Skocz do zawartości


Zdjęcie

w supermarkecie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie
no to teraz wystarczy wskoczyc na allegro bo tam ktos od x czasu sprzedaje rozne magnesy neodymowe i do dzieła...
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie
ta, takie sztaby ogromne... patrzyłem w oferty różnych fimr które sprzedają bramki natykradzieżowe a co za tym idzie klipsy i antymagnesy... zoabczymy....
  • 0

budo_raffii
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 549 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie
Warto się również zastanowic jak ciało ludzkie reaguje w silnym polu magnetycznym! Moim zdaniem niezbyt dobrze! Więc taki pasek obładowany magnesami może np. wytrącac coś z płynów ustrojowych...ale o tym dowiemy się jak rozwali Ci nerki :)
Ale!!!! można by przeprowadzic doświadczenia na szczurach...hehehe
Jak przeżyją miesiąc z nowym tecklockiem to ok! a jak nie to może rzep jakiś? :)
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie

Nie ma tam żadnej szpili - ktoś już to napisał że drogie materiały by tego nie zniosły.

No to ja Ci mowie na 100%, ze jest. Chyba, ze mowimy o roznych systemach zabezpieczania towarow. Podejrzewam, ze jest ich kilka. Wiem na pewno, ze najczesciej spotykany system z okraglymi plastikowymi talerzykami mocowany jest wlasnie szpila. Przebijaja w ciuchach takie miejsca, zeby dziura byla jak najmniej widoczna. Zreszta co to za dziura po takiej szpilce.

Pozdrowionka,
Akme
  • 0

budo_raffii
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 549 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie
Akme ma rację ja też kojarzę szpile....nie tylko w Polsce ale i we Francji widziałem ze szpilkami
  • 0

budo_bataki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie


Nie ma tam żadnej szpili - ktoś już to napisał że drogie materiały by tego nie zniosły.

No to ja Ci mowie na 100%, ze jest. Chyba, ze mowimy o roznych systemach zabezpieczania towarow. Podejrzewam, ze jest ich kilka. Wiem na pewno, ze najczesciej spotykany system z okraglymi plastikowymi talerzykami mocowany jest wlasnie szpila. Przebijaja w ciuchach takie miejsca, zeby dziura byla jak najmniej widoczna. Zreszta co to za dziura po takiej szpilce.

Pozdrowionka,
Akme


Akme,

sprzeczamy się, mam wrażenie, o pierdoły. Systemy są różne a my nie powinniśmy tracić z pola widzenia celu tej dyskusji. PRZYPOMINAM, że rozmawiamy o nowym systemie mocowania noży do ubrania i te szpile nie są nam do niczego potrzebne! Mam rację? Więc zostawmy ten temat. Prawda jest taka, że dwie pary magnesów, z których dwa są zamocowane na stałe w pochwie noża a dwa pozostałe służą do zamocowania pochwy w dowolnej pozycji stanowią istotę nowego rozwiązania. Potrzebny jest jeszcze dodatkowy magnes do otwierania takich par i wszystko. Na Allegro 10 sztuk takich magnesów kosztuje 20 PLN + 5 PLN za transport czyli za 25 zł mamy 2 komplety! I tyle.....

Pozdrawiam

Bataki
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie

sprzeczamy się, mam wrażenie, o pierdoły. Systemy są różne a my nie powinniśmy tracić z pola widzenia celu tej dyskusji. PRZYPOMINAM, że rozmawiamy o nowym systemie mocowania noży do ubrania i te szpile nie są nam do niczego potrzebne! Mam rację?

Oczywiscie! Ja tylko chcialem powiedziec, ze tam jest szpila :) :) :)
A na powaznie - pomysl z magnesami nie jest w sumie zly, ale dla mnie - milosnika folderow nie ma zadnego zastosowania. Zreszta gdybym nosil fixed'a - na pewno mialbym go przy pasie. Jest wynalazek zwany teklokiem i... po co komplikowac cos co ma juz genialne rozwiazanie? Ale to tylko moje zdanie. Zmykam i nie przeszkadzam juz w dyskusji :wink:

Pozdrowinka,
Akme
  • 0

budo_bataki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie

Ale to tylko moje zdanie. Zmykam i nie przeszkadzam juz w dyskusji :wink:

Pozdrowinka,
Akme


Po to jest to forum, żeby każdy kto ma jakieś zdanie mógł to napisać "bo w ten sposób powstaje zbiorowa mądrość narodu" - czyli nas, Forumowiczów. Często pierwotny i nienajlepszy pomysł stopniowo przekształca się w coś bardzo sensownego bo każdy coś tam dorzuci. Tak więc "przeszkadzaj w dyskusji" jak najwięcej. I masz rację z tym teklokiem ale co nam szkodzi spróbować. We wrześniu zrobię testy z magnesami i podzielę się wynikami.

Na razie jadę na urlop.

Pozdrawiam

Bataki
  • 0

budo_wojtek22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie
Akme jakbyś nosił stały nóż to byś wypieprzył tek-loka i byś kombinował.
Tek-lok jest genialny .............. do munduru.
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie
dokładnie tak, a szczególnie w przypadku małego nożyka. tracimy bardzo na możliwościach ukrycia. poza tym na pasku nie zawsze jest wygodnie (np jak siedzisz), no i trzeba mieć pasek :) , ja nie lubie nosić, szczególnie latem. poza tym tecklocka nie przypniesz wszędzie, a magnes...
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: w supermarkecie
No dobra... poddaje sie :wink:
Nie nosilem w sumie nigdy tekloka wiec ciezko mi cos powiedziec :roll:

Pozdrowionka,
Akme
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024