Skocz do zawartości


Zdjęcie

Benchmade Skirmish


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish

No coś w tym jest, mamy nawet wersję Boa "kolorową" :wink: , tyle że te dziurki Kershaw'a nie nadają się do otwierania:

Bo one sa tylko do zmniejszenia wagi - no i jeszcze, zeby bylo ladnie ;)
  • 0

budo_bayer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish
A mnie się podobie.
Może nie jako EDC ale do domku mógłby być. :D :)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish
Z tego co kojarzę, to i owszem - Kershaw się przypieprzył. Pierwsze fotki BM630 jakie pokazały się na sieci miały właśnie TRZY, a nie cztery otwory. Nie było tego najbliższego rękojeści. I to po interwencji Kershawa co to ma ponoć jakieś patenty na trzy dziurki Skirmishe wróciły do fabryki w celu wywiercenia dodatkowej dziurki :) Ale to mi się tylko tak coś wydaje - żadnych pisanych źródeł na ten temat nie znam żeby się podeprzeć.

"Pedalskie Paciorki"? A tego się nie da po prostu nawiercić odrobinę głębiej, i pozbyć się tych "pięknych" kolorów? Zakładam że jest tu parę osób co próbowały coś wiercić w tytanie :)

I jeszcze jedno pytanko - czy ktoś tutaj w ogóle miał to cudo w ręku? Bo jak do tej pory to ja tylko oglądam zdjęcia w różnych mediach, słychać o BM Skirmish od wielu miesięcy - a nie słyszałem żeby ktoś to miał. A ja bym się chętnie przymierzył, bo nóż i rozmiar ma odpowiedni, i linię ostrza piękną, i materiały pierwsza klasa - no i to Benchmade - czyli jakość wykonania raczej nie powinna stresować.

Pozdrówka,
AdamD
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish

I jeszcze jedno pytanko - czy ktoś tutaj w ogóle miał to cudo w ręku?

Rozumiem, ze mnie nie bierzesz pod uwage? ;)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish
Za daleko, Rybak, za daleko... 8)
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish
:)

To byl co prawda custom, wiec o seryjnym nozu niewiele mozna na tej podstawie powiedziec, ale wykonanie - rewelacja. Watpie, zebys sie mial zestresowac.

Wlasciciel sie nim zachwycal, o seryjnych tez mowil z zadowoleniem - a jest microholikiem ;)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish
Wiesz, ja jestem jakiś inny. Mnie nie leżały w ręku Sebi i Amph :) Stresuję się teraz każdym nożem ;)
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish
Ale mnie chodzilo tylko o stresowanie sie wykonaniem ;)

Bo w rece to on mi tez tak troche dziwnie lezal (wieeelki) i podobal sie tez srednio.
  • 0

budo_fred
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 714 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish
Skirmish bardzo dlugo byl pre-order, prawdopodobnie wlasnie przez prawa patentowe do dziurek :wink: , ale juz jest w sprzedazy i nawet Alert przyjmuje na niego zamowienia. A cena calkiem calkiem jak za takiego bydlaka...

Fred
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish
W piatek po poludniu bede prawdopodobnie mogl obmacac seryjnego Skirmisha, jak kto czegos szczegolnie ciekawy, albo spytac o cos konkretnego by chcial, to niech wrzuca pytania - zanotuje sobie i potem ewentualnie zdam raport ;)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish
Ja mam pytanie jedno i zasadnicze - Skirmisha z pewnością da się złapać tak, żeby upitolić komuś nim głowę ;) - czy jednak rękojeść daje również możliwość chwytu, pozwalającego na bardziej precyzyjne prace?

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish

Ja mam pytanie jedno i zasadnicze - Skirmisha z pewnością da się złapać tak, żeby upitolić komuś nim głowę ;) - czy jednak rękojeść daje również możliwość chwytu, pozwalającego na bardziej precyzyjne prace?

Jakie?

Patroszenie?
Kastrowanie?
Obrzezanie? ;)

Bo zaczynajac od nazwy, z samego zalozenia to on raczej nie jest do pomidorow...

Tego powiekszonego mozna bylo zlapac tak, zeby sobie np. zapalki przerobic na wykalaczki - wyciecie pod wskazujacy bylo OK, radelkowanie na grzbiecie klingi tez - tylko, ze do rzezbienia w pestkach od czeresni to ja bym osobiscie wolal mojego monochroma.

Jestem sobie w stanie wyobrazic, ze ktos z troche wiekszymi lapami nim bedzie operowal calkiem wygodnie - ale dla mnie byl po prostu za duzy. Mysle, ze to kwestia wielkosci dloni.

Moze te seryjne mi lepiej podejda - na pewno poprobuje i Ci potem opisze.
  • 0

budo_uwak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 574 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:outlander

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish
no nie - 1090 pln za ZAJEBISTY NÓŻ ale zniszczony pedalskimi dziurkami - to troche wysoka cena jak mam sam potem w nim grzebac zeby sie ich pozbyc \
ja poprosze bez PEDALSKICH kolorowych dziurek - najlepiej gładki .....
noz jest zajebisty ale dziurki w rekojesci sa chujowe po maxie ....
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish
Piękny nóż, z pięknymi zdobieniami.
Typowy dla kogoś, kto ma pieniążki by posiadać w kieszeni garnituru takie cacko, a do jeansów zwykłe noże nosić. Narzędzie, a zarazem element ozdobny.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish
Swietny folder, gdyby malo TAKTYCZNE okladziny bo ja uwielbiam wszystko co TAKTYCZNE :) :) :) nawet kubek do kawy musze miec TAKTYCZNY uhuhuhu :rofl:


[powyzsze jest napisane na powaznie, choc z przymruzeniem oka, wiem, popieprzony jestem ;) ]
  • 0

budo_uwak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 574 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:outlander

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish
jumbo - JA CIE ROZUMIEM - ale ty chyba nierozumiesz mnie - to tak samo jak z sebenza pitera - warsztat pomysl zajebisty - efekt - jak dlamnie pedalski i do dupy - killlerski noż swiecacy sie jak tandetna bizuteria na qrwie
- wolalbym juz gladki tytan albo jakies naciecia na nim antyslizgowe a nie pierdolone kolorowe perelki do garnituru ......
  • 0

budo_asaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish
Amen bracia...pastelowe swiecace kolorki?Wdupe se to wsadzcie.Dla mnie noz ma wygladac jak "psychorozpierdalacz" a nie jak umalowana obwieszona badziewiem prostytutka.
Dla tego tez do dzis nie mam Cudy Maxx-przez biedna niebieska rekojesc,ale jak wyjdzie wersja cala pokryta DLC to sprzedam wlasna babcie zeby kupic takiego maxxa,oczywiscie stiletto :wink:
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish
Dlatego miedzy innymi na noz roboczy wybralem Amphibiana bo ma te taktyczna dusze :)
I jak dobrze pojdzie to juz w tym roku go odzyskam.... ;)
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish
Izzii, panowie - z tego sie wyrasta tak cos kolo 25 roku zycia.

No, najpozniej do trzydziestki.

A jesli sie nie wyrosnie... No coz... I tacy sie zdarzaja ;)
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish

Izzii, panowie - z tego sie wyrasta tak cos kolo 25 roku zycia.


Z radoscia musze stwierdzic ze mnie juz ochota na "hardkore killing machine tactical all black tool" przeszla i teraz stawiam na srednio gabarytowo i cenowo, dobrze tnace nozyki ... chyba robie sie nudny z wiekiem ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024