Skocz do zawartości


Zdjęcie

polacy na mundialu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_lutalivre
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

polacy na mundialu
wczoraj walczyl jarek zjezdzalka niestety w pierwszej walce przegral przez dyskwalifikacje wygrywal 2:0 ale wlasciwie przez nieznajomosc przepisow i troche jezyka anbgielskiego sedzia go zdyskwalifikowal za rzekome wyniesienie zawodnika poza mate w momencie zagrozenia.widzialem ta walke i wiem ze jarek nie byl zagrozony a wyniesienie nie bylo umyslne.mimo przegranej start w najwiekszych zawodach na swiecie zaliczony.

ja walczylem dzis tj w piatek waga 91 w pierwszej walce wygralem po okolo 90 sek przez duszenie kimonem calkiem sympatyczna technika natomiast w drugiej sedzia nie zaliczyl mi 3 pkt za slipa i przegralem 2:0 pod koniec walki trzymalem klucz na reke z boku wszedlem na top zeby dokonczyc technike i zamiast zostac i walczyc o punkty chcialem skonczyc przeciwnika ten sie odwrocil na brzuch i za krotko trzymalem top tak wiec brak doswiadczenia z mojej strony. moze za rok bedzie lepiej. pozdrowienia z rio
  • 0

budo_tito_ortiz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 381 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: polacy na mundialu
moze nastepnym razem bedzie lepiej. powodzenia!
  • 0

budo_emde
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: polacy na mundialu
sweepy nie sa tesh za 2 punkty ? ;)

anyway ... gratulacje ... i brawo panowie ... no coz brazylia ich kraj ich jiu jitsu nie beda pozwalac zagranicznym lachudra wygrywac prawda ;)
  • 0

budo_costa
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: polacy na mundialu
gratulacje radziu, a co do kimon to mam nadzieje, ze nie wypra naszej tradycyjnej luty :) i jak wroce to nie bede musial kupowac gi :blus:
pozdr
  • 0

budo_bagi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: polacy na mundialu
Gratulacje od Berserkerów za przecieranie szlaku na Mundialu!
W przyszłym roku może jakaś większa ekipa się wybierze-ciche plany i marzenia
pozdrowienia
Bagi
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: polacy na mundialu
Grats startu :-) :idea: :)
  • 0

budo_loko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: polacy na mundialu
Cały czas do przodu, fajnie, gratulacje panowie.
  • 0

budo_cipao
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaświatów

Napisano Ponad rok temu

Re: polacy na mundialu
pozdrowiania i do zobaczenia radek,mam nadzieje zeuda mi sie przyjechac do was na obuz chociaz na pare dni i podzielisz sie technikami ,cipao szczecin, :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
  • 0

budo_ula12589
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: polacy na mundialu

wczoraj walczyl jarek zjezdzalka niestety w pierwszej walce przegral przez dyskwalifikacje wygrywal 2:0 ale wlasciwie przez nieznajomosc przepisow i troche jezyka anbgielskiego sedzia go zdyskwalifikowal za rzekome wyniesienie zawodnika poza mate w momencie zagrozenia.widzialem ta walke i wiem ze jarek nie byl zagrozony a wyniesienie nie bylo umyslne.mimo przegranej start w najwiekszych zawodach na swiecie zaliczony.

ja walczylem dzis tj w piatek waga 91 w pierwszej walce wygralem po okolo 90 sek przez duszenie kimonem calkiem sympatyczna technika natomiast w drugiej sedzia nie zaliczyl mi 3 pkt za slipa i przegralem 2:0 pod koniec walki trzymalem klucz na reke z boku wszedlem na top zeby dokonczyc technike i zamiast zostac i walczyc o punkty chcialem skonczyc przeciwnika ten sie odwrocil na brzuch i za krotko trzymalem top tak wiec brak doswiadczenia z mojej strony. moze za rok bedzie lepiej. pozdrowienia z rio




Mimo wszystko gratulacje bo sam start jest sukcesem!
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: polacy na mundialu
dolaczam szczere gratulacje i slowa podziwy za fakt startu w takich zawodach... najwazniejsze, ze szlak przetarty. moze przyszly rok bedzie lepszy.

pawel

ps. dozobaczenia na krajowych zawodach
  • 0

budo_lutalivre
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: polacy na mundialu
mam nadzieje ze z jarasem sie spotkamy za rok albo dwa i ze wtedy pedzie pudlo.jaras popracuje nad garda ktorej tak sie boi i za rok zleje brazylijczykow a co.
  • 0

budo_karate kid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: polacy na mundialu
poklon poklo poklon
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024