Skocz do zawartości


Zdjęcie

w supermarkecie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

w supermarkecie
byłem ostatnio w carofourze, stojąc przy kasie i patrząc na ręce kasjerski przypomniałem sobie o pomysle który kiedyś chodził mi po glowie. pani przy kasie ściągała z jakiś spodenek ten klips który uaktywnia bramkopipczyk :) pamiętam że kiedyś myslałem nad takim systeem, który by umożliwiał przypinanie i odpinanie takich "nitów" w domowym zaciszu. po co? to mógłby być bardzo funkcjonalny (chociaż nie do końća w obsłudze wygodny) sposób troczenia pochew do ubrania, albo elementów oporządzenia! tak jak do kamizelki taktycznej można coś na rzep pryzpiąć tak aby znajdywało się pod ręką, tak dzięki temu systemowi możnaby w praktycznie w dowolnym miejscu na ciele przypiąć jakąś małą pochewkę dwoma takimi klipsami. nie potrzebne byłyby rzadne przeróki odzieży, nic nie uległoby uszkodzeniu.
możnaby np jakiegoś hideaway`a wpinać sobie pod pachę w bluzię, albo na wierzch kieszenie spodni, noo gdziekolwiek.
co o tym sądzicie?
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie
Żadne.... :oops:
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie
zauwaz ze ten pipczyk wisi na ubraniu czy czymkolwiek innym co kupujesz w markecie.
A Ty chcesz z kolei wlasnie na tym pipczyku wieszac np noz.
Wiec nie sadze zeby ubranie nie ucierpialo. Ten bolec ktory trzyma cala ta skladanke do kupy jest bardzo cieniutki i mysle ze latwo podarl by szmaty przy mocniejszym pociagnieciu za noz


KKamiLL
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie

zauwaz ze ten pipczyk wisi na ubraniu czy czymkolwiek innym co kupujesz w markecie.

nie rozumiem :?

ale no to niech będą 2, albo trzy takie bolce. no i nie mam na myśli dużych noży jak twój bk7 :) , które samym ciężarem np w biegu, by mi rozerwały ciuch, tylko jak wspomniałęm coś, a la hideaway. to chodzi o necki i inne maleńśtwa.
przy dobywaniu z pochwy natomiast, nic sie nie powinno stać. sprawdź w sklepie pociągnij za pipczyk tak mocno jakbyś chciał nóż wyszarpnać z kydex - nic sie nie stanie. chociaż to oczywiście zalezy jeszcze od tkaniny...
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie
wesoly pomysl..ale szelki sa chyba lepsze:)
od dzis inaczej patrze na ludzi w odziezowych kiedy beda sie mocowali z pipkiem:)
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie
Można jeszcze do brzucha sobie przyczepić na taśmę klejącą. :)

Ten plastik od pipczyka... coś cienko to widzę...
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie
jaki plastik? przecież to nie będzie pryzpinane razem z tym pieprzonym nadajnikiem, tylko sam bolec.
ehh... wszyscy wizjonerzy byli opluwani, wyśmiewani... pierdole was! ;)
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie
Zrób urządzonko, testy, daj foto i opis.
Kto wie, może wymyślisz coś rewelacyjnego!!
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie
phi, ale wtedy to już będziecie płacić gruuubą kasę :)
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie
e. ja cie poparlem!:)
moj wspolniku:)
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie

phi, ale wtedy to już będziecie płacić gruuubą kasę :)


jak pomysl i wykonanie bedzie warte tej kasy to czemu nie.
wiec do dziela

KKamiLL
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie
masz moj full support :)
licze na udzial w zyskach :)

ja myslalem o takich bolczykach jak sa w roznego rodzaju znaczkach
znaczy sie znaczek z bolcem i maly klipsik, no takie co sie w marynare wpina :wink:
tyle ze to chyba dosc slabiuchne jest...
ale gdyby zrobic cos takiego 3-bolcowego to juz mogloby trzymac
  • 0

