Skocz do zawartości


Zdjęcie

Benchmade Skirmish


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish
Ooooo nie nie, ja tam co prawda nie mam nic przeciwko np Piterowej przerobce tylko po prostu nie w moim typie, ja musze miec TAKTYCZNE, musze! :)

Rybak izi, izi, nie bierz tego co mowie tak w 100% do siebie ale z drugiej strony cos w tym jest ;) Tu nie chodzi, ze ja wielki wojak itd, dla mnie musi byc policyjno-wojskowo-napierdalackie tylko po prostu lubie pewien typ designu bo raz, ze wygodniejszy dla mnie a dwa, ze coz, taki gust, a nie mozna wyrosnac z tego, ze sie lubi bardziej brunetki albo blondynki ;)
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish

Rybak izi, izi, nie bierz tego co mowie tak w 100% do siebie

Do siebie?

No co Ty - co Ci przyszlo do glowy. Tak se pisze tylko, a nuz ktos cos z tego kupi ;)

ale z drugiej strony cos w tym jest ;)

:)

Tu nie chodzi, ze ja wielki wojak itd, dla mnie musi byc policyjno-wojskowo-napierdalackie tylko po prostu lubie pewien typ designu bo raz, ze wygodniejszy dla mnie a dwa, ze coz, taki gust, a nie mozna wyrosnac z tego, ze sie lubi bardziej brunetki albo blondynki ;)

A widzisz - z tymi blondynkami i brunetkami to nie do konca prawda.

Taka wiedza tez przychodzi z wiekiem ;)

I o ten "taki gust" mi chodzilo, kiedy pisalem o tym "wyrastaniu" ;)


OT - kiedys mi taki znajomy Ruski "sprzedal" ciekawe, jakby to powiedziec... informacje?

Otoz wsrod wracajacyh z II wojny do wioski, z ktorej pochodzili jego rodzice, podobnie, jak do wszystkich innych w okregu i miasta okregowego, czy jak sie to tam u nich nazywalo, zolnierzy, nie bylo ponoc prawie nikogo z rocznikow zdaje sie od 1921 do mniej wiecej 1926-27.

Krotko mowiac, chlopcy, ktorzy w czasie wojny byli w wieku miedzy 18-20-24/25 lat.

Oczywiscie, ze wiele czynnikow gralo tam role i nie byl to jedyny, ale on twierdzil, ze "taki gust" rowniez mogl odegrac w tym swoja role.
  • 0

budo_uwak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 574 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:outlander

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish
che - rybak ja juz z gorki - po 25 i inadal popieram zdanie Asarotha - noz moj ma byc straszna maszyna (ale okielznaną ) z wygladu, szepczaca na granicy slyszalnosci zgrzytakjacym o kosci metalem - piiiiiććććć piiiićććććć piććććććć
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish

che - rybak ja juz z gorki - po 25 i inadal popieram zdanie Asarotha - noz moj ma byc straszna maszyna (ale okielznaną ) z wygladu, szepczaca na granicy slyszalnosci zgrzytakjacym o kosci metalem - piiiiiććććć piiiićććććć piććććććć

Eee... Dlatego napisalem

A jesli sie nie wyrosnie... No coz... I tacy sie zdarzaja ;)

:) :) :)

Jak go wezmiesz w reke, tak, ze nie widac "paciorkow", to on sie strasznie drze "piiic!!"

A serio - de gustibus... ;)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish

A serio - de gustibus... ;)


No to co sie czepiasz :)

Jeden lubi kobiety dominujace a drugi lubi niewinne blondyneczki takowoz jeden lubi noze z designem jak Piterowa Sebka a drugi nie wezmie nic mniej taktycznego nic ATAC V :)
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish
a mi ta taktycznosc przeszla nieco choc nozami interesuje sie dosc krotko...
teraz szukam czegos malego skladanego do kieszeni co ludzi tak nie straszy (to bedzie spyderco dodo :) ) a na pasek cos spokojnego malego fixed ale nie za grzecznego :)
no dobra klamalem, taktyczne duszyczki mi sie strasznie podobaja i dlatego design Extremy jest tak zajebisty :twisted:
ah ta zadziornosc w nozach jest piekna... :wink:
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish
Ja sie tak wyjasnie tylko. Ja od malenkosci jakos lubilem wszystko co militarne tudziez czasem policyjne itd wiec stad takie moje skrzywienie. Ale co ciekawe pierwsze noze jakie mi sie podobaly to raczej mniej taktyczne, cos pokroju Kershaw Avalanche itd dopiero z czasem stopniowo mi wchodzila ta taktycznosci, coz, kazdy ma inna wizje noza, noz jako narzedzie ogolne itd, wiadomo, ale dla mnie noz to jednak bron jest dosc ciekawa przede wszystkim, ale oczywizm jako narzedzie tez, wiec staram sie znajdywac noze do wszystkiego prawie tak jak wspomniany przeze mnie jakies 73 rayz Amphibian ;)
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish

...jak wspomniany przeze mnie jakies 73 rayz Amphibian


dodaj tam zero na koncu :)

Dlugo jeszcze Ci przyjdzie czekac na powrot z serwisu tak na marg. ?
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish
Tak na marginesie ;)
Jako ze Piter wyjechal na urlop i wraca 10 sierpnia dopiero... Daj boze bedzi ejuz wtedy mial sprezyne to doliczyc do tego kilka dni... bedzie wtedy ze dwa miechy jak na niego czekam. Kurde 4 dni go mialem :(
Ale jak przyjedzie juz to bedzie radosc jak nowy noz ;)
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish
wspolczuje, gdyby to mi sie cos takiego przydazylo, to bylby moj ostatnii automat w zyciu (a kto wie, czy i nie folder ;) ). Trzym sie chlopie! :)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish
No w rzeczy samej jest to moj ostatni automat w zyciu poniewaz ten ma tak fantastyczny design, ze innego ni epotrzebuje :)

Coz zwalam wine na pecha i to, ze w sumie sprzecik w stani eidealnym ale jednak dwuletni wiec kiedy ssprezyna sie zmeczyc musiala.
Ale wniosek po tej awarii padl prosty, jako, ze wtedy tez socom mi troszke sie pochorowal - next one to fixed edc, wybor padl na ER Sharpnela :)
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish
a moj wybor padl na muela ibex
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
ten z szara raczka, 7cm ostrza, 3mm grubosci, 440 stal (pewnie a :/), pochewka znosna ale i tak bede kombinowal jakas kydexowa badz cos innego, male fajne i dosc lekkie :wink: (no i cena bardzo znosna)

sharpenel jest bombowy w wygladzie ale jak dla mnie to nie jest najlepszy miejski edc 8)
za to na wypady to ten nozyk miazdzy :)

mam go od wczoraj wiec oprocz poczatkowych ochow i achow to niewiele moge powiedziec :]
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish

a moj wybor padl na muela ibex

Nawet fajny... przypomina mi TROSZKE Snody'ego.

Pozdrowionka,
Akme
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Benchmade Skirmish
No niestety, nie udalo sie - zamowiony Skirmish poszedl wczoraj do klienta, nie udalo mi sie go pomacac.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024