Twoją na czele.... :wink: , więc wpadniemy do jednego garnka....tylko ja piórek nie mam jak Szanowny i Miłościwie Panujący Nam Moderator zauważył.... :) (zreszta u niego też z tym cieniutko :D )

wiesz my Łabedzie wody sie nie boimy :) A co ty tak bronisz tego Sławka Sz.? Kuzyn jaki czy co :?: :D

Pancer (mający nadzieje, że Kol. Ł. skończy jak Stan T. :wink: )


Znaczy liczysz, ze nachapię się milionów szmalcu na firmie komputerowej i uda mi sie skołować 30% blisko 40 mln narodu :?: Też na to liczę:) :!:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024