budo_bataki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie

byłem ostatnio w carofourze, stojąc przy kasie i patrząc na ręce kasjerski przypomniałem sobie o pomysle który kiedyś chodził mi po glowie. pani przy kasie ściągała z jakiś spodenek ten klips który uaktywnia bramkopipczyk :) pamiętam że kiedyś myslałem nad takim systeem, który by umożliwiał przypinanie i odpinanie takich "nitów" w domowym zaciszu. po co? to mógłby być bardzo funkcjonalny (chociaż nie do końća w obsłudze wygodny) sposób troczenia pochew do ubrania, albo elementów oporządzenia! tak jak do kamizelki taktycznej można coś na rzep pryzpiąć tak aby znajdywało się pod ręką, tak dzięki temu systemowi możnaby w praktycznie w dowolnym miejscu na ciele przypiąć jakąś małą pochewkę dwoma takimi klipsami. nie potrzebne byłyby rzadne przeróki odzieży, nic nie uległoby uszkodzeniu.
możnaby np jakiegoś hideaway`a wpinać sobie pod pachę w bluzię, albo na wierzch kieszenie spodni, noo gdziekolwiek.
co o tym sądzicie?


Pomysł bardzo dobry tylko wart zmodyfikowania. Większość tych chroniących przed złodziejami znaczków mocowana jest do ubrań przy pomocy pary bardzo silnych magnesów wykonanych chyba z NIOBU czy jakiegoś innego rzadkiego metalu. Są bardzo silne i nie można ich rozewrzeć rękoma. Trzeba mieć kontrmagnes - taki jakim Pani w kasie swobodnie odpina taki znaczek zupełnie bez wysiłku. Dwa takie magnesy wszyte czy wklejone w pochwę noża + dwa inne do przypinania po drugiej stronie tkaniny i mamy załatwione mocowanie (solidne) noża w dowolnym miejscu ubrania. Pomysł uważam za znakomity tylko trzeba to zrobić przy pomocy takich magnesów. Bawiłem się kiedyś nimi i wiem że 1 cm średnicy krążek jak przywrze do metalowej futryny to można połamać paznokcie a zdjąć się go nie da. Jeszcze raz gratuluję pomysłu - dopiero po przeczytaniu tego posta mnie olśniło.

Bataki.
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie
mowilem ze spoko mowilem!
mowilem!:)
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie
no właśnie! bo ja na poczatku myślałem że to magnes jest ale jak ktoś wyskoczył, że to raczej bolce to nie chcialem z siebie głupka zrobić :D no bo przyglądałem sie w sklepie i żadnych szpil przechodzących przez tkaninę nie widziałem... poza tym ktoby przebijał naprawde drogie, czasem, materiały...
no, ale jakby w domu mieć kontrmagnes no i ze dwa takie nioby w pochwie to byloby przecież super!

a w kwestii pieniędzy, to ja chętnie sie podziele prawami autorskimi z każdym kto mnie popiera, modyfikuje i ulepsza pomysł :) mi chodzi o to żeby sie wygodnie nóż nosiło, a nie żeby na tym zarobić. :)

no kurde jak oni to mają czasami nawet w małych sklepach... to to DA sie zrobić.... zainteresuję się tym i obiecuje podzielić się wrażeniami!
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie
popieram cie:)


:)
  • 0

budo_wojtek22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie
zawsze myślałem że to pipiące g.... jest na szpili.... Pomysł z magnesami mi się podoba, jeżeli są takowe już widzę pasek do portek z całą baterią magnesów. Jak się nie mylę to najmocniejsze manesy to neodymowe.

Przypomniała mi się pocieszna przygoda mojego ojca. Pracował na stoczni zrobili rozruch maszynowni gdy przełaził koło wlotu wentylatora pod koniec zmiany go znaleźli rozpłaszczonego na kracie..... co by z tymi magnesikami się tak nie stało :lol:
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie

zawsze myślałem że to pipiące g.... jest na szpili....

Bo jest! Magnes trzyma wlasnie ta szpile.

Pozdrowionka,
Akme
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie
no to ja sam już nie wiem
  • 0

budo_bataki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie

zawsze myślałem że to pipiące g.... jest na szpili....

Bo jest! Magnes trzyma wlasnie ta szpile.

Pozdrowionka,
Akme


Nie ma tam żadnej szpili - ktoś już to napisał że drogie materiały by tego nie zniosły. Podczas przymierzania i "obmacywania" szpila mogłaby zrobić dziurkę większą niż trzeba. Cały patent opiera się na tym, że mamy dwa płaskie magnesy a między nimi tkaninę. Tak jest bezpiecznie.

Co do metalu to może to był neodym - na pewno coś na N.

Bataki
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024